Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Distanta ...doare


Recommended Posts

Fetele multumesc mult pt raspunsuri, incurajari [pup]. Ce pot spune acum ne este putin mai bine ...sotul a reusit sa-si ia liber 2 saptamani, asa ca mai stam fara ei pana pe 25 ... Ma intrebati de ce vreau sa stau 5 sapt ...fiindca ai mei parinti , bunici au vrut sa stam mai mult cu fetita, asa ca m-am gandit si la ei . camicreata intra pe: http://www.magix-photos.com unde iti poti creea un cont,descarci un programel unde poti pune filmulete , poze si muzica [:)] http://alina-vachim.magix.net AVoogt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia][copil]Eu sunt la fel ca tine doar ca sotul meu iubit se va intoarce din Romania abia pe 28 :( . Imi este tare greu mai ales ca asta e deabia a doua zi de cand a plecat . Aici ploua de se rupe cerul in doua . Cu fetita noastra nu pot iesi afara. Chiar aseara vorbeam cu soacra mea care e aici cu mine sa iesim azi pe afara [fetita] ( sunt zilele orasului ) sa mai uitam distanta :( . Dar si knd va veni [xinpat] [loveyou] voi fi in al [9cer] 9-lea cer . Azi noapte ... dupa atata timp , atatia ani cand adormeam pe pieptul , azi nopate nu era :( dar stiu ca ii e dor de mine si asta ma linisteste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Poate va scurtati sederea in RO! Imi dau seama ca iti este greu si mai ales fetitei, eu cand ma duc la tara (vorba vine ca e la 15 km de casa) nu stau mai mult de doua zile fiindca Alex incepe sa faca la fel cum povestetesti tu de fetita ta! Alt ceva nu vad ce ai putea face, ori sa scurtezi vizita, ori sa vina si sotul in RO, iar data viitoare sa vi pentru mai putin timp si eventual sa incepeti prin a veni impreuna, asa te mai obisnuiesti si tu si fata si pe viitor poate va va fi mai usor! Multa bafta! AAA si mi-am adus aminte de ceva citit intr-o carte, copii percep trecerea timpului mult mai greu, 5 saptamani pentru fetita ta inseamna cam o jumatate de an sau chiar mai mult pentru un om matur! Bafta! mama din 16 nov 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...