Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor (20)


Recommended Posts

Sunteti foarte ocupat cu problemele unei rude mai in varsta. Pe plan social, traversati o perioada buna si aveti ocazia sa va indepliniti visele. Puteti avea reusite remarcabile. Eforturile investite intr-o afacere incep sa dea roade. Va recomandam sa va pastrati modestia. In plan profesional s-ar putea sa va confruntati cu unele situatii care va vor lua prin surprindere si care va vor impiedica sa va atingeti obiectivele propuse. Este posibil ca la serviciu sa se produca niste modificari care va vor schimba complet programul si planurile pe care vi le-ati facut. Mare atentie deoarece colaborarile ti-ar putea crea probleme serioase. Poate n-ar fi rau sa incerci sa faci totul de unul singur. Prietenii te vor sustine in ceea ce priveste initiativele in domeniul profesional. Nu este un moment favorabil pentru a dicuta chestiuni financiare nici la serviciu si nici cu rudele. Daca ai unele nemultumiri, nu este momentul sa le exprimi. Te eliberezi de un anume stres financiar, ca si cum ai intra, finalmente, in posesia unei sume de bani demult promise, de care ai chiar acum mare nevoie. Poti scapa si de o datorie care iti sta pe cap ca o mare povara, deci pare sa fie o zi buna pentru a-ti regasi linistea din punct de vedere financiar. Vin vesti menite sa te faca sa speri cu mai mult curaj in perspective imbucuratoare pentru veniturile tale viitoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

