Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poveste cu final trist


Recommended Posts

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vidra, imi pare tare rau de suferinta ta. O sa se estompeze cu timpul, durerea va deveni din ce in ce mai suportabila, si intr-o buna zi te vei trezi ca nu te mai doare. Si atunci vei vedea lucrurile din alta persectiva (stiu ca "discursul" asta enerveaza la culme atunci cand totul pare pierdut, dar eu cred in factorul timp foarte mult). Acuma ai da orice sa-l aduci inapoi pe Tudor, e normal sa simti asa. Peste ceva vreme (si cel tarziu cand o sa te indragostesti din nou) o sa-ti aduci aminte si de nepotrivirile dintre voi, si de temerile tale in legatura cu uniunea voatra (imi aduc aminte de voi din postul tau de ceva vreme). Iti doresc mult curaj si putere, sa depasesti cat de repede perioada asta critica in care simti ca nimic nu mai are rost pe lume, sa auzi cat de curand pasarile cantand din nou.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de Vidra
El mi-a zis ca nu vrea sa ne despartim dar sa il inteleg asa cum e. Eu nu pot asa ceva...pur si simplu nu pot. Ma simt ranita in orgoliu, jignita si respinsa, ma simt ultimul om.
Oare s-a gandit vreodata sa te accepte si el pe tine asa cum esti? Adica cu dorinta ta de implicare si angajament? ************************ When you want something you never had, you have to do something you've never done. [url="http://picasaweb.google.com/La.fleur.aux.dents/Fotografii"]Fotografii[/url] ************************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca intotdeauna "problema mea este cea mai mare si cea mai grava", si inteleg asta pentru ca...si la mine e la fel :)) vidra...iti este greu...dar nu exista nici o tragedie la mijloc. nu ai pierdut nimic. el vrea sex in 3 si diversitate, tu nu esti dispusa sa accepti. opreste-te din a te considera pe tine "normala" si pe el "anormal", pe tine "morala" si pe el "imoral" etc...si vedeti-va fiecare de drumul lui. eu ...as indrazni sa te mai intre ceva, si sper sa nu te superi. sex in 3 el cu tine si inca o femeie, sau voi doi si inca un barbat? intreb asta pentru ca dpdv psihologic se pare ca fantezia "un barbat cu doua femei" este foarte larg raspindita printre masculi, dar extrem de putini dintre ei au curajul "sa se riste" sa o puna in practica. fantezia cu menage a trois alaturi de un alt barbat se pare ca este mai degraba "vreau sa vad ca ma iubesti atit de mult incit tot la mine te intorci/tot cu mine termini", este ceva mai rara (barbatii fiind prin definitie dispusi sa "lupte pentru femeia lor")... acuma...eu ce sa zic, nu am terminat psihologie si nici nu am studii aprofundate in domeniu...dar incerc sa nu judec fanteziile oamenilor si mi se pare ca totul este ok atita timp cit ambii (sau toti) partenerii sint de acord cu ce se intimpla, iar in "istoria din asternuturi" nu sint implicati minori sau animale...pe de alta parte mi se pare foarte normal ca, daca fanteziile tale nu concid cu ale lui, sa va vedeti fiecare de viata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fii puternica! Multe din noi am trecut prin asta, la mine a fost chiar destul de asemanatoare situatia cu a ta...si suferinta ta o recunosc in a mea de atunci. Iti vei regasi bucuria de viata pana la urma, de a te regasi pe tine! Numai bine! Poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by annnna35
Fii puternica! Multe din noi am trecut prin asta, la mine a fost chiar destul de asemanatoare situatia cu a ta...si suferinta ta o recunosc in a mea de atunci. Iti vei regasi bucuria de viata pana la urma, de a te regasi pe tine! Numai bine! Poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti.
nu vezi draga ca aici e vorba de sex in 3....sint alte probleme...nu alea cu mincarea si curatenia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by annnna35
Fii puternica! Multe din noi am trecut prin asta, la mine a fost chiar destul de asemanatoare situatia cu a ta...si suferinta ta o recunosc in a mea de atunci. Iti vei regasi bucuria de viata pana la urma, de a te regasi pe tine! Numai bine! Poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti.
nu vezi draga ca aici e vorba de sex in 3....sint alte probleme...nu alea cu mincarea si curatenia.
Ehe, dragule, ai uitat care era problema mea... eu eram aia cu tigarile....dar na, te mai lasa memoria uneori[:D]..., pana la urma am avut parte de de toate - probleme (scuze de off-topic)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...