Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (35)


Recommended Posts

Salutare, fete matinale! Iau si eu o gura de cafea si astept sa termine sotul curatenia[:D]. Ma laud si eu cu aceeasti stare de nestare si lipsa totala de chef. Spre deosebire de Mire, eu chiar pun rufe la spalat[:D]. Cris, [pup] si multa sanatate. Missy, spune-i sotului ca inca nu s-a deschis Transfagarasanul[;)] si scapi de datul cu sania. Va [pup], spor la treburi. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pai parca in martie da drumul la transfagarasan [:D] nu e martie? [:D] viki, nimik nu am facut pana acum. decat am mancat...si trag de o cafea. dar nici nu fac..uite asa. aaaaa...ba am spalat 3 vase pana s-a facut cafeaua hai k mi-s vrenica [:D] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!![pup] Am o veste minunata[cool] [batetoba]. Sunt insarcinata in 7 saptamani, cu DPN 2.11.2008. Am fost deja la doctor si am facut ecografie transvaginala, bebe e fixat bine si i-am putut asculta si inimioara care ii bate tare-tare [floare3] Va invit la un suc[cheers]. Suntem in culmea fericirii! Va pup dulce! Ami, mamica lui David (6 ani si 7 luni) si [gravi]7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amalia, felicitari si sarcina usoara. In drum spre casa am intrat in cateva magazine si m-am ales cu cate ceva [:D] Merg acum cu soatza si misterul prin centru. E tare frumos afara si profitam de shoppingareala [:D] ( cine stie cand mai are chef soatza de umblat prin magazine cu mine) Va pup. Intru mai tarziu Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, Miki[pup][pup] Multumesc frumos pentru urari! Sa dea Dumnezeu numai bine la toata lumea si sanatate! Este un copil asteptat cu drag. David este in culmea fericirii ca va avea un frate sau o sora[cool] Deja trebuie sa ne luam agenda sa ne notam toate variantele de nume pe care ni le da :) Pana in toamna cine stie cate se strang Ami, mamica lui David (6 ani si 7 luni) si [gravi]7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...