Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR! (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare brasovence! ce mai faceti? eu nu am mai avut timp sa intru, din cauza programului incarcat! deocamdata e bine la noul job, imi place ce fac, imi place colectivul! ________________________ [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14"] Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?[/url] Petitia online: http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Mi-am notat adresele si o sa merg pe la toate magazinele. Nu stiu daca varianta cu "comanda" m-ar ajuta. Noi stam in Sibiu si nu stiu cat de des pot merge la Bv la probe. Dar o sa vad cum e treaba! O sa va tin la curent daca gasesc ceva pe gustul meu. Poate o sa fac si o poza... [pup] [url="http://ro.fotoalbum.eu/Isa_Cris"]Noi doi...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ce ziceti de primavara asta timpurie de la noi? Mie nu-mi place. Numai belele aduce... Stefan sta azi acasa ca are nasul infundat, a sforait azi-noapte... Am zis sa vedem cum se simte, daca e ok maine merge in continuare la gradi, daca nu, mai sta si maine acasa, poate si vineri... sa ii dam timp sa isi revina. Adevarul este ca am tot vazut dintre colegii lui tusind si cu muci... speram sa nu ia nimic, sa fie rezistent... O fi fost asediat din multe directii si uite... Important este ca sunt doar muci, pofta de mancare este tot cam acolo... Voi ce mai faceti? Copiii vostri sunt ok? Nicoleta [gravi] 32+ (cu Matei, DPN 19.04.2008) si Stefan (27.01.2003)[sofer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'na ziua! am lipsit ceva ani de pe aici, deci nu imi fac iluzii ca m-ar mai cunoaste cineva[:I] abia am gasit un coltisor unde sa ma bag, aici, imi iau un scaunel si stau cuminte [hopsieu]. aud ca tropaie virusii prin bv, nasol, asa e primavara[flo]. care patinoar se desfiinteaza de la 1 martie? ce patinoar mai exista in bv? io mergeam sub tampa, in "agrement", si in poiana....puneti-ma si pe mine la curent putin [flo]. gata, fug, ca am primit cadou de la finante o caruta de hartii pe care tre' sa le completez si sa le mai si trimit. azi![cusca]. pupaciuni! nu poci bre sa ma semnez cu shoarecu asta :O
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Ioana, bine ai revenit. La 1 martie se inchide patinoarul din Racadau. De anul trecut chipurile avem mai multe patinoare in Brasov. Eu stiu cel putin doua: unul in Racadau si altul in parcul Tractorul. S-ar putea sa fie, dar nu bag mana in foc, si la Olimpia pe terenurile de tenis si langa Sala Sporturilor. Cel de sub Tampa nu stiu in ce stare e. In Poiana e ok. Acum ca te-am pus la curent cu stirile din patinajul local, iti doresc spor la completat hartii. Si in Deutschland tot asa cu hartogaraia? [}:)] Nicoleta, noi cu febra, nu ne incurcam cu lucruri marunte cum ar fi mucii [:D]. Astia mai incolo. Acum abia se coc [:-)))][:-)))][:-)))]. Pupici si sanatate! [8**] Simona, [comoara] Sorina (12 Noiembrie 2004) si [copil] Irina (5 Mai 2006) [url="www.adimage.ro"]FOTOGRAFII[/url] [url="www.adimage.ro/blog"]BLOG[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai mama ce de-a patinoare noi prin brasov! sa traiasca si sa mai creasca[aerob] multam de urari, bine v-am regasit![:X] daaaaa, si in nemtia tot asa cu hartogaraia, cu deosebirea ca nu te duci sa stai la coada cu hartioarele, le pui la posta....si 80% din ele le poti trimite online[disco] ce ce ce cine se coace? mucii? se coc si apoi cad? spor la vindecat, care din pitice e cu celsiusii multi?[flo] nu poci bre sa ma semnez cu shoarecu asta :O
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...