Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor (20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Luna, eu am postat azi si chiar ii dadui send la mesaj, insa am avut probleme (fie netul, fie o cadere de curent). Si chiar iti laudam horoscopul, ca pare cel mai fain, pe langa cele postate de mine. Si ma mai si "laudam" cu o zi grea de munca, cu colega care si-a luat picioarele la spinare lasandu-ma cu treaba, cu faptul ca pe maine am programat curatenia de primavara in vreo doua case (la mine si la maica-mea), ca am de mers dupa cumparaturi ca am ajuns la fundu'sacului, ca mi-am adus de munca acas', ca mai vreau si sa dorm, din moment ce noaptea sunt ocupata cu visatul "fantomelor"[soc]. Ba mai stau si la povesti cu ele! [alcool] Deci azi: Petrece mai mult timp pe acasa, ajutand la treburile casnice. Pot aparea mici conflicte intre tine si sef. Combate-l cu argumente precise si vei castiga batalia. Relatia cu iubitul incepe sa se imbunatateasca. Nu ai motive sa nu acepti o excursie propusa de acesta, acest lucru va contribui la dezvoltarea si armonizarea relatiei voastre. Ai grija de sanatatea ta, este cam subreda in ultima perioada. Cu banii nu ai probleme, dar nu trebuie sa faci abuz si sa ii cheltui pe nimicuri, va veni o perioada cand ai sa le duci dorul. O dupa masa frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna, nu-i gluma! [xx(] De vreo saptamana se pare ca am probleme cu somnul, cand adorm visez numai balarii si asta fara sa fiu cine stie ce religioasa/sperioasa/impresionabila. Doar altfel nu aveam cum sa ma gandesc la firma de imbalsamat, nu?! [:D] Insa s-a intamplat sa se ia curentul prin zona de cateva ori (ceea ce-mi displace profund) la teveu numai stiri cu sate bantuite, pana si la munca oamenii imi vorbesc de fenomene paranormale, incat cred ca am ajuns sa o iau eu pe aratura [B)] Asa ca noaptea visez la prostii de ma doare mintea, mai nou adormim cu televizorul aprins spre disperarea consortului, ins afac orice sa fie galagie in casa! Aaaa, si azi mi-am scos si reteta de Xanax, desi nu am luat inca, doar-doar m-oi calma si eu cu [alcool][alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noutati? pai si-a luat frate-meu masina si cred ca maine ne ducem sa o probam [:D]... nu degeaba zicea la Gemeni ca-si iau ceva pt casa la un moment dat... (fratele e tot Gemeni, macar la el sa se potriveasca... Si loc de munca bun a primit - ma rog, se putea si mai bun, dar... Azi a aflat ca de luni va fi avansat in functie... deci la unii chiar merge horoscopul!) Week-end placut, plin de martisoare, flori si bucurii! O primavara senina si cu multe realizari, Gemanutelor! [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url] "Eu, cele mai frumoase flori,/ Asterne-ti-as mereu in cale,/ Dar nu-s pe lume asemeni flori,/ In fata frumusetii tale.../ De dragul tau n-as pregeta/ Sa mor cum mor in vant petale,/ Dar moartea mea ce-ar insemna,/ In fata frumusetii tale?/ In cele mai frumoase tari,/ Pe brate eu te-as duce agale,/ Dar nu-s pe lume asemeni tari,/ In fata frumusetii tale..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

blackgirl,cel mai bine ar fi o schimbare de mediu - o minivacanta pe undeva iar Xanaxul la cos Recuperare cat mai grabnica! ralnied,felicitari pentru fratele tau de 1 martie va doresc o primavara cat mai frumoasa si sa primiti cat mai multe martisoare
Iata si horoscopul zilei
