Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 37)


Recommended Posts

Offff, baietii mei s-au imbolnavit amandoi... intai a inceput sa tuseasca Stefan si peste cateva zile a inceput si Andrei [bang][bang][bang] La Stefan a fost mai grav si a facut 3 zile gentamicina. Mi-era o mila de el mititelul, il scoteam cu forta din casa, insa de fiecare data aveam grija sa-i strecor asistentei un cadou pentru el sa i-l dea la sfarsit, asa am mai indulcit putin chinurile. Astazi dimineata a facut ultima injectie si continuam cu antibiotic siropel, sper sa se faca mai repede bine ca nu mai rezist...

Va pup si va doresc o saptamana minunata [pup]

 

Roxana, mami de [bonjovi] Stefan (24.04.04) si [copil] Andrei (05.06.07)

 

POZE

FILMULETZ

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata!

 

Roxi si al meu e pocnit, tuseste pana vomita, tuseste urat, antibiotic, febra de toate si muci in toate directiile, unde m-am laudat eu ca de un an nu a mai luat copilul nici macar o pastila nah ca acum otrag si e plangacios, si marait si cu toate astea vrea mereu :" afaia, copii, potogan" altceva nu zice, nici nu mananca nik, vrea doar afara si cand nu e afara urlaaaaaaa, we asta mi-a pus nervii la grea incercare.

 

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca bantuie iar un virus ca sunt o gramada de copii bolnaviori. Si ai mei mananca din doi in doi de m-au disperat, si dupa ce ca mananca putin ii mai apuca si tusea si vomita tot [vom]

 

Pe 24 este ziua de nastere a lui Stefan. Stie cineva un loc de joaca rezonabil ca pret ca luna asta stam cam nasol cu banii dar nici nu as vrea sa treaca evenimentul nemarcat....

 

Roxana, mami de [bonjovi] Stefan (24.04.04) si [copil] Andrei (05.06.07)

 

POZE

FILMULETZ

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor,

 

Intru si eu in comunitatea voastra galateana cu o rugaminte mare:puteti sa ma infornmati despre locuri de cazare in Galati?Ma refer la ceva cat de cat noutz,elegant,cu masa buna si gustoasa si sa coste undeva la 150 lei pe noapte maxim.

In luna Mai va trebui sa ajung in orasul vostru frumos,fiul meu Alexandru va participa la etapa nationala a concursului "Plus si minus poezie".Inca nu stiu amanunte,asa ca probabil voi mai cere ajutorul vostru referitor la scoala unde se va tine concursul.

Multumesc mult!Sa aveti o zi buna si o saptamana excelenta![asia]

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

pentru ca raceala cu "mui" (adika muci)si tuse nu era de ajuns acum mai avem una, urla copilul ca din gura de sarpe cand face pp, are capul putii iritat, arata cam rau, infectia urinara am eliminato din start ca orikum ia antibiotik, oare de la ce naiba e, dr s-a uitat si cam atat, a zis sa il spalam bine, problema e ca nici nu sta sa il atingi, daramite sa ii mai tragi poielea ca sa il cureti bine, unu iltine si celalat sa il spele offf, tipa ca din gura de sarpe cand face pp, imi emila de el de nu mai pot.

 

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxiid="red">, are dreptate Elizaid="red">, e foarte frumos la Modern. Acolo am serbat ziua Dariei ....noi nu am fost prea inspirati si am ales o zi de duminica dimineata....a fost aglomerat, nu foarte aglomerat dar aglomerat.[:D] Vineri dupa masa au program cu clowni....animatoare.

 

 

Uite niste poze de la petrecere.id="Comic Sans MS">

 

Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uof, cand aud de copilasi bolnavi, mi se face pilea de gaina [:(]

roxi Noi pe 20, la ora 13, suntem invitati la ziua unui coleg de clasa de-a lu' fii-mea la winmark. Am mai fost p-acolo in lungile noastre pelegrinari si mi s-a parut fain. Nu este fff mare (cum e la Paul si Andra), dar daca sunt doar cativa copilasi e chiar in regula. Pot sa-ti spun detalii/impresii abia lunea viitoare. Multa sanatate lui Stefan [pup].

Alina sa nu fie doar o simpla iritatie. Noi avem de lupta cu asa ceva tot timpul. Cum transpira un pic si nu suntem atenti, cum avem "curisoru'" ca de maimuta. Apa calda si sapun de copii fac minuni. Totul e sa il luati cu duhul blandetii, ca daca apuca sa i se faca frica, o sa aveti de lucru mai tarziu [:(] La noi, spalatul in zonele respective sunt adevarate trofee!! Seara de seara avem o maaare grija si de fiecare data se lasa cu promisiuni si parapromisiuni.

Ana Mult succes lui Alexandru la concurs. cat despre locuri de cazare....si cu masa...si bun si ieftin..la ce sa ne uitam? o pensiune? un hotel? n-am idee ce anume te-ar interesa in mod direct.

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...