Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR! (5)


Recommended Posts

multumesc mult Nicoleta pentru gestul care l-ai facut pentru mine [pup][pup] esti o tipa de admirat [flo] - sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate , nastere foarte usoara si un bebe sanatos si voinic [:)]si [paste] - pup [pup] toate fetele brasovence [pup] si va doresc celor care nu mai intrati pe forum : Sarbatori fericite alaturi de cei dragi voua [paste][paste][paste] danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/album/562770497FCQQmy?vhost=community&action=refreshPhotos&albumID=562770497&security=FCQQmy"]Poze Diverse[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/562769456txkjIv"]Poze Nunta[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/562685430KaTdyl"]Poze Botez Maria[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/562196136LgzHLl"]Poze Maria [/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/562700414gBEXls"]Filmulete Maria [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele gata pregatirile pentru Paste? La cat de liniste este in zona, ma gandesc ca sunteti pe ultima suta de metri. [curat][vase][spala][rufe] [yami][papica] Nicoleta, nicio noutate? Hai ca ti-am promis ca-ti fac galerie [bum][batetoba][bis][bis][harp][cor][roker][RO][trombon]. Nu ne uita daca pleci la maternitate, te rog sa lasi un semn sa stim si sa ne rugam sa ai o nastere usoara. [ruga][ruga][ruga] Daca n-a fost de ziua ta, poate o sa fie de iepuras. [pup] Sa aveti un Paste Fericit si Luminat alaturi de cei dragi voua! [paste][paste][paste] [8**] Simona, [comoara] Sorina (12 Noiembrie 2004) si [copil] Irina (5 Mai 2006) [url="www.adimage.ro"]FOTOGRAFII[/url] [url="www.adimage.ro/blog"]BLOG[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu informatii [:D]. Postat pe DC, inchis calculatorul, invartit putin prin casa, dus la nani. Nici urcat bine in pat, adus aminte programat telefon. Dus la poseta, scos telefonul siiiiiiiiiiiiii [wow][wow] stupoare: mesaj de la Nicoleta. Pai asa-mi trebuie daca pun telefonul pe silent si-l uit cu zilele in poseta [sm]. Stau si postez, caut emoticoane [zid], cand eu am toata informatia in poseta. Si acum vestea pe care o asteptam toate: Nicoleta a nascut azi la 15.15. Matei avea la nastere 3.750 kg. Atata stiu, dar cred ca sunt bine sanatosi, atat Nicoleta, cat si Matei. Din pacate ora la care mi-am adus amite ca am telefon [bang], nu-mi permite sa sun. [cheers]Felicitari Nicoleta [pup], sa fiti sanatosi, sa-ti creasca feciorii mari si isteti, iar voi parintii sa va bucurati de ei [flo]. [8**] Simona, [comoara] Sorina (12 Noiembrie 2004) si [copil] Irina (5 Mai 2006) [url="www.adimage.ro"]FOTOGRAFII[/url] [url="www.adimage.ro/blog"]BLOG[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

- multumim de veste amalisimonaid="red"> [pup]

Nicoletaid="red"> felicitari pentru ca ai devenit mamica dand nastere bebelusului Matei caruia ii doresc multa sanatate si sa va bucurati de el in fiecare zi [pup] [flo][flo][flo]

 

- iar pentru toate fetele va dorim din suflet : PASTE FERICIT si urarea " Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii. id="red">"id="black"> [paste][paste]

 

danybvid="blue">

Mamy de [bb] Mariaid="red"> (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andreiid="blue"> (21 Martie 2006)

Poze Diverseid="blue">

Poze Nuntaid="red">

Poze Botez Mariaid="blue">

Poze Maria id="red">

Filmulete Maria id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iepurasul mustacios e de Paste norocos,nu-ti lasa cadou in ghete,are el alte secrete:pasca,oul inrosit,cozonac,mielul fript si un Paste Fericit!

Fie ca Lumina Sfanta a acestei sarbatori sa-va calauzeasca pasii, sa va aduca sanatate si fericire care sa dainuie vesnic in preajma voastra!Un Paste fericit alaturi de cei dragi!

Nu e meritul meu in mesajul acesta, asa l-am primit[8D]

Urari speciale Nicoletei si Mateiului!

Toate bune, buuune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca nu am mai intrat pe computer, ca va anuntam si eu minunata veste legata de Nicoleta si Matei.

Este totul in regula cu ei, sunt bine, si abia asteptau sa ajunga acasa... o sa o sun diseara si sper ca maine sa va dau vesti!

 

________________________

Poza Dianei din vechiul concurs este Humulesti.jpg

_____________________

Poze din concurs:

poza Dianei este eupleclaBrasov.jpg

 

poza Dianei este pictata.jpg

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Fetelor,

 

Ce mai faceti? Cum ati petrecut/petreceti?

Eu sunt pe baricade si azi, de ziua muncii si am luat o scurta pauza sa vad ce se mai intampla pe aici.

 

Surprize placute la tot pasul. Fete noi, burtici noi, bebei noi (noi pentru mine ca nu am mai intrat de un car de ani). FELICITARI si SANATATE si TOATE CELE BUNE pentru toti.

 

Am chiulit cam mult. Rusine, dar o sa incerc sa intru mai des, promit.

 

Ildy si [:)] Blanca Andreea (16.06.06)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sevus,

 

Anca, tu ce mai zici? Nu stiu daca ai primit rezultatul biopsiei, eu ma rog sa ne dai vesti bune [pup].

 

Nicoleta, cum te mai simti si cum te mai descurci? Vad ca inca n-ai apucat sa ni-l prezinti pe Matei aici. Banuiesc ca acum incerci sa te odihnesti cat mai mult, cum poti, cat te lasa Matei, etc. Stim toate cum e [flo].

 

Ildy, bine ai revenit. Eu te stiam pe tine de la mamici de mai-iunie, dar acolo am postat pentru o perioada scurta de timp pentru ca nu puteam tine pasul cu sutele de pagini pe care le scriau fetele. Aici e muuuult mai liniste [:D].

 

 

[8**] Simona, [comoara] Sorina (12 Noiembrie 2004) si [copil] Irina (5 Mai 2006)

FOTOGRAFII BLOG

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna brasovencelor si Hristos a inviat! Eu intru din an in paste pe aici, dar cand o fac, o fac cu mare placere! Nicoleta felicitari! Sa ai un Matei sanatos si plin de noroc. Refacere usoara! Ati fost prin oras acum cu ocazia Zilelor Brasovului? E ceva de vazut ? merita? Poate nu ploua maine si apuc sa merg si eu cu Radu... Iri l-a dus bunica in parcul central si s-a indragostit de niste barcute si ma inebuneste. Nici nu a putut domi azi noapte de grija barcutelor. Mereu imi reaminteste ca el mai vrea la barcute! Daca ati fost ieri in parc si ati vazut un copil urland ca nu vrea sa plece de la barcute, al meu era:)) Si o intrebare: unde gasesc eu in Brasovul acesta al nostru incaltaminte de copilasi? ..de calitate... Vreau niste pantofi pentru Radu. Dar totusi la un pret bun, nu 200 lei... sa zicem 100... va pup si va doresc weekend placut! Anca cum a iesit rezultatul? Sap viitoare merg si eu la un control si un Pap.... am emotii ca de obicei mergeam cam de 2 ori pe an la control. Acum nu am mai fost de 1 ani si jumatate [8] Eu [cafea] si Raducu [greutati] (22.04.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...