Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai da' ce te grabesti sa te intorci la lucru [bang] La voi cate luni se sta acaa platit, ca nu mai tin minte ? Mai bantui un pic pana beau cana de lapte. INGRID eu nu stiu cum ai tinut tu post,da' eu una nu pot.Pai cum sa nu mai beau eu de exemplu lapte [q]??? Am destule in famile care tin post, asa ca tin ele si pentru mine [pic] Eu nu cred ca se vor prea ingrasa fetele noastre ,cred ca se vor lungi si vor fi genul ala liniutze o vreme [:D] M-am prins de ce nu suporta mami sa o imbrac pe Diana in rochitze [bang] Auziti idee ... ca asa se vede mai slabutza,la picioare, ca e in ciorapi ... Noa si? [mariaj] Mami fiind genul tzapana, a suferit tot timpul ca eu si fratelo suntem mai aschimodii ca tati,nu rasa solida ca ea [:D] Vad ca si tu Ingrid esti genul ei [mariaj] DEEA ai pus poze cu tortul ala special? Acum ce mai mesteresti?
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DENISA pofta buna la strumfi! Ca tot te plangeai ca suntem doar la pagina 5,uite te-adusai la pag 7,acum continua matalutza [:D] ,vezi sa am ce citi la micul dejun - o fi mai matinal de data asta [bang],ca la 10,30 trebuie sa merg la pensat. [recevere]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna Moni, inca nu am apucat sa pun pozele cu tortul. Eu .. iaca ... fac ce fac demult ... Azi am ajuns la capitolul rosturi. Am inceput sa le pun de dimineata, dar .. iti dai seama ca nu am terminat. Adineauri am iesit din baie. La un moment dat, mesteream amandoi in baie, si vine Daria la usa, isi ia fotoliul, se aseaza pe el .. si .. dai nene la indicatii in poloneza. A vorbit incontinuu...cuvinte inventate la care mai strecura si cate un pe jos, udat, uscat, alb, etc ... Apoi s-a dus in bucatarie si a venit cu furculita, sa racaie si ea zidul [:-)))] Am facut poze si cu asta, dar zau ca acum nu mai am chef sa le pun .. ca sunt franta de oboseala. Pupici. http://community.webshots.com/user/torturi http://community.webshots.com/user/daria_ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! In primul rand LA MULTI ANI SABINA ! Irinutza sper sa va distrati bine la chef! DEEA ... CU FURCULITZA? [:-)))] Vezi,daca era ea de la inceput langa voi cu indicatile pretioase,nu mai tot refaceati atat [:D] Imi imaginez ce v-ati distrat! [cool] Eu am terminat cu pensatul,am fost si la un minishopping local de am luat cadou nasei (si mie o bluza[bis]) Acum am de sortat si pus la spalat un morman de haine ,pe urma fac ciorba de perisoare si felul doi chiftelute cu cartofi piure si sos de rosii - ca-s libera.Diana e inca la mami,iar sotul la Selgros. Mai am in plan de schimbat lenjeria de pat,de aranjat dulapurile cu haine,de facut conta,de curatat baia si dupa-amaiza toboganul restant. In concluzie, azi incerc sa fiu Denisa [:D] [;)] Ramane de vazut daca si reusesc [bang] P.S. Merg sa scot din debara si ganterele [greutati] si coarda [hop] Ce naiba vine primavara! Trebuie sa imi mai misc [indecent] de pe scaun! Acum dau drumul la muzica [bum] si la muncaaaa!
