Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (45)


Recommended Posts

a mai iesit soareleeee!!! fetelor am fost la targ cu mica mea,dar dezamagitor tare,nu ai ce vedea!!!nu am gasit nimic frumos si acel stand pt copii e cam pt cei mai marisori sau nu mai aveau pt cei mici in rest ....nici urda nu au[:D][:D],cum zicea lora.... carmen beeeeem si pt voi in cinstea fiului tau[cheers],nu fi suparata si pana la urma tot ne vom vedea noi fetele[disco] ,poate dupa 8 martie sa bem si sa radem si sa va povestesc cum o fost acu vreo 3-4 ani parca la un stripteas in tequila cu flacaii din iasi,nici nu va puteti imagina ce pot face niste femei,barbatii sunt minciuna ,credeti-ma...asa ca astept sa ne vedem[berica][bere][ispita][jamaica].....candva. adriana ,ai grija de burtica !!!!!ca venim la bucuresti la tine si sa vezi ce iti facem!!![pup][pup] la burtica si lui laraaaaa. carmen si stefi[grasa][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Chiar ca n-ai ce vedea la targul ala,am ajuns si eu fugitiv,inainte de a-l lua pe Paul de la scoala. Adriana ai grija,poate faci vreo boacana acuma la sfarsit! Ana bine ca ati scapat si de vaccinul asta,ce mai fac fetele,Casandra mai zice poezii?Nici noi nu cred ca facem ceva de 8 martie. Emma cum merge scoala de soferi?Cand ai examenul?? Carmen bine ca a iesit soarele,am dus azi un frig...bine ca mi-am luat haina groasa,ca vroiam sa ies cu geaca de piele [bang]Iesiti iar in parc? Ianusca poate ne intalnim intr-o dupa amiaza ca si asa stam aproape,ce zici? Va las,ca ma cam doare capul,o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, i-am gasit pe cei de la repartitoare si vroiau sa ma duca cu zaharelul si am sfarsit prin a ne certa ca la usa cortului [:I], cel putin eu, m-am enervat asa de tare ca-mi venea sa-l starng de gat pe ala...am plecat spunandu-le ca au angajati incompetenti. M-am dus la asociatie si mi-am luat hartii la greu cu consumurile din toata iarna si m-am dus la protectia consumatorului, am explicat situatia, am facut o sesizare si sa vedem daca se intampla ceva. Mi-au zis ca seful de la ista e convocat maine la protectia consumatorului ca sunt foarte multe sesizari. Oricum, am aflat niste chestii de acolo...de te doare capul, de cati facoti se tine seama cand ti se calculeaza caldura, de etaj, de pozitie, de consum total pe bloc, etc. Si, cum la noi jumate de apartamente sunt goale, jumate au repartitoarele la 2,3 max, trebuiau sa bage la cineva toate pierderile si tot ce este in plus ... si ne-au gasit pe noi, au profitat ca avem consum, ca suntem singurii care avem consum, de altfel. Eu nu pot sta cu repartitoarele inchise, Stefan se plimba prin toata casa, se duce la baie, face baie, mananca, nu pot tine gazul aprins cum fac ei. Dar tot nu justifica cele 1.000 lei. Vedem, poate totusi se rezolva ceva. Oricum, cred ca nu m-am certat niciodata cu cineva asa cum m-am certat cu tipul ala de la ista [:I]... mi-e o rusine de nu mai pot! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aeperju
quote:
Originally posted by lunna27 Emma cum merge scoala de soferi?Cand ai examenul??
[alcool]...ce scoala de soferi???? emma
uite ca n-am chef sa mai caut in urma,nu tu spuneai ca inveti pt scoala??daca eu gresesc mii de scuze,inseamna ca n-am fost atenta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem inca prin zona pentru ca tati nu s-a simtit bine si face nani.Dupa ce se trezeste mergem la mama la spital si apoi la cheltuit bani in magazine [pk] Lora nu mai merg la targ daca spui ca au urda, pentru ca e singura branza care nu-mi place [xx(] Dana bravo!Si eu imi cumpar din cand in cand flori ca sa-mi lumineze casa, dar cele pe care le ofera sotul parca tin mai mult[il] Apropo de examenul la scoala de soferi, vorbeai de Allexa, ca doar ea facea cursuri??!!Nu a avut luni examen cand a fost petrecerea lui Stefan?Parca asa-mi aduc eu aminte. Ellinia fii rea![bruta]Ca doar lupti pentru tine.Astia te fura cu acte in regula si trebuie sa te tii tare pe pozitie. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lunna27
quote:
Originally posted by aeperju
quote:
Originally posted by lunna27 Emma cum merge scoala de soferi?Cand ai examenul??
[alcool]...ce scoala de soferi???? emma
uite ca n-am chef sa mai caut in urma,nu tu spuneai ca inveti pt scoala??daca eu gresesc mii de scuze,inseamna ca n-am fost atenta
hihihi...nu-i nici o problema stai linistita. nu eu invat pt sc de soferi. imi dai mielu'? [:D] emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...