Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor (40)


Recommended Posts

Mihaela, felicitari pentru casa, [bis][bis] sau cum zice frate-meu sa curga berea ca si vinul si sa sarbatoriti casa cea noua! Sa fiti fericiti si sanatosi cu totii in ea! Sunt infiorator de scumpe apartamentele in Cluj, mai ales cele nou construite. Frate-meu a cumparat acum un an si ceva un apartament de 2 camere in zona Buna-Ziua si daca nu ma insel a costat cam 30000 de euro. Acum il poate vinde lejer cu 80-85000... da' intrebarea e ce poate cumpara cu banii astia? Ne batea gandul si pe noi sa cumparam un apartament in Romania... dar ne-am razgandit (preturile la case fiind doar unul dintre motive) Fetelor, aici (iar) ploua si e urat, planuiam sa ies in oras ca tot e ziua mea libera, dar vremea de afara ma face sa nu am nici un chef de scos nasul din barlog. Stau la caldura cu matzele si imi fac tema la italiana si beau ceai [:D] - va invit si pe voi ca am biscuiti proaspeti! [flo][flo] Dark Bendis "Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Adriana, La multi ani ! Andreei! Sa creasca mare si cuminte. Miha, felicitari pentru casuta! Sa aveti noroc si sava bucurati de ea [pup] tibiuta la noi la Simleu a fost cativa ani buni o gradi particulara Litttle Indians parca ii zicea, insa s-a inchis. Nu cunosc motivele, habar nu am. Cred ca din cauza ca parintii nu isi prea permit sa plateasca 3-4 mil lunar in coditiile in care castiga 8-10. Si mai au si factura la gaze de vreo 3-4... etc... Olim, mie nu prea imi vine sa cred ca in Spania Dr Oetker nu a intrat pe piata.. Oricum, crema data de Miha e f. buna tre sa ai grija sa nu ti se prinda de vas. Se amesteca in ea tot timpul! Dark Bendis,(apropo, care e numele tau? [:D]) si pe aici e vreme de numarat banii azi mi-a fost un somn toata ziua... Va [pup] haideti la povesti, ca mi vin si eu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai noi am luat in decembrie 2006 un apartament de 100 de m2 cu 2 dormitoare, 2 bai, apartamentul e intr-o vila, pe campului la 69.000 nefinisat si acum am primit 150.000 euro, si asta intr-un an[bang]au crescut enorm de mult preturile la cluj si nu numai. va pupam si va dorim o seara faina sa aveti noi il asteptam asta seara pe tati sa ajunga acasa, acuma descarca in granada un camion ce coca-cola[:D]ce bne era daca venea cu el acasa, gaseam eu loc unde sa o pun. va pupam , mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

