Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence...la apel :) (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Criss75
Brigita, deja cu gandul la vara, mare... Si eu tot cu gandul la vacanta, pedalez de zor pe bicicleta de camera, tin dieta si ma dau si cu crema anticelulitica.[:D] Criss si Alex (11.05.2003)
Deci pe tine nu te-am convins[:(]sa vii la fitness! Mda vara, mare....nu mai e mult. BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

criss, ce dieta tii si ce crema anticelulititca folosesti?Eu ma dau cu ceva grecesc, mi-am luat-o acum 2 ani din mures cu 1 milion[bang], e pentru centre profesionale, e destul de buna, dar mai incape.Euma simt super bine cu dieta daneza, parca am dat destul de mult jos, adica eu asa simt.Am zis ca nu ma cantaresc pana sambata dimineata sa vad[:D] alex s-a purtat super la curs, a dormit o ora,sper sa o tina tot asa ca ne-au mai ramas 8 clase, sper sa vina si marius sa il prind macar 2 seri acasa sa stea cu el. va pup pe toate si va doresc sa aveti o zi faina maine, mami si Alex[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA FETELE.. Olim, cum e dieta daneza? Nu am auzit de ea. Trebuie sa ma bag si eu la o dieta si nu ma incumet deloc[alcool] Brigita, Kover, restul [hia] Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Biancas
BUNA FETELE.. Olim, cum e dieta daneza? Nu am auzit de ea. Trebuie sa ma bag si eu la o dieta si nu ma incumet deloc[alcool] Brigita, Kover, restul [hia] Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Vezi ca e un topic la "Femina intim" - "Dieta de 13 zile (daneza)" E eficienta, si eu am tinut-o si am slabit cu ea 6 kg. Oricum mie mi s-a parut greu de tinut. Acum tin "Superdieta", in general bazata pe legume si fructe, dupa care se introduce iaurtul, pestele, si spre final si carnea de pui. Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by olim
criss, ce dieta tii si ce crema anticelulititca folosesti?Eu ma dau cu ceva grecesc, mi-am luat-o acum 2 ani din mures cu 1 milion[bang], e pentru centre profesionale, e destul de buna, dar mai incape.Euma simt super bine cu dieta daneza, parca am dat destul de mult jos, adica eu asa simt.Am zis ca nu ma cantaresc pana sambata dimineata sa vad[:D] alex s-a purtat super la curs, a dormit o ora,sper sa o tina tot asa ca ne-au mai ramas 8 clase, sper sa vina si marius sa il prind macar 2 seri acasa sa stea cu el. va pup pe toate si va doresc sa aveti o zi faina maine, mami si Alex[copil]
Olim, pana acum am incercat mai multe creme anticelulitice, insa cea mai buna mi s-a parut a fi "Supliform". Dieta daneza am tinut-o si eu, e eficienta, insa eu am o problema, in toate dietele se recomanda sa se bea foarte multa apa, eu nu prea ajung la 2 l/zi, cu toate eforturile. Probabil daca as bea mai multa apa, orice dieta ar fi mai eficienta si rezultatele pe masura. Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, sunt asa intoarsa pe dos. Aveam o colega la birou, inca cu 6 saptamani in urma venea la serviciu. Bine, se vedea ca e bolnava, a fost internata in spital, si acum deja nu se mai poate ridica din pat, a ramas doar o umbra. Are cancer de col uterin, cu metastaze, si ...maxim o luna de trait. Pur si simplu nu-mi vine sa cred ce se poate intampla cu un om in cateva saptamani, luni... Isi facea atatea planuri, mai avea de lucrat pana in septembrie, ca apoi sa se pensioneze, sa-si ingrijeasca nepotii.[:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

criss sa stii ca eu am baut si 4 litrii de apa pe zi, dar tot nu m-a ajutat mai mult, eu cred ca depinde de organismul fiecaruia.Dieta daneza eu o vad destul de usoara, adica eu nu is mancacioasa sipoate de aia mi se pare usoara. criss si soacra a avut cancer la col,dar s-a operat, era pe punctul de metastaza, dar a avut noroc.Eu cred ca parte de vina o purtam noi femeile ca nu avem grija de noi mai mult, ca intotdeauna ne lasam ultimele in casa la tot, inclusiv la sanatate si la controale la medic[bang][bang] va pupam si va dorim sa aveti o zi faina[pup] mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Criss75
Mai fetelor, sunt asa intoarsa pe dos. Aveam o colega la birou, inca cu 6 saptamani in urma venea la serviciu. Bine, se vedea ca e bolnava, a fost internata in spital, si acum deja nu se mai poate ridica din pat, a ramas doar o umbra. Are cancer de col uterin, cu metastaze, si ...maxim o luna de trait. Pur si simplu nu-mi vine sa cred ce se poate intampla cu un om in cateva saptamani, luni... Isi facea atatea planuri, mai avea de lucrat pana in septembrie, ca apoi sa se pensioneze, sa-si ingrijeasca nepotii.[:(]
Fetelor , voi v-ati facut testul PAPPANICOLAU? Daca nu , faceti-va timp, ptr. ca cu cancerul nu e de glumit! Eu sunt ft. constiincioasa si de cand a murit mama, in fiecare an fac testul. Si ea a avut cancer, descoperit intr-un stadiu avansat cand nu se mai putea face mai nimic. Am invatat din greseala ei, chiar ma pregatesc sa fac si o mamografie, dar inca o aman putin ptr. ca mi-e frica de rezultat. Dar oricum pana-n vara ma duc! Asemenea cazuri te intorc pe dos intradevar, si cand te gandesti ca in multe cazuri, daca se descoperea la timp, viata putea fi salvata! Mergeti va rog si faceti-va testele daca nu le-ati facut[pup] BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...