Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (45)


Recommended Posts

Cristina priveste partea frunoasa a zilei de 1Ianuarie.Nu vine nimeni prea dimineata, ca toti sunt obositi si nu mananca nimeni mult ca sunt toti full si tu scapi de pregateli speciale pentru ca oricum ai ceva in casa.Bine ca nu e pe 29feb ca o data la 4 ani, trebuia sa o faceti cu adevarat lata [alcool] Multumesc pentru informatiile cu CipSavin.Noi am facut mereu petrecerile acasa la noi sau la mama, dar de acum ma gandesc sa le fac "afara" ca e mai practic si mai putin obositor [:D] Anul asta facem petrecerea in pat, raciti [q].Cred ca nici la gradinita nu mai putem face ca nu l-am dus de-o saptamana. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora, si mie imi plac pozele cand ian o pupa pe Iustina, sunt tare draguti amandoi. Cristina, CarmenE are dreptate - 1 ian. are avantajele lui[:D], vorba ei, mai rau era pe 29 feb., desi cred ca saracii care s-au nascut pe 29, ii serbeaza ziua oricum pe 28 sau 1 martie. mai era parca o fata necunoscuta la masa cu voi, in afara de cea cu bebelusa cu roz. Laura, te intrebam de gradi, ca mai zilele trecute, visam cu ochii deschisi la parcul de la AUrora, si ma gandeam la ce copii, mamici am cunoscut pe-acolo - si uite asa am ajuns la Sara; mamica ei se plangea asta vara ca Sara (care era vioaie) e mai retrasa de cand merge la cresa, ca sta mai mult la ea in brate, ca nu se prea amesteca cu alti copii din grupa; cum o mai fi intre timp, nu stiu, ca nu am contact cu ea. Copiii primesc diferit intrarea in colectivitata si cred ca Bianca si Rares erau f. atasati de tine, sigur sa se vada dintr-o data singuri o zi intreaga, nu a fost usor - fara "mama dlaga"[:D]. Dana, sanatate Anei! Gata cu drumurile pe la birouri? Ai emotii ca incepi? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu astept sa se trezeasca fetele sa iesim si noi[:D] Ma duc sa bag si eu un somn.. Sper sa mearga telegondolele astea si sa fie cu cat mai multi turisti ca sa-si scoata parleala.[:D] Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-am mai intrat de mult pe forum Ne-am simtit foarte bine aseara! Toti copii au crescut,s-au schimbat,sunt niste scumpi.Pacat ca nu am apucat sa stam mai mult de vorba noi mamicile. Cel putin eu am fost intr-o alergare continua.Si tot s-a lovit Ian.Sper sa-i treaca perioada asta cu impinsul! lunnavoi de ce nu ati venit? E bolnava Ana?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E tarziu!Ce zi obositoare! Am dat telefon la ala cu masina[spala] si mai dureaza inca o luna pentru ca au primit o piesa stricata si au fost nevoiti sa o trimita inapoi [bang] Mama tot in spital, dar e bine. Eu iau antibiotic si pastilute pentru gat si saptamana viitoare mergem sa facem exodat si eu si Edi(el are si analizele) Nu pot sa-l duc la gradinita si nici sa-i fac petrecere de ziua lui [q], dar las pe saptamana viitoare. Am auzit si eu ca au fost oprite telegondolele si cica faceau exercitii.Dar eu sunt sigura ca e o scuza ca sa nu se sperie lumea.Bine ca nu s-a intamplat cand am fost eu [:D] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...