He-he vreme de numarat bani... numai sa-i ai -eu nu prea am ca am scapat la cumparaturi cam des luna asta. Dar ceva tot am realizat ... de cateva zile prospectam "netul" caci in iunie plecam in vacanta o saptamana la Paris si in sfarsit am ales si retinut camera la un hotel. Biletele de avion le-am luat saptamana trecuta caci era oferta la ryanair, iar acum sunt ff fericita ca am rezolvat si cu cazarea. Abia astept sa treaca urmatoarele luni. He-he tema la italiana inca tot nu am facut-o! Va pup Andra (Dark Bendis) "Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutareeeeeeee la toate lumea! Recuperez si eu, putin din urma OTI-felicitariiiiiiiiiiiii!!! Bravo, esti curajoasa... Si eu vreau sa ai fetita..[:D].poate ne incuscrim ADRIANA-la multi ani pentru Andreea BIA-am ratat ocazia, LA MULTI ANI pentru Matei Cum a fost prima zi de gradi????????????? ANDRA-ce surpriza placuta sa te regasesc si pe la noi [pup] MIHAELA-felicitari pentru casuta...wow...genial! MIKIRIKI-primit PM, e ok si asa, sigur. Noi suntem relativ bine( mda..totul e relativ, nu?:) Miine mergem pina la Cluj,apoi reintram in "normal" [pup] fetele [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=116240"]AJUTA 2 surori in lupta cu timpul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia][hia] mno ,sara buna. mihaela felicitari ptr casa.musai sa dai de beut dupa ce semnati actele.sa-ti spun ca in zalau se vand ap incepand cu 50.000 de euroi si ajungand pana la 150.000.casele au neste scoruri de nu-ti vine se crezi[acu 2 luni s-a vandut o casa la coada lacului cu 730.000 euroi],iar terenurile au zburat mult .ioi m-ai lovit in muzicuta cu mobila[:D].acum cautam oferte .stim noi pecineva care cica face mobila da ieste neserios.oti mi-a livrat neste poze de la un mester.trebuie sa merg sa ma inteleg cu el.de lucru mai avem putin[:D]:adica gardurile,de zugravit si parchetat ,gresiat si bagat mobila.da dupapaste cica demaram cu forte proaspete. bey, andra si ioana voi va cunoasteti?ia la raport cu detalii ca miSs invidioasa.[:D] olim sa ne spui cum ti-a iesit parajitura.auzi si petine is envidioasa[:D], ca bag sama ca tu acuma sarbatoresti Valentinu[;)].ce-ti face puiutu? oti io ma rog sa faci 2 gemene[:D] .ca si io vrea sa fiu cuscra ta.se poate? acu despre aventura zilei[:D].matei ieri s-a trezit la 8 ca sa mearga la copii.abia l-am convins ca maine mergem.azi la 8 iar era in talpi .da de emotii nu a mancat nik.dus plodu la gradi ,ajuns bine si bucurie pe el ca erau multi copilasi si multe jucarii.azi a stat doar 2 ore ,de maine marim "doza"[:D].nu a plans, dar ma striga Bia , Biaaaaaaaaa.cand m-a vazut a sarit in gatul meu si sa vedeti voi dragleala si iubire.nu a dormit la amiaz si la19,30 a picat frant la datorie. va tzuc da mai viu..... Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia , felicitari pentru BB ! Nu mai retin daca te-am felicitat ca am fost tare zapacita cu atatea kefuri .... oricum , vorba aia , mai bine mai tz decat niciodata ! Sa dea DD sa ai o sarcina usoara ! Mihaela , felicitari pentru casa ! Sa o stapaniti sanatosi si sa va bucurati de ea . Cat despre eforturi , in ziua de azi cam totul se face numai cu mici sacrificii . Or trece ei si acesti ani si vor creste fetele si se vor descurca singure cu mersul la scoala . Important este ca ati gasit casutza viselor voastre ! Olim , spor la bucatareala . Lasa ca nu e buna koka-kola in alaptat ... si nu numai , asa ca nu regreta ca nu a descarcat colegu la voi camionul ... Ai vazut Bianca ccc ca nu e chiar asa de nasol cu gradi ??? Se obisnuieste Martei ca in final nu va mai vrea sa vina akasa , te vei ruga de el ... Asteptam sa vedem cum a reactionat azi ... Va tzuk , am ceva de lucru ... poate revin ... P.S. Azi avem serbare la Paula si am emotzii sa nu faka pe #354;nebuna#354; k si la serbarea de la Craciun. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s] Bianca!!!! Sa fii fericita, sanatoasa si sa te vezi la casutza ta cat de curand!!!! Multe bucurii si succese!!!! [bis][bis] [url="http://vorbele.blogspot.com/"] vorbe de copil...[/url] [url="http://salmi-foto.blogspot.com/"] Hobby[/url]
[url="http://www.nazdravani.ro/"]nazdravanii[/url],[url="http://site.neogen.ro/alinasabau/index.html"]Alina [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor, S-o iau metodic: Oti-felicitari pentru sarcina si un bb2 sanatos iti doresc! Bianca La Multi Ani! Mihaela felicitari pentru casa! Adriana, mii de scuze pentu intarziere, la multi ani pentru Andreea. Si pupici si sanatate la toate fetele din gashca! Sunt doar pe fuga...dar incerc sa mai viu:) Pupic ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...