oare vand casa, ca azi la banca mi-a zis directorul ca o familie ce a fost sa vada casa au fost sa ceara credit.acum sa vedem dacaleaproba si cat.Ar fii cea mai mare bucurie, ca deja simt ca tampesc, numai cat trecem de pe o luna pe alta, si tot timpul apar cheltuieli nepravazute[bang][bang][bang]asa m-am saturat[q], vreau si eu sa cheltui 300 de euro fara sa imi bat capul[:(] va pupam si va dorim o zi faina tuturor [pup] mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Mentineti-va pe directia aleasa si urmariti-va planurile initiale. Daca veti incepe sa va schimbati gandurile de la un moment la altul, persoanele cu care veti interactiona astazi ar putea sa devina nervoase sau sa va paraseasca pur si simplu, astfel lipsindu-va de un sprijin bun. Fiti inventivi(e) si veti gasi solutii mai putin costisitoare care sa va mentina la un nivel inalt. si Daca vrei sa apreciezi corect situatiile in care te afli, trebuie sa iti impui sa le privesti cu mai multa detasare. Rabdarea, tactul si diplomatia iti sunt incomparabil mai utile decat furia ori incapatanarea. Prestigiul tau profesional este important, totusi nu iti asuma prea multe obligatii, pentru ca te complici singura pana la punctul in care nu mai sti ce vrei si devii nervoasa. Precautie la volan! Ma simt ca n...! Ma grabesc si prin urmare fac prostii! Clar firea gemenilor! [bang] Vremea iarasi nasoala, aseara viscolea! [xx(] Iar nu am dormit, cu gandul la bani, la case, la terenuri! Aseara am vazut un teren superfain, super ieftin! Singura hiba: vrea banii repede! si noi trebuie sa ne miscam, ca duminica pleaca sotul in delegatie (la Braila, Raluca [:D]) pentru trei saptamani si am vrea ca omul sa ne astepte macar inca o luna! De s-ar putea..[bang] Luna, multumesc de pupici! Nu cred ca ai pierdut mare lucru cu Babele, dupa cum vezi, mai bine nu existau! Macar acum nu tremuri ca mine ca voi avea un an vijelios din cauza de baba![}:)] Olim, iti tin pumnii srtransi-stransi! Sper sa vinzi cat mai repede casa, iar eu sa-mi cumpar una! Simultan, daca se poate! [hot] Raluca, multi ani fericiti in casnicie! [il] Nu conteaza ce-si-unde sarbatoriti, atata timp cat va iubiti, va respectati, va spijiniti unul pe altul! Si noi am facut cununia civila in 2005, dar era in iulie! [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olim calmo , calmo ... asta e luna cu pricina si o sa se rezolve problema mai bine decat speri , dar mai intai destreseaza-te si o sa vezi ca se rezolva [pup] Fetelor , am ajuns la mama si am acces la net. Bine v-am regasit [pup] Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/album/561549983JBJYaj"]POZE[/url][pis] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti, Aidaaaaa????? m-am tot gandit zilele astea la voi... ce face pisica? Black, merci de urari! Apropos... am aflat ca cica unitatea e pe Str. Carantinei, pe langa Maternitatea din Braila... ai idee pe unde e asta? imi zicea frate-meu azi la telefon ca a viscolit f tare la Fagaras ieri, da' azi trecuse... La noi a plouat ieri, azi soare si chiar placut. Olim, poate da Doamne-Doamne si reusiti acum! Da' pentru mine n-aveti vreo idee cum sa "produc" niste bani??? [:-)))] N-am platit lumina inca!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Achitati-va cu constiinciozitate de sarcinile zilei si asigurati-va ca nu lasati nimic neterminat. Va va ajuta sa va eliberati putin din stresul ultimelor zile. Astazi, Gemenii pot intra in contact cu diverse persoane dintre care sa-si faca prieteni ce pot sa le deschida ochii spre noi modalitati de a rezolva necunoscutele vietii. Curiozitatea voastra nativa va poate determina astazi sa va revizuiti cateva dintre targeturile personale si sa reduceti din timpii morti. O responsabilitate suplimentara va va ajuta sa luati unele decizii personale. si Iti place prea mult sa iti impui regulile, chiar si cand nu prea ai dreptate. Totul este in favoarea ta, insa nu iti strica ceva tact. Felul in care raspunzi provocarilor si dovezilor de simpatie si bunavointa ale altora decide genialitatea sau naivitatea ta. Aida, muuuuuulti [pup][pup][pup] tie si matzei!!! Speram ca horoscopul de aici sa fie macar un semn de incurajare! [flo] Raluca, sotul stie cam pe unde vine unitatea respectiva. Dar nu as sti acum ce si cum sa explic, nu stiu daca fratele tau merge cu trenul sau cu masina. Si pana la sfarsitul lunii mai este! Ah, si daca stie cineva cum sa fac si eu bani ar fi super! Azi la banca ni s-a spus ca localitatea unde vrem sa luam terenul nu se afla pe lista lor de acordare a creditului..[poc][poc] Desi ne-am fi incadrat cu banii, cu rata, insa altundeva! Altundva este mai scump de 2 ori [poc] Momentan, nici numai ma chinuiesc sa mai spun ceva! Pur si simplu il pregatesc pe sot pentru delegatie, imi fac trebuile de zi cu zi si poate o fi si pentru noi ceva! O zi faina maine tuturor femeilor si mamicilor de pe aici!!! [cheers][cheers][cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, poti sa imi explici in ambele variante, si cu trenul si cu masina... In seara asta tocmai ce am aflat ca va trebui sa ajunga pe acolo mai repede de 1 aprilie, sa depuna niste hartii prin care poate solicita transferul la Iasi, unde voia el de la inceput. S-au eliberat aici 3 locuri si comandantul de aici l-a sunat azi si i-a zis ca daca mai este interesat, sa se duca mai repede de 1 aprilie la Braila, sa rezolve cu hartiile si apoi el sa sune sa ceara aprobarea transferului... Teoretic, inca nu stie cum va ajunge acolo. Probabil cu trenul de la Fagaras sau cu masina, daca reuseste sa o termine de inscris, de schimbat nr si alte probleme de genul asta... Deci imi foloseste oricum informatia. Merci! Deci... a aflat cineva cum putem face rost de bani? [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...