Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (45)


Recommended Posts

Sunt o femeie obisnuita...De fapt, nu locuiesc in Piatra Neamt, ci in judet.Am pus orasul la profil in speranta ca poate voi gasi pe cineva din Piatra care sa ma ajute si sa ma indrume cand am avut nevoie...si asa a ramas.Sunt invatatoare intr-o comuna de care sunt mandra.Acum ma aflu in concediu din cauza unei intamplari nefaste petrecute de Craciun...Am un baiat care este la gradinita si pe care il iubesc nespus. Mai am un ingeras care a plecat la ceruri pe 26 decembrie si care n-a apucat sa vada lumina zilei...avea 38 de saptamani. Cam atat...sotul e un om deosebit care m-a ajutat sa depasesc momentul cumplit si care a plans alaturi de mine. Mariaanna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by LoraG76
'Neata! E 1 martie deja...mama, ce mai trece timpul!!!! Ce frumos era cand eram in scoala si faceam schimb de martisoare intre colegi!!!! Lora, mami de Iustina
Mey,vad ca bei numai ceai de o bucata de vreme,tu ma bagi la banuieli [:D] Maine poimaine spui ici la pensionare ce vom fi[8D],ca se marita fii-ta [hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O PRIMAVA FRUMOASA ,MULTE BUCURIII SI FLORI SA PRIMITI!!!!!!! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] bine ai venit la noi mariana,sa auzim noutati si sa te alaturi la barfe cu noi. allexa,multa sanatate lui razvanel si sa auzim de bine,pupici. eu inca mai am treaba,dar stau un pic cu voi la o cafea ,cine vrea va astept pe la mine,dau si ceai si un suc,o placinta,o sarmala.....[pofta][pofta] pupici carmen si stefi http://www.youtube.com/watch?v=ttmdHZLX8gw&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=KWRxrgTft2g&feature=related
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariaana, acum imi amintesc ca am citit undeva povestea ta....si m-a impresionat! Aveti grija de voi si, mai ales, de puiul mic! E cineva, acolo sus, care vede tot, ai incredere! Sper sa te simti cat mai bine la noi si sa ne cunoastem "in carne si oase" intr-o zi! Dana, nu intra la banuieli...se apropie pensionarea si daca bem multa cafea o sa avem tensiunea ridicata...hihihi!!! [zz][zz][zz] Asa-i la batranete! [:D] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!!![pup] Sa aveti o primavara perfecta...cu multe zile senine shi muuuulte flori shi martisoare primite de la cei dragi![pup] Am intrat eu sa va spun k Laurei nu i s a confiscat nimic[alcool]...sunt in drum spre dorohoi[:D][:D]...le era dor de noi..shi noua de ei..shi gata...am decis...we asta vin acasa[:D]...abia astept sa vad shtrumphii...cat au crescut...ce cuvinte shi perlutze noi mai au in program[:D]... M am decis s o conving pe sor'mea sa se apuce serios de afacerea cu locul de joaca...k gata...nu se mai poate...[vreau sustinere de la voi[:D]] probabil v a intrat mai tarziu laura de va mai dea detalii in legatura cu drumul[:)] Am auzit shi eu de biserica si nu shtiam care...dar acum am o banuiala[:)] poooopaciala multa....[sa nu uit... La multi ani!!! sarbatoritilor din ultima vreme[floare3][floare3][floare3][floare3]] Multa sanatate bolnaviorilor!![pup] Hellooooo!! noilor venitzi[pup] zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupam tusa strumfilor!!!! [:)] Iti dai seama cati clienti fideli o sa aiba daca isi deschide locul ala de joaca??? O sa livreze firma salariul meu direct acolo...da' o sa pun si-o pancarda: aici sunt banii dumneavoastra! Pe cuvant daca nu ar fi cea mai buna investitie in orasul asta!!!! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana bine ca ne-ai dat vesti,ca noi credeam altceva [:D] Lora eu zic sa negociem de pe acuma cu ea de o reducere ,ceva [alcool] Carmen,mami de Stefi,o sarma' pe bune ca as manca [pofta],mie mi-a fost lene sa fac [:D] numai eu n-am zis nika:o primavara frumoasa sa aveti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...