Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ne regasim?!Ii regasim?!


Recommended Posts

Stati, ca nu inteleg: cum sa te dea afara ca vrei sa stai langa mama ta intr-un moment de cumpana? Nu am auzit de asa ceva...dar poate ma insel. [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sa va lamuresc ca sariti fara sa cunoasteti situatia. Mi-am schumbat "locatia" serviciului si sunt de abia de 1 luna aici..mi-a fost si teama si rusine sa cer 1 zi libera ...Week-end-ul,normal,e liber si plec la mama.As fi vrut si eu sa fiu ieri,langa ea.... Hapy, cred ca ai grave probleme.... Gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui gabriella1
hapy,esti cumva la menopauza?un rid in plus te face intr-atat de "acra"?sper sa n-ajung ca tine. ps- din clipa asta n-ai decat sa bati campii inca o sita de ani...nu meriti osteneala! Gabriela
Un raspuns de toata jena! Si inca ceva: personaje ca tine eu tot venit si plecat de pe desprecopii... J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui gabriella1
hapy,esti cumva la menopauza?un rid in plus te face intr-atat de "acra"?sper sa n-ajung ca tine.ps- din clipa asta n-ai decat sa bati campii inca o sita de ani...nu meriti osteneala! Gabriela
Inca un user care nu a inteles regulamentul. Iti explic eu, cu toata prietenia, de ce nu e frumos sa scrii asa: Noi incercam aici sa combatem idei si nu persoane. Indiferent cit de mult te supara ( jeneaza, atinge, revolta ) ce a scris un user ( aici e vorba de Happy, dar ar putea fi oricine), regulamentar ar fi ( dar mai ales de bun simt) sa-i combati ideea, cit mai explicit daca vrei ( si ai timp, si poti) FARA sa scrii lucruri ce lezeaza demnitatea acelui user, FARA referiri la viata lui personala si FARA presupuneri despre ceea ce simte si face respectivul, dincolo de activitatea lui virtuala in aceasta comunitate. In concluzie, frumos si de bun simt ar fi ca tu, gabriella1, sa-ti ceri scuze aratind ca ai inteles regulamentul, in primul rind si intelegind ca nu asa se construieste un dialog cu alti membri, pe marginea unui subiect dat ( dialogul ca motiv de baza pentru care inteleg eu sa fac parte dintr-o comunitate virtuala), in al doilea rind. Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui gabriella1
hapy,esti cumva la menopauza?un rid in plus te face intr-atat de "acra"?sper sa n-ajung ca tine. ps- din clipa asta n-ai decat sa bati campii inca o sita de ani...nu meriti osteneala! Gabriela
Gabriela,astea sunt cuvinte de femeie necajita? Tu mai poti sa te enervezi pe un user,la cate probleme zici ca ai pe cap?Poate ar fi cazul sa-ti ceri scuze.Poate ai reactionat asa din cauza altor frustrari si ai gasit-o pe Happy cobai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...