Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor (20)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by blackgirl0 Raluca, am inteles, da, sa traiti! [pk] Oficial, sunt in Braila din 20 pana in 26 luna asta! Merg sa-mi iau sotul de la mama-soacra, ca prea alipsit de acas'! [:p]
[:-)))] da' de ce iti trebuie asa mult ca sa il iei acasa? O saptamana intreaga? [:-)))] [url="http://www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1"]Poze recente[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Raluca, el este acum in interes de serviciu acolo. Acum nu stiu daca l-au trimis din motive profesionale sau financiare, ca cica sta la mama acasa si nu face paguba in bugetul firmei [:p] De ce merg mai repede? Chit ca nu ma omor de dragul soacrei, ma gandesc ca merit si eu o iesire din rutina mea: munca, casa, mama, eventual sora cu nepotii. Prea sunt la dispozitia tuturor, cel putin asta este perceptia mea, si gata! Vreau timp pentru mine, vreau sa ma plimb, vreau sa numai dau explicatii cand vin de la munca (mama), sau ce gatesti bun la nepotei (sora) sau vezi ca mai trebuie sa faci asta (la munca). Vreau sa am timp sa citesc pentru mine, fara sa fiu in contra timp ca aoleu! i-am promis ca fac asta mamei si nu apuc, sau sa mi sa ceara explicatii ca "de ce nu raspunzi in secunda doi la telefon?" la munca fiind... [V] Abia astept sa merg din nou acasa la mine... De ce stau cu mama? Poate din vinovatie ca prea este singura de atata timp, dar....numai rezist! [bang][bang] Si cand ma gandesc ca era o vreme cand vroiam sa renuntam la chirie si sa stam cu ea ca poate mai economisim niste bani [xx(] [alcool] Off, gata! Mi-am descarcat niste nervi pe aici, ca prea eram frustrata si nu vroiam sa explodez in fata familionului! [B)] Hai, senin din nou! [flo] Ca doar suntem in post si ar trebui sa ne bantuie doar sentimente frumoase si atmosfera Zen! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draguto, mai bine nu te provocam... Nu am crezut ca esti asa plina de tensiune. Da' poate e mai bine asa, ca te-ai descarcat... [url="http://www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1"]Poze recente[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 Si inca unul pentru MARTIE 2008 Sunteti intr-adevar plin de noroc. Sunteti binecuvantat pe toate planurile fie ca este vorba de viata amoroasa,financiara sau cariera. Desi munciti din greu ca sa obtineti ceea ce va doriti, totusi va gasiti timp sa va simtiti bine alaturi de cei dragi. Viata dumneavoastra familiala este stabila si se pare ca va transformati putin cate putin intr-un adevarat lider. Si asta este ceea ce va doreati,nu-i asa? Hai, ca suna bine! [bis][bis][bis]
[cool] si incredibil de adevarat in ceea ce ma priveste neaparat doresc un link [;)] daca se poate -sa vad horoscopul carui astrolog mi se potriveste asa de bine Cristina,bine ai venit in grup si poate vom reusi sa te convingem ca noi,Gemenuteleavem incredibil de multe trasaturi in comun cu mici diferente date de ascendent eu sunt o mare pasionata a domeniului si recunosc ca nu prea cred in horoscoape dar in zodiac da - cu certitudine eu am ajuns la nivelul (dupa 12 ani de studiu - nu [:D] temeinic -asa cum ii sade bine unei Gemenute)sa imi dau seama cam in ce zona (nu mereu ghicesc zodia)se incadreaza persoana cu care stau de vorba si ma ajuta fantastic de mult in relatiile interumane fie ce o fi noi suntem [:D] cele mai cele si nu ne intrece nimeni [;)] Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 Prea sunt la dispozitia tuturor, cel putin asta este perceptia mea, si gata! Vreau timp pentru mine, vreau sa ma plimb, vreau sa numai dau explicatii cand vin de la munca (mama), sau ce gatesti bun la nepotei (sora) sau vezi ca mai trebuie sa faci asta (la munca). Vreau sa am timp sa citesc pentru mine, fara sa fiu in contra timp ca aoleu! i-am promis ca fac asta mamei si nu apuc, sau sa mi sa ceara explicatii ca "de ce nu raspunzi in secunda doi la telefon?" la munca fiind... [V]
[cool] bate vantul schimbarii si la tine -deci nu sunt singura [;)] si eu am idei "revolutionare" de schimbari marete- sper sa nu raman doar cu visele...insa momentan totul pare roz,posibil si mai mult de atat chiar fac primii pasi - timizi- dar cu rabdarea trec marea... Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine ma relaxeaza enorm de mult sofatu, si sa ai si amsina ta super[:D]vineri si sambaa am facut 1000 de km, doar eu si alex, ca tati e in italia, am fost la consulat sa depunem actele pt certificatul de nastere[:D] asa ca blackgirl0 te asteptam in randul soferitelor[pup] pupam ffetele si va dorim o saptamana excelenta[pup] mami si Alex [http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/?deleted=2338524250] avem poze noi[;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna, te [pup] pentru cuvintele tale! Mi-au mers direct la inima! [flo][flo][flo] Sursa horoscopului [url="http://horoscop.rol.ro/horoscop-lunar/Gemeni"]aici[/url] Si daaaa, bate vant de schimbare! [bis] Vreau si eu casa, vreau si eu alt job, vreau sa vad pe moment si alte fetze, ba vreau si eu carnetul de [sofer]! Deocamdata, cu pasi mici, pe saptamana care urmeaza am in plan sa fiu [vampa]. Ma vopsesc (inca nu stiu ce nuanta [:D]), ma programez la pedichiura (rasfatul meu lunar) si ma incalt n...i cu pantofii cei noi! [:D] Ah, si poate slabesc si 2-3 kile pana vineri! [hop] Raluca, nu a fost o provocare, dar... vezi ca fiecare dintre noi are un off. Poate este incomparabil de mic si meschin offul meu, insa daca il ingrop in mine si nu-i dau glas voi avea senzatia ca ma sufoc intr-o zi! Si daa, la mine se apropie un bilant de viata si din socotelile mele am multe minusuri! [}:)] Mai trebuie sa ma conving insa ca plusurile sunt suficiente, ca-i pacat sa il maniez pe Doamne-Doamne! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

blackgirl0capul sus ca o a fie bine, si o sa apara si schimbarile mult dorite.Daca vrei sa slabesti hai cu noi la grupul de slabit de 5 kile si o sa fie mai usor.carnetul depinde doar de tine, hai ambitie multa si o sa vezi ce bine e sa fii independenta si ce mult o sa relaxeze.Cat despre casa, sigur luna asta facem marea afacere, ca parca asa scria in horoscop, nu?capul sus[pup][pup][pup] mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 Ma vopsesc
nu degeaba esti surioara mea [:D] geamana - acelasi lucru voi face si eu [:D] exact atunci dar nu pentru ca sa te imit ci pentru ca va fi luna plina - perioada perfecta pentru taiere/vopsire (eu stiu nuanta )...mereu aceeasi avand parul relativ lung nu am nevoie sa merg des la coafor dar cand vine timpul astept momentul [:D] oportun Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...