Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor (20)


Recommended Posts

Azi: Nevoia ta de a le fi de folos altora este deosebit de puternica, dar la fel poate fi si nevoia de a te simti aprobata si admirata, de aici excese cu consecinte neplacute asupra sanatatii. Pastreaza-ti cumpatarea. Ai o extraordinara pofta de viata. Este momentul sa cauti aventura si sa te distrezi alaturi de prieteni. Anumite lucruri din trecut vor reveni in viata ta, dar nu are sens sa te cramponezi de ce-a fost. O zi cat mai frumoasa! Raluca, o sa revin cu detalii mai tarziu! Doarme "ghidul" [alcool]. Oricum, fratele tau este la 2 pasi de noi[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by blackgirl0 Nu cred ca ai pierdut mare lucru cu Babele, dupa cum vezi, mai bine nu existau! Macar acum nu tremuri ca mine ca voi avea un an vijelios din cauza de baba![}:)]
[:D] suntem in aceeasi oala! eu de ani buni de zile urmaresc prima zi a anului - daca anul incepe bine,eu ma simt bine,nu apar probleme pe parcursul zilei - totul va fi bine in noul an altfel... pana acum premonitiile s-au implinit deci la fel va fi si anul asta din pacate nu doar cu soare dar sanatate sa fie caci restul se rezolva Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Este o zi de milioane, in care evenimente dintre cele mai deosebite te pot avea pe tine in prim plan. Iti apare in cale o persoana exact atunci cand ai mai mare nevoie de ea sau te trezesti in fata unei ocazii rare, deosebite, de care ar trebui sa profiti imediat. Poate fi o zi de glorie pentru tine, de faima, de recunoastere a meritelor tale la nivel inalt. Ai de ce sa fii mandru si ai de ce sa sarbatoresti! Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 Raluca, o sa revin cu detalii mai tarziu! Doarme "ghidul" [alcool]. Oricum, fratele tau este la 2 pasi de noi[:D]
am rabdare, sa stii [:)]... la doi pasi???... adica acum, cat este la Fagaras??? Da, stiu ca asa este la 2 pasi [:)] Am uitat sa va salut pe ziua de azi... Rusine sa-mi fie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cand e ziua aia de milioane? ca la mine azi sigur nu este... Oare s-or fi incurcat prezicatorii astia printre astre??? [url="http://www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1"]Poze recente[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Daca lasati ca emotiile voastre sa preia comanda astazi, veti avea nesansa de a face unele alegeri neinspirate. Nu faceti prea multe promisiuni si nici nu va suprasolicitati abilitatile. Ingrijiti-va sa duceti pana la capat insarcinarile zilei si evitati pe oricine are tendinta de a va scoate din ritm. Altfel, veti fi incetiniti(e) daca nu schiar stopati din intentii. si Desi realizarile pe care le urmariti nu se lasa asteptate, va dati brusc seama ca de fapt altceva va intereseaza, nicidecum banii sau cariera. Ati vrea sa rezolvati unele probleme in familie, sa ii sprijiniti pe cei care au nevoie de ajutor sau sa aplanati unele conflicte. Ma uit pe geam (la mama de ieri [:-/]) si vad ploaie, innorat, frig... Primavara se pare ca se lasa asteaptata! [detectiv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul saptamanii
O calatorie pe care o asteptau de multa vreme se amana. Acest lucru ii face pe Gemeni sa-si reorganizeze programul si le ofera un ragaz binevenit sa mai rezolve niste probleme. O poveste sentimentala mai veche revine in actualitate si ameninta sa le complice viata. Daca nu sunt atenti, se va lasa cu niste scene de gelozie in cuplu. Nu le-ar strica sa mai puna frau cheltuielilor, pentru ca nu sunt mari sanse sa-si sporeasca veniturile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Prietenii sunt motiv de mandrie pentru tine, de parca unul din ei ar interveni salvator in activitatile tale si te ajuta sa rezolvi totul foarte repede. Apeleaza la cei care tin la tine, cu incredere, pentru ca la momentul cel mai potrivit apare cel care are sa-ti transmita un mesaj important. Poti afla vesti excelente de la prieteni si colegi, si te bucuri de evenimentele in care sunt ei implicati ca si cum ar fi realizarile tale. Daca ai ocazia sa lucrezi pe cont propriu, poti ajunge usor la succese. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...