Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 37)


Recommended Posts

Roxi, stiam eu ca e piesa de rezistenta [;)] Daca si eu, batrana, am stat zile in sir si m-am uitat la Thomas, ce pretentii sa avem de la ei, mai??

Si ca sa continuati in aceeasi nota...vezi si www. thomasandfriends. com

Disperareeeee!

 

Cat despre gasit la o cafeluta, oricand!!!

 

mai, stie cineva ce spectacol este la Teatrul de papusi duminica?? Nu de alta, dar avem o promisiune de indeplinit si parca n-as vrea sa revedem una din cele deja vizionate.

[pup] all!

 

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Uite, ca a venit si vremea frumoasa...asa ca eu sper sa scapam de despresii. Fetelor pe unde sunteti? Cu ce va umpleti timpul? Dati si voi sugestii! O cafea cu piscotele v-ar scoate din amorteala? Hai, va [pup] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao dragelor [pup]

Cu regret va anunt ca terapia de la Galati nu a mers pt Emma , drept urmare nu vom mai veni.

Va multumesc ca ati fost aproape de noi si ne-ati intins o mana de ajutor , un gand si o vorba buna! [asia]

Multa sanatate si ... Dumnezeu cu mila!

 

[pup] la toate!

 

 

 

Aida

voteaza 10 gherute pictate ... multumim [flo]

[pis]POZEid="size1">[pis]

Matza Emma in actiuneid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa fac eu sa va scot din amorteala???

Cafeaua n-a dat niciun rezultat, piscotelele mele le-ati aruncat la pisici/catei pe sub masa [:(] Stiiiu, stiu, habar n-am sa gatesc!!! Dar ma straduiesc mai fetelor din rasputeri.

 

Noi ne-am reinceput plimbarile de dupa-amiaza. Cautam colanti albi!! Unde sa-i gasesc io sa stea mulati pe bucutele ei??? Si sa fie si treisferturi?? Ieri am bananait in toata zona cartierului Dunarea, azi avem orga si nu avem timp de asa ceva...ca ne cam rupe de cotidian, dar maine o sa iau la colindat zona Pietei centrale. Cred ca eu mi-s si pretentioasa si vreau ceva fix ca-n "visele" mele [:p]. I-as lua eu lungi dar daca-i tai, se desira si e mai nasol.

 

Si mai trebuie sa caut si cotiere/genunchiere/palmare...daca s-ar putea separat, nu la pachet cu rolele...ca fara ele n-am curaj sa-i dau drumu' la copkil din mana. Ati vazut pe undeva???

 

Va [pup]

 

 

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

liliac vezi , tu te-ai gandit doar ce sa pui pe masa , tz tz , ia pune niste petarde sub masa , sa vezi ce sare lumea la dans [:D] [pup] ... noua tare mult ne-a placut la Galati , doar vantul ne mai dadea de furca [:D] Aida voteaza [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0"]10 gherute pictate[/url] ... multumim [flo] [pis][url="http://good-times.webshots.com/album/561549983JBJYaj"]POZE[/url][pis] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna! ce liniste in zona :) Liliana eu am colanti treisferturi albi da .... ma indoiesc ca vor sta mulati pe fata ta, eu i-am luat de la unu din targurile alea cu haine care se tot fak de cateva ori pe an , nu stiu pt ce i-am luat cert este ca nu i-am imbracat hehehehh:) in alta ordine sunt ft ocupata la munca, iar am o perioada full, acasa nu stau ca plodul meu vrea numai afara, aseara dupa ce a baut laptele a inceput sa tuseasca rau, da rau , cam jumatate de ora timp in care a dat si kla boboci de vreo 3 ori ........ nu am inteles care a fost misterul. Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by aidaciolac

liliac vezi , tu te-ai gandit doar ce sa pui pe masa , tz tz , ia pune niste petarde sub masa , sa vezi ce sare lumea la dans [:D][pup] ... noua tare mult ne-a placut la Galati , doar vantul ne mai dadea de furca [:D]


id="quote">id="quote">Aida buna idee [:D] Hmm, sa vad cum ma fofilez sa o pot pune-n practica, nu de alta dar nu-mi dau voie "unii" sa umblu cu chestii pirotehnice. Eu sunt asa de dezastruoasa, incat as fi in stare sa mi le aprind in cap [:(] Iar daca ti-a placut la noi, te asteptam cu drag, daca o sa ai drum vreodata pe aci! [pup]alina Mi-ai dat idee de backup [;)] Si carevasazica tu ai colanti albi si treisferturi...hmmm...dar nu se muleaza... Mai, dar i-ai luat pentru tine?? sau pentru Vladut?? Si bineinteles ca la faza cu mulatul...mi-am amintit de "d'ale Andrei cand ma-sa doarme". Sambata...eu franta de oboseala ma pun la nani...copkila plina de energie...tat-su ca de obicei cu ale lui proiecte...liniste-n casa... In timpul asta, pentru ca mereu o bat la cap ca e slabatura, s-a gandit ea sa isi faca fundul si..de jur imprejur...grase! Asa ca a luat don'soara un sul intreg de hartie igienica si si l-a indesat in kiloti. Nu va spun cum arata [q]Fetelor, aveti grija cu copilasi, mai ales in perioada asta, ca e atat de inselatoare vremea...iar ei sunt fragili si se captusesc una-doua cu tot felul de raceli.Multa sanatate lui Vladut!Liliana& [comoara] Andra-MariaFii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, multam de oferta! Sa stii ca esti tare simpatica [pup] pai sa-i scoti de la mezat, nu de alta dar vine vara si sa vezi tu ce fain iti vor sta. Eu as vrea sa pot purta dar din pacate constructia mea fizica nu imi prea permite [:(] Am si eu niste limite [;)] Deci, nimeni nu mai zice nimic [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...