Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce deodorante ?????


Recommended Posts

Cam de 4 ani folosesc Mitchum... il gasiti in Selgros dar si la Real.. este facut pt Revlon. Are si varianta fara miros dar nu l-am folosit pe-acesta[:D]. Este singurul deo roll-on care ma ajuta cat de cat sa nu fiu "stinki"[:D]. Pe sotul meu am tot incercat sa-l conving sa se dea dar a refuzat pana intr-o zi cand mi-a zis sa ii iau un roll-on si i-am luat Mitchum for men.. acum vreo 1 luna. Eh el nu s-a lasat pana nu si-a luat Garnier Mineral (ca deh era nou... sau ma rog..). Cand i s-au terminat astea a trecut la cel luat de mine[:D] si-apoi mi-l lauda ca-i cel mai bun[alcool]. Evident ca nu recunoaste ca-i spun de mult de el si ca i l-am arata si in Selgros si nu l-a interesat... barbatii nah! LILIANA [mamica] [bebic] COSMIN ANDREI (28.01.2010) si[bonjovi] NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005) [url="http://www.dropshots.com/teonic"]POZE[/URL] "Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 275
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Eu am un deodorant bio, nu ii dau numele ca sa nu fac reclama, dar sa va spun povestea lui! De fiecare data cand aleg un nou produs bio, ma tem cel mai tare de miros. Aceasta este problema mea, sa fiu prea sensibila la miros. Nu am indraznit sa comand ceva de pe net, cu gandul ca daca nu imi place cum miroase, ce ma fac cu el? Noroc ca am gasit un magazin unde aveau desfacut deodorantul, asa ca am putut sa imi fac de cap si sa il miros. Am incercat mai multe varianta, inclusiv cu Citrus sau Salvie. Mi-au placut multe dar era inca vara si am zis sa iau unul care miroase a proaspat. Am dat 20 lei pe o sticluta de 30 ml si o utilizez de aproape doua luni. Acum ma uit cu zilnic cu tristete la sticla ca se termina si nu stiu cand mai ajung la magazin. Oricum, chiar mi-a placut foarte mult si sticluta. E asa usor de carat in geanta si de luat peste tot. Abia astept sa plec in vacanta si sa o iau cu mine in avion.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...