Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sunt a nimanui


Recommended Posts

Almo, se vede ca ai un suflet mare, atat tu cat si sotul tau, va multumesc in numele omenirii si sper sa apeleze fara rusine . Ce o fi cu ea, nu a mai intrat, sper ca e bine si nu a intrat pt. ca nu a avut timp., sper sa nu fie ceva de rau ca ma ia capu numai cand ma gandesc. Doamne ajuta! Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Almo si celelalte fete din Canada, multumim cerului ca existati![canada][flo][flo][flo] Sincera sa fiu si eu sunt incgrijorata vazand ca nu a mai scris nimic A.. Sa speram ca ruxij are dreptate si din cauza weekend-ului nu a putut ajunge la net. Ma rog in fiecare zi sa nu i se intample nimic grav si sa ii dea Domnul putere sa iasa din aceasta situatie ingrozitoare. A., iubita, suntem alaturi de tine! Tisina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"A", sper ca esti bine si tu si copilul...m-ai impresionat foarte tare cu situatia ta....Nu te grabi tocmai acum..trebuie sa fii foarte atenta pentru ca ceea ce faci sa nu se intoarca impotriva ta... Ai grija de tine![pup] Felicitari fetelor din Canada! sunteti nemaipomenite![flo] [url="http://new.photos.yahoo.com/doinaandreadoi/#page1"]doi bebeii[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/doinaandreadoi/album/576460762312280985#page1"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Almo [pup]Asta numesc eu oameni de nadejde!Totdeauna m-a impresionat solidaritatea umana. Incearca sa te detasezi un pic.Sa o ignori pe soacra-ta si pe sotul tau.Faptul c-ai intrat aici sa-ti spui pasul e un inceput foarte bun,sa te destupi la minte.Tu n-ai prietene la facultate? Daca soacra ta sta cu BB cit esti plecata, ma gindeam sa-ti iei un servici sa fii independenta financiar,dar totusi cred ca ti-e greu sa-l lasi singur,deoarece spui ca are citeva luni. Animanui iti doresc numai bine! dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] fetelor. toate aveti un suflet mare si sunt convinsa ca oricare dintre voi ati face acelasi lucru pt A. a noastra. am sentimentul ca A. e bine, probabil ca nu a fost vineri la scoala, poate a avut un alt scop pt ziua de vineri. d-ne ajuta sa fie bine. Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Animanui, am trait o perioada a vietii ,asemanatoare cu a ta ,pot spune IDENTICE. Singura diferenta era ca fetita mea era nevazatoare Iti imaginezi cata nevoie aveam de ajutorul cuiva,de dragoste simulte altele,dar toate acestea nu existau.Eram distruza atat fizic cat si psihic ,credeam ca nu am putere sa-mi iau viata in maini si s-o conduc dupa propriile vise.Intro zi am intrat intr-o biserica si m-am rugat sa primesc puterea sa pot face ceva sa schimb acel cosmar.Lacateva zile am plecat la parintii mei impreuna cu fetita.A mai urmat un an de cosmr (divort ,partaj, certuri ,reprosuri si tot ce se subdivide acestei categorii).Rugandu-ma nencetat si devenind eu insumi,am reusit sa gasesc fericirea adevarata.Acum ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat puterea sa cred in mine si sa-mi fac soarta dupa bunul meu plac.Nu esti niciodata singura,acolo sus cineva te iubeste! DIA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, draga mea sper ca esti bine. Da un semn ceva cand poti. Tocmai ti-am citit povestea. [V] Mult curaj. Ai si prieteni si umar pe care sa plangi si mai presus de orice poti avea si libertate pentru tine si copilul tau. Draga A, tocmai am iesit dintr-o relatie de genul asta. Condimentata cu multe, multe mizerii. Si tot asa am facut si eu : inca o sansa , inca o sansa - imi reprosa ca atata merita si el. Inca o sansa. [:(!] Nu. Tu nu ii datorezi lui nimic si nu face decat sa te franeze cat poate. Nu mai sta pe ganduri. Esti in tara in care poti face asta si te poti repune pe picioare urgent. Salveaza copilul si pe tine din otrava aia. Te port in gand si suflet A. Almo [flo] ------------------------ My motto - sans limites ! (Isadora Duncan)[hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...