Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (45)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, asa e, mai bine pleci luni mai devreme, vezi si de cat timp ai nevoie ... mai bine mai devreme, decat sa intarzii din prima zi. Lora, anuntam din timp daca venim. Sapt. asta s-a nimerit sa fie asa neanuntat, plus eu racita. D.-soara moderator, pe unde umbli? Am si eu o intrebare? Cum se poate accesa listuta de la inceput? Nu asta de Piatra -- as fi vrut sa fac si eu o listuta cu fetele din Austria si cum nimeni nu se ocupa, ma batea pe mine gandul (ca e frumos asa ordonat si clar cum avem aici - imi place). Maine dim. nu stiu cand mai intru ... Urez de acum un 1 Martie frumos, cu bucurie in suflete si ghiocei in vaza!O primavara frumoasa tuturor! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit pe acasa.... Dana am fost la Cip-Savin ca sa caut pampers de la Libero, pt ca de la Pampers se irita Ecaterina. Lora nici Casandra nu face nimik de 8 Martie. Azi Ecaterina a plans pt toata existentza.A facut o reactie locala de la vaccin - era calduta, tare, un pic umflata si rosie. Am pus comprese reci si supozitoare cu paracetamol. Ellinia Casandra mi-a zis ca vrea sa mai mearga la ziua lui Stefan [:D] Eu tot ii spun sa doarma la amiaza ca apoi sa mergem in parc, iar ea zice ca vrea la ziua lui Stefan[:)] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/?start=40]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata primavara![bis]Desi dupa avertizarile meteo, nu cred ca e pe-aproape[xx(] Fetelor/pietrencelor, sa aveti parte de o primavara frumoasa, cu sanatate,bucurii si multa dragoste.Un martisor [i] virtual si ghiocei [flo] la toate din partea mea si a "barbateilor" Sunt treaza de pe la 5 ca am vrut sa vedem meciul [haibat] lui Bute, dar pentru TV-urile din Romania nu a prezentat importanta [:(] Oricum in stilul lui specific, Lucian a facut KO [zz] adversarul P.S.Apoi am vazut o stire despre biserica lipoveneasca.Cica a ars toata[:0]Fetelor care stiti, spuneti-mi si mie pe unde e si cam care e treaba in zona. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata Carmen pana una alta vin eu la un ceai cu tine,ceai de-adevaratelea,ca-mi curge nasul si am o stare tare nasoala.Cafeaua mi-o fac mai trz.Nu stiu despre ce biserica vorbesti ca nu m-am uitat la stiri. Ma duc sa ma apuc de mancare,curatenie ....[bang] Ce-ati facut bun?Azi sunt mosii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, pietrencelor!Bine v-am gasit! Ma primiti si pe mine in club?Cam tarziu am ajuns...vad ca sunteti deja la capitolul 45... Azi e prima zi de primavara! Fie ca ea sa va aduca in suflete numai bucurii si impliniri . Un martisor si o cafea va ofer eu in aceasta dimineata...[flo] Luna, am auzit la stiri ca e vorba despre biserica din Precista... Daca vreti sa ma treceti pe lista, datele mele sunt: DN 16.03.1979, mama lui Petronel-Alexandru(DN 28.06.2002) Mariaanna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor,nu am mai intrat de o saptamana,dar am avut la problemeeee!!!!!!Am fost internata cu Razvan de vinerea trecuta pana miercuri...a facut o viroza urata plus otita,febra mare de la amandoua si...convulsie[zid],am tras o sperietura de nici acum nu vreau sa-mi amintesc.Miecuri a terminat tratamentul, am fost si la ORL si mi-a zis ca e ok,eram tare bucuroasa ca am scapat,am zis ca-l mai tin acasa un pic si de luni il duc la cresa,dar se pare ca de otita tot nu a scapat, am fost IAR la ORLcu Razvan ,l-a vazut alt dr. si DA, are otita[bang]. Nu stiu ce control a facut dr ala....ori s-a intors boala[bang],nu stiu!!!!![bang]Cert e ca acum face iar tratament, duminica mergem iar la control. LUNNA eu eram cu scoala de soferi....nu am avut examenul,ci un testpe care il dadeam cu profa de legislatie sa vada cum stam...si pe care nu l-am luat[bang], dar testul se repeta luni,si am zis ca am suficient timp sa recuperez....dar uite ce s-a intamplat si numai de invatat nu am fost eu in stare...acum mai am doua zile la dispozitie si nu prea stau bine cu chestionarele,abia fac cate un 24...daca Razvan sar simti mai bine m-as linisti si eu si asa mai pot invata ceva cu toate ca nici porcul nu-l ingrasi de ajun. examenul il am pe 12 martie...dar acum trebuie sa iau testul asta ca altfel nu-mi semneaza dosarul,si nu pot intra in ex. allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana bine ai venit la noi,ma bucur ca ai acceptat sa scrii,uite asa mai schimbam pareri,ne mai spunem oful atunci cand suntem necajite!!O sa te treaca Laura in listuta,caci ea a deschis capitolul nou [;)] Am vazut ca ai un baietel,destul de marisor,incearca sa fii tare pt el,caci are nevoie e tine [pup] Allexa vad ca ati avut de tras cu raceala asta,intr-adevar otita se poate intoarce,asa am patit intr-o iarna cu Paul,nu mai scapam de ea.Oricum sanatate multa lui Razvanel!! Stiam ca ai un test,in principiu intrebasem cand e examenul final.Eu sper sa reusesti sa iei si testul,poate te mai ajuta sotul acum in WE.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Beau cafea, va citesc, urmaresc si ziarele, o tin pe bubamara in brate...asa ca nu stiu ce-o sa iasa din mesaj... LA MULTI ANI pentru toate fetele! o primavara frumoasa si multe bucurii! Alexxa, tare rau imi pare prin ce ati trecut, sper sa nu mai aveti probleme niciodata. Acum cum se simte? mai faceti tratament acasa? Aseara eram la mama, care sta in spate la Petrodava...fum gros, masini de pompieri si politie...Biserica e in spatele cladirii Petrom in spatele mag Petrodava, ori langa Piatza Bistritza ca si alt reper. Un vichend placut va dorim! [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...