Va lasati condus in totalitate de persoana iubita, nu va opuneti incercarii sale de dominatie, pentru ca nu aveti orgolii atat de mari incat sa va luptati pentru propriile opinii. Recunoasteti ca are mai multe de spus, ca are idei mai interesante si toate propunerile pentru aceasta zi va sunt pe plac, in fond de ce nu l-ati lasa pe el sa decida? Abordati o atitudine docila si indiferenta la indrumarile sale, lasandu-l sa-si impuna vointa asupra dv. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Folositi-va imaginatia si veti reusi sa realizati multe astazi. Practic, Gemenii vor avea suficienta inspiratie incat parca doar cerul va fi limita posibilitatilor lor. Sta in puterea voastra de a face ceea ce aveti de facut, iar daca este si putin diferit fata de ceilalti sau celelalte veti vedea cum sporeste gradul de incredere in voi si recunoasterea capacitatilor voastre. Petreceti astazi marea majoritate a timpul lucrand pe cont propriu. si Reusita depinde de increderea in propriile forte. Colaborarea cu altii te poate avantaja, dar inainte de a incepe ceva, asigura-te ca lucrurile sunt clare: ce vrei tu si ce urmaresc altii, ca sa nu ai surprize neplacute mai tarziu. Corectitudinea si perfectionismul tau in munca sunt remarcate, dar este preferabil sa iti temperezi putin elanurile. Daca nu iti ti pasionalitatea in frau, nu-i vei mai observa pe cei care ti-ar putea exploata slabiciunile. Iar din acvaria: Desi il simteati mai apropiat decat altii si dialogul cu el se desfasura usor, azi descoperiti ca cel pe care l-ati crezut prieten apropiat va dezamageste, la fel ca multi altii. Spune ceva nelalocul lui, o vorba in vant, o critica nemeritata sau va intoarce spatele exact atunci cand aveti mai mare nevoie de el. Din pacate, exista momente in care prietenii va tradeaza, dar de data asta suferiti mult mai profund, pentru ca aveati sentimente sincere pentru el... Saptamana 3-9 martie 2008 Rabdarea îti este pusa la încercare din greu, pentru ca tot ce atingi acum necesita timp... Pentru o persoana grabita, ca tine, lungile asteptari nu-ti sunt pe plac, dar mai trebuie sa înveti, uneori, lec#tia rabdarii. Totul înainteaza mult mai lent de parca s-au împotmolit toate. Asteapta... Te cam roade invidia când privesti la cei din jur si faci comparatie între veniturile tale si ale lor. Ti se pare ca altul are mai mult decât tine absolut pe nedrept si te revolta aceasta diferenta;. Ar trebui sa descoperi ce ai tu în plus fata de el, si nu invers, ceea ceti lipseste, pentru ca sigur ai si tu un avantaj! Luna, pana la urma am dat xanax-ul bunicii, ea clar avea nevoia de el, si am tras in doua zile un chef cu finii, de am dormit bustean! [alcool][alcool] Chiar ma mir ca sunt asa in priza, la cate beri am baut! [cheers] A fost aiurea ca am gatit doua randuri de mancare: pentru ei pui la cuptor, si pentru mine peste cu legume, dar s-a mancat tot-tot! Raluca, felicitari fratelui pentru masina! S-o stapaneasca sanatos, si cat mai multe excursii prin locuri faine cu ea! Ah, si bravo si pentru avansare! Pana la urma mai ramane in Braila? Olim, fain martisor! Dar Alex este si mai si: un scump si un dolofanel! [pup] Imi faci asa pofta de bebei, mai-mai ca-mi vine sa il iau din poza si sa il tin in brate! Sa va traiasca, sa fie fericit si sa aveti parte numai de bucurii din partea lui! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata si o saptamana buna va doresc! am reaparut si eu in zona... Black, multumim pt horoscoape... Si da, fratele merge la Braila in continuare... Deocamdata, de azi pana pe 15 aprilie mai are de facut un curs de specializare la Fagaras. Si dupa aceea se duce la Braila.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...