Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR! (5)


Recommended Posts

Ce mult mi-as dori sa va intalnesc pe fiecare, odata ajunsa la Brasov, si sa va dau cate o imbratisare care sa nu mai fie doar virtuala!!!!!!!! (nu va temeti, ca voi avea grija sa va intreb inainte daca acceptati si daca nu va deranjeaza) Pana atunci insa... [pup] Cristina "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

A,, cine a zis ca nu sunteti primite... mai, sa fim serioase, era doar o constatare ce am scris eu. Si eu mi-as dori sa ne intalnim, de ce nu? din pacate nici eu pot scrie prea des fiindca am doí nazdravani, cel mic de 6 saptamani... Va pup. Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Peste o ora si un pic incepe meciul... Il veti urmari??? Eu DA, cu siguranta!!! [cor]Hai Romania!!!!!(in cor)[cor] [hagi][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][hagi] [RO][ttv] [invazie][invazie][invazie][RO] "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diuna
Fetele, a venit vara, a fost cineva aici?:http://www.parc-aventura.ro/locatie.html Vreau sa stiu daca poti intra doar spectator, daca da, costa? Si tot daca da, poti sa stai pe o paturica, ca la picnic? Mersi mult!
Din cate am inteles de la colegii mei, vizitarea nu costa , doar inchirierea echipamentului. Nu sunt bancute, nu prea ai pe unde sa-ti pui patura, toata chestia asta fiind in padure de fapt! Poti insa merge pe niste trasee marcate..care sunt pe aceeasi directie cu traseele din copaci ca sa-i vezi pe cei ce se catara, sau daca sunt copiii tai cei ce se catzara , sa-i mai indrumi! Eu [cafea] si Raducu [greutati] (22.04.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha! Mersi! Asta ma interesa, daca unul din noi si unul din copii suntem pe traseu, ceilalti doi sa nu stea acasa! @cfelinar, am vazut ce membra activa esti si patrioata infocata la football, te-as sustine dar am o perioada asa de plina incat abia astept sa se termine! Oricum, va citesc si mai vorbim dupa meciuri. Mai ales cand ii caftim!!! Si te-asteptam in tara, iti tin un loc la Aventura Parc, multumita? A big kiss!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigur, diuna, foarte multumita... (iti promisesem ca revin cu impresii despre teste; fiica-mea incepuse sa planga, la propriu, fara gluma, cand i le-am aratat... asadar, avem mult de tras vara asta, dar nu prea stiu cum sa fac, parca as vrea sa simta si ea ca e in vacanta printre rude, bunici, verisori, prieteni) A big kiss for you too!!!!!!!!!!! Pupici tuturor!!!!!!!!! [pup][pup][pup][pup][pup][pup] "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Bun venit noilor membre! Fetelor in ce cartiere stati? Cfelinar, cat mai e pana veniti in tara? spor la bagje si drum usor! sper sa stati in cartier cu noi sa ne vedem ! Nicoleta are doi baieti super frumosi, Stefan e prietenul Dianei, Matei e un super scump, are niste ochi![dual] Diuna, ce fac copiii tai in vacanta? Diana va merge in continuare la camin, ca nu am incotro, desi nu ii convine ideea pentru ca nimeni de la ea din grupa nu mai vine! La scoala 25, am dus zilele trecute si dosarul medical al ei! Azi avem serbarea de sfarsit de gradinita! o sa va pun poze! ________________________ [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14"] Poza Dianei din vechiul concurs este Humulesti.jpg[/url] _____________________ Poze din concurs: [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=17"]poza Dianei este eupleclaBrasov.jpg[/url] [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=33"]poza Dianei este pictata.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...