Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR! (5)


Recommended Posts

diunaid="blue">, multumesc de sfat, o sa incerc si la Tino. Mie ce nu mi-a pacut anterior cand am mai probat de la Tino a fost ca erau foarte ingusti...de fapt cum sa explic, talpa era lata, dar borul papucului nu era suf de larg si Radu are pernizte la picioare [alcool]si nu prea ii intrau picioarele!

 

cfelinarid="red">, pai va asteptam la Brasov ... si va ajutam cu informatii oricand .... ca acum oricat v-ati informa, tot numai cand veniti va veti lovi de diverse necunoscute!

 

Uite ca de zilele Brasovului nu prea am profitat din cauza vremii!

Acum macar e placut afara, putem sa misunam!

 

O zi buna!

 

Eu [cafea] si Raducu [greutati] (22.04.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare!

 

Diuna[dual]

 

Cfelinar, bine ai venit! eu sunt mutata in Brasov din sudul tarii, din Alexandria, din octombrie 2007... stau in Racadau si am o fetita de 6 ani jumate, care este la gradi acum si va merge la scoala 25 in toamna, acolo unde este fetita diunei acum...

Voi unde veti locui? v-ati gandit?

 

________________________

Poza Dianei din vechiul concurs este Humulesti.jpg

_____________________

Poze din concurs:

poza Dianei este eupleclaBrasov.jpg

 

poza Dianei este pictata.jpg

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ligia13

 

 

cfelinarid="red">, pai va asteptam la Brasov ... si va ajutam cu informatii oricand .... ca acum oricat v-ati informa, tot numai cand veniti va veti lovi de diverse necunoscute!

 

Uite ca de zilele Brasovului nu prea am profitat din cauza vremii!

Acum macar e placut afara, putem sa misunam!

 

O zi buna!

 

Eu [cafea] si Raducu [greutati] (22.04.2005)


id="quote">id="quote">

 

Multumesc Ligia, veniiiiiimmm!!!! Am si eu un pitic nascut in aprilie, dar in 2006.

 

Pupicei pe obrajei tie si lui Raducu,

Cristina

 

PS Scuze ca raspund asa tarziu...

 

"Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix,

Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by danielac

 

Voi unde veti locui? v-ati gandit?

 

 


id="quote">id="quote">

 

Habar nu am, Daniela... Vom alege un apartament in functie de locatia scolii unde va merge Andreea. Diana e o scumpete... Sa-ti traiasca!

 

A son is a son till he takes him a wife, a daughter is a daughter all of her life. ~Irish Saying

A mother's treasure is her daughter. ~Catherine Pulsifer

 

[pup],

Cristina

 

PS Scuze si tie pentru ca raspund asa tarziu...

 

"Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix,

Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, ce planuri aveti pentru acest weekend? Daca va fi vreme buna, pe unde veti merge pentru a va incarca bateriile? Sa aveti o zi de vineri cat mai relaxata! Nu va fac urari pentru weekend, caci sper sa ne mai intalnim pe aici zilele astea... Hugs, Cristina PS Voi ati semnat-o? http://www.petitieonline.ro/petitie/semnaturi/petitie_pentru_facilitarea_accesului_carucioarelor_copiilor_sau_persoanelor_cu_handicap_la_transportul_in_comun_cu_metroul-p08460049.html "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! eu sunt la job, am cam racit si nu prea ma simt bine! Aseara am cunoascut-o si pe Diuna, face-to-face, e o draguta si jumatate! Nicoleta e acasa cu bebe, am vorbit cu ea si aseara si azi, e tare obosita si nu are timp d enet deocamdata, dar sunt bine cu totii! ________________________ [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14"] Poza Dianei din vechiul concurs este Humulesti.jpg[/url] _____________________ Poze din concurs: [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=17"]poza Dianei este eupleclaBrasov.jpg[/url] [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=33"]poza Dianei este pictata.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun, diuna!!!!!!!!!! Sunt asa de curioasa unde mergeti (daca nu vrei sa-mi spui promit sa NU MA SUPAR!!!!) Vreo nunta, vreo petrecere? Distrati-va bine!!!!!!!!!!! Pupicei tuturor!!!! Cristina "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Petecere a fost, fara copii, ziua sefului sotului, lume fina, deh!, nemtii! Ne-a placut si ne-am simtit bine, atmosfera calda si tratatie high-class. Acum iar plecam, cu copiii, ca ne-am facut destul de cap! Prieteni cu curte, facem un gratarel, astia micii zburda in voie, iar noi mai avem timp de povestit, ca n-am mai stat pe indelete cu prieteni vechi...cam din vara. Si-a mai trecut un weekend. Maine o luam da capo, ma duc un pic la sala dimineata, sa ard bunatatile de aseara, apoi treaba din casa, apoi la servici. Mai vin seara. Voi cam ce faceti in weekend? Oricum, distractie placuta tuturor!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] fetele [olala] Imi puteti recomanda un salon de coafura deschis sambata? Trebuie sa ma fac mamoasa pt o nunta [;)] Eventual unul pe care-l folositi si ati fost multumite.. Si eventual unde sa ma machiez? Vin in Ro doar cu 3 zile inainte de nunta si nu vreau sa ma risic ca´s toate rezervate. Nici nu mai stiu pe unde exista saloane [xx(] [flo] Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...