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI SABINUTZA!! Fetitza face nani si eu imi astept sotul cu niste prajitura...pai de ce sa slabesc asa repede, nu? Denisa, eu zic ca esti foarte bine la inaltimea pe care o ai. Nu te mai stresa, ca nu are rost. Eu ti-as lua cei doi copii, problema este ca Diana ar zbiera imediat: geloasaaaa...[bang] Moni, am vazut-o pe Diana, foarte bine stie culorile. [cool] Ce naiba te tot agitai ca nu le stie...Si i-am vazut si picioarele, pai le are tzapene, mai. A mai pus pe ea...stai s-o vezi pe aschimodia mea intai, dupa ai sa vb de haine. Eu nu-mi fac probleme, ii dau si fuste si rochii la vara, ce-o fi mai bine. Asa e ea slaba, doar n-o s-o tin numai in pantaloni sau sa-mi smulg parul din cap! Am trecut de faza asta... Deea, daca sunteti la rosturi, acusi terminati. Sa mai pui pze cu baita, sunt curioasa cum a iesit. Zici ca Daria a stat cu voi si a lucrat cu furculitza? [:D] Cred ca trebuia s-o luati ajutor si ati fi terminat mai iute...n-am uitat cum aspira covorul! [hop] Ups, a sosit si prajitura cu mac. Deseara mergem la fratele meu, face gratare, asa ca nu stiu cand apuc sa intru. Vad eu. Ingrid S si Diana http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

INGRID nici eu nu ma las,tocmai rontai niste praline umplute cu cirese si lichior [pofta] ... se vede ca s-a intors husbandu' de la cumparaturi,nu? [:D] In rest,baia-i gata,ciorba e pe aragaz,hainele o tura-s la uscat cealalta acum se spala,deci mai am dulapurile si conta.Cum la dulapuri pot manevra si cu Diana primprejur,o las pe cand se trezeste.Deci am trecut la conta.Felul doi il fac diseara abia , iar de [hop] nu ma apuc cat doarme Diana,ca fac galagie. A adormit urgent si singura azi,dar cu bibe de iaurt de baut la dispozitie ... INGRID pai asa le stie ea,sa le recunoasca,dar doar de vreo saptamana le stie mai bine,de cand mi-a dat prin cap sa aduc jocul ala de la mami - se pare ca i-a placut ideea cu verde-spanac si alb-lebada [:D].Si stai, ca daca o pui sa le zica ea,le mai si incurca.Poate apuc sa fac si un film asa,numai sa aiba chef. Cu bulanele si mie mi se pare ca a mai facut oleak Diana si parca e mai grea,trebuie sa o cantaresc azi. Distractie la gratare [cool] Noa ma apuc de conta [cusca]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Nu stiu cum se face ca atunci cand am nevoie de Dr sama help simbata,atunci ii la munca[bang]-ma rog,merg sa sterg pejos in bucatarie si safac slata de ciuperci si paste,ca dorm copii,desi eu sunt frinta,mai mult nu am dormit ca l-am cam pazitpe Alex ca a cazut aseara cu premergatarul si s-a lovit lanasnasol,sdreliturapetitnasulsiputzinlafrunte,inrest nuarenimic, ca nu a apucat decat 3trepte din cauza husbandului[bang][bang]-nu ainchisusa 5 sec la basement si nu am mai avut putere sa ma cert cu el mai mult de 5min ca plingeam eu si eram speriata ca nu mi s-a intamplat asa ceva(de unde el imi tzinea teorii mie sa fiu atenta, cica din cauza mea ca eu l-am trimis sa duca nu stiu ce acolo ca simt lenesa-imi venea sa il bat nu alta, ca eu eram jos cu alex si el se juca ascunselea pe sus cu emma si m-aoprit din treaba sa merg savad musai nu stiu ce pe sus-asa amvazut basinetul si i-am zis sa il duca jos[bang])-gheata nu a vrut sa tzina, a dormit normal,a mincat ok, e insa f. jdrelit si i-am dat cu galbenele.Eu de ieri am niste ametzeli groaznice si dureri de cap, f.greu scap de ele,sper sa imi revin. V-ampupat! Denisa [mamica]'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007) Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DENISA nu te mai necaji,ce sa faci, se mai intampla si accidente d-astea,bine ca nu s-a lovit mai rau. Ai tensiunea mica,sau de la ce-o fi ametelile si durerea de cap? Poate fi si de la fiere - o criza de fiere se declanseaza si de la nervi,poate te-ai necajit prea tare [bang] Eu p-aci,am cam facut ce aveam in plan,doar ca iar n-am fost la tobogan, ca a fost vreme frumoasa afara si a zis mami ca mai bine o scoate la plimbare pe Diana ... Acum daca e totul ok,maine e Cenusareasa la teatrul de papusi si mi-a zis mami ca o duce ea pe Diana dimineata.Cand a auzit Diana,a fost incantata,a inceput sa gesticuleze si sa ii povesteasca lui mami ce mare fusese lupul - numai ca acum n-o mai fi lupul,da' o fi zana,deci alt personaj preferat. Sincer,asa m-as duce si eu,da' mi-e o leneeee sa ma scol dimineata si duminica, de nu-i adevarat [:I]. Dovada de ce spirit de observatie are Diana: la amiaza cand a adus-o mami acasa,m-a intrebat UNDE PLECI MAMI? si cum i-am zis ca nicaieri, m-a tot privit neincrezatoare si iar m-a mai intrebat de vreo doua ori ... stiti de ce??? Eu acasa stau imbracata doar in pantaloni de trening comozi si bluze sport,iar azi mi s-a nazarit de mi-am luat pe mine niste blugi mai vechi si un pulovar.A vazut ea ca asta e echipament de iesit afara [cool] Apropo de haine,acum vad ce-a crescut,efectiv am umplut o sacosa mare cu haine ramase mici !!! Noroc ca-s oricum de iarna si nu trebuie sa ii completez garderoba momentan cu nimic.De vara are mai mult de-o gramada ... Ba mint,un trening-doua ii trebuie musai,ca vine sezonul cu dat pe tobogane de exterior [:D] A pus Ghitza la Tv concertul lui GORAN Bregovic ... [bum] ma apuca dorul de ... nu stiu ce ... dar tare imi place muzica lui [il]! Merg sa mai citesc o carte ,ca p-aci nu prea am ce [mariaj]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...