Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sunt a nimanui


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am citit cu sufletul la gura si as vrea sa aud vesti, sa stiu ca e mai bine. Ma ingrozesc cand ma gandesc cate femei sufera in acelasi fel. [:(] Fiti tari fetelor, suntem alaturi de voi! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,multumesc pentru mesaje! Sunt bine deocamdata;azi am discutat cu avocata recomandata de cei de la Barbra Clinic(de fapt ei mi-au platit aceasta consultatie);se pare ca ma voi califica pentru Legal Aid(adica avocat free-si il voi plati cand o sa am bani);mi-a spus ca voi primi si custodia copilului(o problema este soacra care apare in schema ingrijirii copilului).Ramane sa lucrez inca la safety plan si cand voi considera ca sunt gata de actiune,ei ma vor ajuta cu actiunea in tribunal.Din ce mi-a spus avocata, atunci se va declansa o adevarata furtuna.Singura problema este ca nu am cu cine sa il las pe puiutul meu cat voi fi la scoala,asa ca s-ar putea sa intrerup scoala pina ce mai creste,dar asta o sa vad pe parcurs. Cand o sa mai pot intra pe net,o sa va dau de veste. Va multumesc inca o data pentru sprijin!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...