Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence...la apel :) (7)


Recommended Posts

nu as fi eu daca nu as uita ceva.gravida nu-s,asa ca o pun pe seama virstei. azi de la 13-16 am fost meditatoare.a fost cineva la mine care miine merge la un examen pt. un post de laboranta.si am ajutat-o cu probleme de chimie.a fost super.materia mea preferata,si in liceu si la faculte.ce mult mi-ar fi placut sa fiu profesoara de chimie.asta e alt vis de al meu:sa predau chimie. v-am pupat.,ca se trezeste Kristian mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bonjour! Va salut din Belgia. Am plecat din Slovacia, am ajuns in Cehia unde am dormit o noapte in Praga, 2 zile de vizitat am avut, extraordinara, am pierdut cateva ore si prin Frankfurt, Nurnberg, Koln.Acum stam cateva zile la Bruxelles, apoi o intindem in Amserdam, maine mergem la Waterloo... Sunt obosita, dar o oboseala placuta, am trait niste experiente minunate, am avut o patanie in Praha de rasu - plansu, ma rog a trecut si s-a terminat cu bine... (va povestesc alta data ca acum as vrea sa ma intind un pic) Imi e foarte dor de Dimitrie... imi e dor, dor, i-am luat o gramada de jucarii si haine si de toate, ca aproape toti banii pe el se duc [:)] Ma duc sa ma intind, va pup pe toate! [mamica]Aura si samburelu' Dimitrie[copil] Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by brigita
A si am uitat! Sunt satula de bunatati! Pe putin 1 kg in plus[:D]! Dar o sa revin la subiectul kg. in plus.[:D]Ma simt ca o[grasa][bang] BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004)
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] hai ca m-ai dat gata.pt.1 kg in plus te simti grasa?pai atunci eu cu aproape 10 in plus....sint un hipopotam.oricum nickname-ul meu ma reprezinta(kover=grasa)[:D] mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover
quote:
Originally posted by brigita
A si am uitat! Sunt satula de bunatati! Pe putin 1 kg in plus[:D]! Dar o sa revin la subiectul kg. in plus.[:D]Ma simt ca o[grasa][bang] BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004)
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] hai ca m-ai dat gata.pt.1 kg in plus te simti grasa?pai atunci eu cu aproape 10 in plus....sint un hipopotam.oricum nickname-ul meu ma reprezinta(kover=grasa)[:D] mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
Si eu tot cam 8 - 10 kg am de dat jos [bang]. Si ce greu se duc... Mai am avut niste zile cam proaste, si mai intru si eu sa ma binedispun si cand colo...vorbim despre kg in plus [xx(]. Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] hai ca m-ai dat gata.pt.1 kg in plus te simti grasa?pai atunci eu cu aproape 10 in plus....sint un hipopotam.oricum nickname-ul meu ma reprezinta(kover=grasa)[:D] mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
HA, HA ,HA stai sa lamurim problema. Doar azi un kg. [:D] Ptr. poze cu placere, mai trimit BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

criss:imi pare rau ca ai zile proaste!cum sa te binedispun.hai ca-ti scriu un banc: un barbat studiaza certificatul de casatorie,il tot intoarce pe o parte si pe alta.sotia il intreaba ce cauta?iar el raspunde:termenul de valabilitate! sau:Ion e medic proaspat intr-un sat,linga unul mai in virsta.medicul mai in virsta pleaca trei zile si ramin pe Ion bolnavii.cind vine medicul mai in virsta inapoi il intreaba ce cazuri a avut?Ion ii spune ca in prima zi a venit o batrina cu dureri de cap si i-a dat un analgezic,a doua zi a venit un batrin ca il doare spatele si i-a dat un unguent,iar a treia zi a venit Maria ,s-a dezbracat,s-a urcat pe pat si a spus :Ioane nu am m-ai vazut p....de trei luni,la care medicul mai in virsta:si ce i-ai facut???.la care Ion:i-am dat picaturi de ochi. sau...acum 10 minute Robert s-a enervat ca a primit la cina pateu si a spus:nu-mi place pateul,intelegi??????(asta cu intelegi e de la mine mostenire,ca eu cind il cert la sfirsit mai zic:intelegi??) o seara placuta pe mai departe si miine spor la treaba pt. NEcasnice. diana:sinteti bine??/ mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu ce sa zic ca am aproape 90 de kile dupa sarcina[bang][bang]dar am inceput o dieta de azi, sa vedem cat ma tine[:D]daca tot nu mai vrea Alex titi. Daca eram acasa era mai usor, ca puteam merge si la masaj, eu mergeam pe Budai si era superrrrrrrrrrr[:)] noi nu am cumparat nici un martisor, ca aici nu sunt, iar in romania am trimis virtual[:D], iar gagica nu avem inca[:D] va doresc sa aveti o saptaman buna si o zi de luni usoara pentru cele care muncesc[hia][pup] mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...