Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor (20)


Recommended Posts

Olim, a doua facultate! Felicitari! [cheers] Ma batea si pe mine gandul sa ma "reprofilez" ca deja m-am saturat de atatia ani in facultate (sase), alti trei de specializare, ca sa ajung la finele acestui an fara nimic sigur! [:(!] Raluca, nu am vrut sa fiu rea! Am spus ce am vazut prin jurul meu. Eu stiu ca un Scorpion este fffff perfectionist. Ce pentru mine merge-si-asa, pentru el inseamna rabat! Femeile Scorpion din jur mereu au aratat per-fect, au un serviciu la care se accede greu, au un partener ce pare inaccesibil pentru restul muritoarelor de rand, emana sexualitate prin toti porii, sunt suuper inteligente, dar si misterioase. Nu as vrea sa imi fac o inamica din randul lor: au un raboj secret pe care insemneaza cine-ce-a-gresit si taman cand ti-e lumea mai draga ti-o trag: [:D] frumos, original, pe cand tu abia te dezmeticesti! De asta spun ca le tin la distanta: sunt atragatoare, dar si periculoase! Fac orice pentru atingerea scopului lor, ceea ce poate insemna si de bine, la urma urmei! [cool] Ramane sa vezi tu cum se incadreaza ascendentul acesta cu zodia noastra! [:D] [^]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am mai facut un an de drept, dar am venit in spania si am renuntat.Asta cu ingineria economica, o fac , apoi vedem noi ce o sa fie.Va suns schimbarile dese nu[:D] Stai ca mi s-a oferit aici un curs de 6 luni sa pot lucra in domeniul sanitar, la administratie, si parca ma bate gandul.Om vedea noi cum o sa fie pana la urma.Cei drept ca ma plicitsesc repede de ceva, mai ales de acelasi loc de munca, imi plac lucrurile noi dar cand ajung sa le stapanesc apare plictiseala[bang] Sa speram ca in relatie nu, chiar daca suntem de 10 ani jumate impreuna[:D] va pup pe toate si va doresc o zi excelenta[pup] a, azi a venit o familie ca vrea casa, ca sunt cu actele la banca sa vada daca le aproba creditu[;)] mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, sa fie cu noroc vanzarea casei! [cool] Iar asta cu sachimbarile subite de cariera, daaa, imi sunt asa de familiare! Azi: Pentru Gemeni ziua este buna pentru participari la conferinte sau prezentari, dar si pentru comunicare intensa, in special cu persoane care dovedesc ca au idei si interese asemanatoare cu ale voastre. Daca veti fi supervizati(e) de cineva mai in varsta, aveti grija sa nu va descurajati, daca primiti sfaturi sau vi se cer corectii, pentru ca visurile voastre sunt mai importante. Urmati-va astazi indemnurile inimii. si Este o excelenta perioada de armonie intre tine si partener. Este posibil sa apara unele probleme in viata profesionala, dar iubitul va fi alaturi de tine 100% si te va ajuta sa le depasesti. Este o perioada aparte sub raport erotic, o perioada a pasiunii. Pare ca scapi de inhibitii si ca te arati favorabila unor relatii neconventionale, fara prejudecati si fara sa iei in calcul "implicatie legale". O zi mai frumoasa decat ieri! [cool][cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 Sa stii ca poti inchiria si aici masini, variaza insa de la 10 euro pe zi pentru Logan si Matiz, si mai sus pentru alte masini "straineze"![:D] Eu cred ca se poate, nu doar cu taxiul! [^]
cu atati bani ar fi [cool] insa in sezon preturile sunt foarte mari de ex.in vara am inchiriat un chevrolet cu 38 euro pe zi la o firma de la noi iar cu o alta ocazie din Brasov un Opel cu 40 euro -de ambele dati am platit mai putin inchiriend pe o perioada mai lung dar chiar nu merita...la un calcul sumar e mai ieftin cu taxiul iar peretul la benzina e [V] incredibil de mare in ceea ce priveste [sofer] putem face iar un grup separat impreuna pentru ca desi acum lucrurile merg pe mine a fost o perioada in care refuzam sa merg la scoala...din lipsa de interes si ...frica pana ce am ajuns in situatia in care fara masina chiar nu se putea...si m-am hotarat si am actionat iar acum ...nu mi-as imagina viata fara o masina in parcare Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu m-am interesat sa inchiriezi si era enorm de mult la cluj, parca 45 de euro pe zi cea mai ieftina masina, un matiz[bang]Eu am nevoie de masina doar ca va trebui sa fac un drum cluj baia mare, dar ma descurc eu cumva.In cluj imi place sa umblu pe jos, ador clujul[olala], si oricum miscare imi face bine, asa o sa vin in spania o[vampa] si o sa se bucure tati[olala] Cat despre sofat ce sa va zic, ca ador sa merg cu masina, , luni seara am fost la curs cu ea, vreo 3 kilometri si marti am nascut, am condus pana in ultimul moment.Marti nu am condus eu ca eram cu apa rupta cand ne-am dus la spital, ca de nu[:D] Eu aveam permisul de acasa si nu am condus deloc 5 ani, pana cand m-am vazut obligata sa o fac.Imi aduc aminte ca primul drum de 13 km l-am facut in 40 de minute si la o luna acelasi drum il faceam in 12[:D] va dorim o zi frumoasa tuturor[pup]noi il asteptam pe tati sa vina azi. La noi e asa o vreme mohorata, azi noapte a plouat, sa vedem maine cum va fii, ca aveam chef de o plimbare la mare cu Alex. mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...