Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (35)


Recommended Posts

Mirela, sunt alaturi de tine! Cu Dumnezeu inaite! am reusit sa ies de sub maldarul de cutii insa pentru o scurta perioada ca am un coelg francez care de, ma controleaza sa vada daca stau sau muncesc[bang][bang][bang]. Of,asa sunt fracezii astia sa faci tu munca de jos, aranjat cutii, dosare, etc.Am reusit sa fac o parte, dar mai am, cred ca asa voi incheia saptamana. Insa ma bucur si eu de primavara, chiar daca de aici de la Sub sol caci acolo am birou, nu prea se vede. SAm un parc langa birou si as putea sa ies acolo sa ma destind putin, dar nu ma simt bine cand intru si vad maldarul de cutii. Viata e frumoasa ce pot sa zic! Sa nu uit am 5 colegi de birou, iar eu singura pe aici. Dar e mai bine asa poate, nu am cu cine pierde timpul la barfe. Sofia, mi-a zis pe 26 feb la 1 an si 5 luni prima oara mami! Sunt in extaz va dati seama si zice si tati. Copii astia te fac sa te simti iubit, te fac mai responsabil, mai grijuliu cu tine pentru a o putea fi alturi de el. Spune toata ziua tata si este de o energie fantastica. Eu seara cad lata. De-abia apuc sa mai fac treburile casnice caci in rest nu mai sunt in stare de nimic. Am reusit performanta sa racesc din nou si ma doare gatul. Dimineata parca zici ca am vazut lupul. Cred ca o sa iau si eu osccilococinum. In rest sunt bine si numar zilele caci sotul se intoarce in cel mult o luna. Saptaman viitoare o va reopera pe mama lui, iar apoi va mai sta in spital 20 de zile. S-ar putea sa ramana acloo insa se pare ca va trebuie sa faca si chimoiterapie si sa vedem cum este mai bine s a o faca acolo sau aici. Va pup pe toate si va doresc un wk minunat si o primavara plina de bucurie, culaore si lumina!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele, zice horoscopu' ca racii sunt aglomerati zilele astea? ca asa s-ar zice la cat de sabla e miscarea aici, si chiar si cele care misca se plang de aglomeratie. las' ca pana este de lucru, nu-i rau. mai rau e cand shomam. spor la treaba, pupici poate reusesc sa va amuz catusi de putzin, ca un hppy end la thriller, sa vedeti ca celor din jur li se intampla si lucruri bune: tombola la un magazin din oraselul nostru. tragerea la sorti, iau primul copil din magazin - era copilul unui coleg de servici de-al sotului. si incepe copilul (2 anisori) sa extraga: cuptor cu microunde - colega de servici cu taica-so si normal si cu sotul meu, televizor - coleg de servici cu soacra-mea, fier de calcat - colega de servici cu soacra-mea, premiul cel mare - ceva laptop - socru-mio. ce pacat ca eu nu vizitez magazinul asta ca nu-mi place ...[:D] www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la[cafea]. Missy, horoscopul ala are mare dreptate, chiar ca racii sunt aglomerati zilele astea[bang]. Sunt suparici, sotului i-a fost rau de la inima aseara, am tras o sperietura[:0]. Si el tot rac, si tot super-aglomerat la servici[xx(]. Acum sunt in cautari de dr. cardiolog. Va [pup] si va doresc o zi buna. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Vicky, multa sanatate sotului tau. Nici nu stiu ce cardiolog sa iti recomand, dar stiu ca la Floreasca sunt cardiologi buni!!! Missy, in sfarsit , ne mai povestesti si de lucruri cu happy end. Geo, multa sanatate soacrei. Mire,??? De RamonaD mai stie cineva ? Iulia ce o fi facand??? Oricum, se pare ca e ceva in atmosfera. Ieri dimineata ma trezesc pe la 5.00 sa ma duc la toilet; cand ajung la toaleta sa fac stop cardiac, aveam o pata mare de sange pe chilot. Toata ziua am fost agitata, am sunat-o pe doctora mea, care avea program de dupa-amiaza, sangerarea a continuat, au inceput niste crampe nasoale...Ma rog, am reusit sa ma calmez si am stat in pata pana pe dupa-amiaza cand m-am dus la doctora. Sangerarea se oprise, nu a reusit deloc sa gaseasca sursa sangerarii, toate rau ok, placenta, bebe, colul...[bang][bang]Dar, fiindca exista un dar, se pare ca am infectie urinara...[alcool] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 15+ ,cu [baietel]Mihai Daniel
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off, Cris, cred ca ai tras o sperietura[:0]. Bine ca a trecut, dar ramane problema infectiei, nu? Ai grija de tine si bb. Sunt in cautare de medici. Partea proasta e ca sotul meu niciodata nu-mi spune cand nu se simte bine, daca eu imi dau seama, bine, daca nu, el nu zice nici pas, tocmai ca sa nu ma ingrijoreze. Acum imi zice ca se simte foarte bine, dar nu sunt sigura[bang]. O sa-l supraveghez zilele acestea, in wk, si sapt. viitoare sa incep sa merg la dr. de familie, sa faca analizele acelea obligatorii, si apoi la cardio. Si are o frica de doctor... Geo, sanatate soacrei. Mire, tot ocupata? [pup] [pup] si [fuga]inapoi la treaba. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata of cris .. cred ca te-ai speriat rau. las k bebe e bine acolo unde e...si nu face boacane. stai linistita...incearca sa nu te agiti..incearca sa te odihnesti cat mai mult posibil viki, da...ffff ocupata. dar e mai bine k imi mai iau gandul de la una..alta. regret sperietura cu sotul tau. sper sa va linistiti si voi. missy, m-ai facut sa rad [:D] cris, iulia e bine. munceste...se imparte intre job si mama ei..unde o tine pe liana ziua. apoi seara e franta. acum 2 zile am reusit sa vb cu ea 2 ore!!!!! nu mai vorbisem decat asa...printre picaturi...cateva minute ziua.. mi-a facut bine [:D] ramona stiu k e si ea ocupata si are ceva probleme care le rezolva ea.. am dat raportul [:D] o zi minunata sa aveti MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]pe la fetele mele. Cris ai grija de tine si de bebe. Vicky sanatate sotului. Mire [pup]. Geo [pup] si tie pt. urarile de bine cu ocazia primaverii. Si eu va doresc un 1 MARTIE plin de brate de [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]plin de impliniri si sanatate.LA MULTI ANI !!! annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Sa aveti un 1 Martie 2008 plin de ganduri bune, de flori si zambete si de dorinte implinite! va las cafeaua calda, suc de portocale si de pere si [url="http://www.dropshots.com/racusori_dc#date/2008-03-01/10:09:10"] un buchet de ghiocei [/url] sa aveti o zi minunata! MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NEATA!!!! Mire, multumim de cadou!!! Un 1 Martie plin de bucurii, fericire si iubire tuturor si o primavara asemenea. Sa petreceti frumos...[bis][flo] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 15+ ,cu [baietel]Mihai Daniel
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...