Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 37)


Recommended Posts

Alino, ce-mi facusi maicaaaa!!! Da, sunt lucrusoare faine, dar imi pare atat de rau ca mi-au agatat punga de vreun tarus si mi-a gaurit o camasa [q] care de altfel mi-este mare, ca-mi lipseste ceva elementar (stii tu ce [:D]), si as fi putut-o face cadou...asa i-o dau mamei [:p]

Cred ca o fi ajuns si pachetul tau, mai! Numai ca "este unele" care au relatii la posta si cand oficiantele citesc asa un nume cu rezonanta trimit la avizare de urgenta [:D].

Cat despre spalat, faceti-o in joaca si nu ca pe un scop in sine. De-alde "si acum spalam manuta...si acum spalam piciorusul...si acum degetelele, ia uite cum se gadila...si acum...ce-o mai fi ramas?? uite si broasca/iepurasul/gandacul se spala peste tot si primeste un cadou surpriza...oare si Vladut vrea??" etc samd la tema!!!

 

roxi, habar n-am cum e cu meniul, sorry [:(] Si pana duminica...cred ca e prea tarziu ca sa-ti spun...

 

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata !Am baut cafeau...bine diluata cu lapte...cine vrea cine mai doreste....e invitat.

 

Roxiid="red">, cand am facut noi petrecerea nu aveau firma de catering, asa ca am venit cu mancarea de acasa. :D Daca vrei, ma interesez de un numar al unei firme de catering, prietenele mele de acolo comanda si sunt foarte multumite.id="Comic Sans MS">

 

Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. mir3lly Eu auzisem ca si-au mai deschis un sediu pe undeva prin tiglina 3, dar nu stiu cu exactitate unde. Si ala din tiglina 1 nu s-a mutat ci a ramas pe loc. Cand am fost noi (prin februarie) erau programate zile de nastere pentru copii pana in luna mai, deci n-aveau cum sa se mute. Altceva nu mai stiu, din pacate. Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorry, ca am dat informatii luandu-ma doar dupa zvonuri [:(]

 

In alta ordine de idei, v-am ajuns din urma cu problemele de sanatate. Am 2 nopti in care dorm pe apucate. Andra a reusit sa se potcoveasca cu o tuse nemernica si culmea, n-o deranjeaza ziua, dar noaptea e ceva de groaza. Si temperatura tot noaptea face [:(] A avut 38 cu 8. Am spus sa nu ma alarmez deocamdata, asa ca am "tratat-o" cu nurofen si sosete cu otet. Mi-e asa de mila de ea, mititica mea!

Azi ne prezentam la medic, ca are program de dupa-amiaza.

Dar eu ma tot astept sa o ia cu "bolile copilariei" asa ca nu stiu cum naiba sa reactionez. Ca daca ne da antibiotic, pt gatisor, si da sa apara vreun varsat de vant...nu facem nicio branza.

 

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost aseara la Paul si Andra, la sediul nou, sa-l vad pentru ca avem petrecerea Ancutei acolo joi. Ai 2 sali de joaca, separate de un hol imens unde stau parintii la taclale. O sala este mai mica, astefl incat chiar daca au o petrecere in sala mare, pot veni si alti copii sa se joace separat in cealalta sala si nu se deranjeaza unii pe altii. Cladirea e roz si e chiar pe colt, mai intunecata decat dincolo. Cine ma poate ajuta cu o idee: unde sa comand un tort BUN pentru petrecere?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...