Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor (20)


Recommended Posts

Am lipsit putin c-am fost sa-mi vopsesc parul si cand citesc acum.... [wow] vorbiti de vopsitul parului. Iar dupa sofat sunt MOARTA. Cand mi-am vandut prima masina, visam noaptea ca-s la volan si cu mana dreapta schimbam vitezele in somn. Pana intr-o noapte cand m-a muscat matza de mana, c-o deranjasem din somn... Cum sa-i explic ca io...sofam ? [sofer] __________________________________________________________ [url="http://good-times.webshots.com/photo/2385988850102959331ANXFXo"]Tzuni[/url] [sofer] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2943489760102959331bjRkMb"]mic[/url] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2562347700102959331zIkdWO"]drag[/url] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2678838930102959331VmeuNf"]scump[/url] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2321677330102959331tcVOIZ"]pisicos[/url] cu [url="http://good-times.webshots.com/photo/2914630430102959331kzCctZ"]MARIA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bis] [wow] ce de discutii in miez de noapte [cheers] eu m-am trezit acum (la mine in jur de ora 5) - am dormit cam putin-noapte alba-rara in cazul meu caci eu in general imi descarc bateriile in timpul zilei iar seara ma culc destul de devreme si dorm dusa pana dimineata reluand firul discutiilor Olim si blackgirl bucurati-va pentru sotii pe care ii aveti [olala] si al meu e un papa lapte dupa spusele [}:)] mamei mele(se comporta cam in genul spuselor de voi) - nu sunt de acord cu afirmatia mai ales ca el e Capricorn si in ciuda faptului ca il manevrez pe placul meu el e cel care ia deciziile finale - eu ma inteleg bine cu el datorita ascendentului meu in fecioara altfel relatia noastra nu ar fi avut sanse pentru ca cele doua semne au foarte putine in comun + ca el mai e si bivol in horoscopul chinezesc - deci [}:)] coarne din abundenta de unde si o tona de inflexibilitate,pareri rigide,pesimism,preconceptii in opozitie cu mine care sunt deschisa,vorbareata,optimista,prietenoasa Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 Eh, zic eu care visez la o piesa de teatru de atatia ani! Iar al meu: draga, da' ce? un film acasa pe dvd nu-i bine??? [mariaj]
din acelasi motiv nu am fost eu la cinema de veci recunosc insa ca imi cumpara filmele(piratate) pe care le doresc [;)] poate mergem impreuna la vara (vin in vacanta) caci distanta dintre noi va fi doar de 40 de km Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Tzuni Iar dupa sofat sunt MOARTA. Cand mi-am vandut prima masina, visam noaptea ca-s la volan si cu mana dreapta schimbam vitezele in somn. Pana intr-o noapte cand m-a muscat matza de mana, c-o deranjasem din somn... Cum sa-i explic ca io...sofam ? [sofer]
[:-)))][:-)))] Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 Eu cu Feciorul meu duc o viata asa de linistita, uneori prea linistita pentru firea mea! [alcool] Insa cred ca de asta v-am mai spus eu pe undeva! [:D]
da [:D] scorpionul cu ochi negri ce s-a intamplat cu el?! Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul saptamanii
Va risipiti eforturile in prea multe directii, va apucati de nenumarate lucruri dar nu duceti niciunul la capat, sunteti agitati si nervosi, nu va mai place de nimeni si nimic, e vremea pentru o pauza. Rezervati-va cateva momente de singuratate in care sa va regasiti linistea, cititi o carte, ascultati muzica fara sa mai faceti inca 7 lucruri in acelasi timp, respirati adanc. Incercati sa nu va varsati nervii in capul partenerului de viata, el n-are nici o vina. Dar va poate tine in brate, nu uitati de asta. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Esti cu capul in nori, pur si simplu, complet neatent la ce se petrece in jur, dar atitudinea aceasta superficiala si usuratica se resimte mai ales daca esti la volan. Faci tot felul de gafe in trafic, ii enervezi pe ceilalti soferi, incat ai putea primi de la ei tot felul de vorbe „dulci”, dar putin iti pasa. Nu te concentrezi prea bine la ceea ce ai de facut, in actiuni legate de deplasare, comunicare, transport: gresesti adresele, ajungi la alta destinatie, te intorci din drum... ....[:D] mai bine nici nu se putea in ceea ce ma priveste voi fi cu ochii in patru mai ales ca nu prea am dormit azi-noapte - bine ca nu am nimic in plus fata de rutina zilnica sunt curioasa la voi...oricum toate cele bune si o saptmaana cat mai frumoasa si multe povesti [cool] Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moaamaa, Luna, ai o memorie fantastica! [pup] Scorpionul cu ochi negri? Hmmm![:I] Este bine insurat, tot cu o geamana. Mai nou, vroiau sa ne luam terenul impreuna, caci suntem prieteni si na! Dar cum Doamne iarta-ma sa fiu usa-in-usa cu ispita? [ispita] Am zis pas, suntem prieteni in continuare, cand ne vedem evit sa il privesc in ochi! Si asta-i tot! [pk] Feciorul meu, cel "cu acte", de cateva luni, cam de cand am pierdut sarcina, este muuuult mai tandru, este [:X]. Si acum de cand este plecat de-o saptamana, plang de dorul lui ca un caine! [:D] La vara, cu siguranta vreau sa ne vedem! [dual] Insa ai grija, ca la teatru, nu la cinema, tot ma duc! [:D] Tzuni, sa-ti fie de bine vopsitul! Maria te-a ajutat? [il] In ce nuanta daca nu sunt indiscreta? Caci imi doresc si eu alta culoare decat eternul negru-albastrui! Un roscat, un ciocolatiu... Olim, are dreptate Luna! Uneori este bine sa fii sigura pe ce ai acasa! Marea iubire a vietii mele era un zbuciumat si crede-ma ca nu mi-a fost usor cu el. Plangeam non-stop, soarele rasarea (din punctul meu de vedere) din f... lui! [ups] Hai si eu cu horoscoapele: Puteti sa zgaltaiti lucrurile de la baza astazi, sperand ca ele se vor pune in miscare atunci cand sunteti nerabdatori(nerabdatoare), insa, cel mai indicat este sa va calmati de fiecare data si sa lasati ca lucrurile sa se desfasoare natural. Anxietatea voastra va poate baga in necazuri, de accea ocupati-va timpul cu lucruri care va aduc diverse beneficii, de la cele financiare la cele profesionale sau scolare. si Este posibil sa primesti o oferta de munca intr-o alta localitate. Finantele fluctueaza, asa ca s-ar putea sa ai nevoie de sprijin material din partea familiei, dar situatia se redreseaza curand. Astrele sunt alaturi de tine in aceasta perioada si te sustin in toate initiativele amoroase. Relatia cu partenerul merge foarte bine, va intelegeti perfect. Incearca totusi sa nu-l provoci, pentru ca traverseaza o perioada tensionata. Deci, pana acum noi sa traim! [bis][bis][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, Luna, acum daca te-am prins, a mea esti! [:D] Tu vii la Sfantu, nu-i asa? Abia acum navigand pe "La bucatarie", in cautare de retete pentru Pastele catolic mi-am dat seama ca tu gatesti cam ce am invatat si eu de la mama! [cheers] Singurul meu regret: nu vorbesc o boaba ungureste, desi am fost cu munca in Sfantu cam doua luni! Am cerut transfer pe motiv de incompatibilitate lingvistica! [V]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...