Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 37)


Recommended Posts

roxi Promit ca vin cu filmuletele la mine. Da' sa stii ca-mi sta mintea la snickers [:p] Alea de la ERC le am si eu...de fapt am o gramada (sa ma apuc sa fac si la astea o lista!), dar Andra nu este f pasionata de ele, deocamdata. P.S. Nebuneala pe capul meu e azi [:D] Maine e relax total!! daca ar fi frumos afara as vrea sa iesim la o gradina zoologica sau prin vreun parc. Darc parca iar vad ca toarna cu galeata [:(] Ele Bine ai mai venit pe la noi [;)] Ardeleanca zici, ai?! Bravos! Ce vesti ne mai dai despre voi? Asa scurta vizita ne faci? lum0880 In general gradinitele particulare sunt deschise si vara, cu exceptia lunii august, cand au concediu (in stil occidental). Si bine-ai venit la noi! alina Cum te mai simti? Ti-ai mai revenit? Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Liliana noutati nu am. Nu ne-am mai mutat nicaieri [:D]. Inca muncim la casutza. Sotul toarna betoane in curte si eu muncesc la doua laptopuri.[bang] Dar terminam cat de curand. Copil nu am ca e la mama, deci tot ne vine sa ne plimbam dar nu ne permitem ca si asa stam foarte mult plecati prin delegatii si pe acasa cam 1/3 din luna. Altceva nu stiu ce sa mai zic...eu inca intru la acest subiect dar mai rar cu posturile. Pupici la toate fetele! Elena & Denisa [url="http://s254.photobucket.com/albums/hh106/Ele2008/"]NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! Vreau si eu filmulete in limba romana [:D] asa ca faceti mai multe copii, eu nu am decat Cars in limba roamana, asa zice sotul hehehe. Liliana ma simt mai bine, mi-am mai revit .......... deja m-am invatat de sarbatori sufar ,se pare ca atunci ma scap la bunatati , da nu-i bai ca m-am invatat asa, mi s-ar parea ciudat acum sa pap tot ce vreau eu [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Avem vesti: sambata am facut echo morfologica si bb-ul a fost dragut si ne-a aratat si sexul[:D]: suntem baietel. 22 de saptamani si 483 de grame....ne-a masurat si ne-a pozat fiecare oscior si fiecare organ. Am avut ceva ganduri negre dar toate sunt bune. Pe 23 mai trebuie sa merg la un botez si sunt in crize de haine evident. Am trecut pe la magazinul Vioricai, dar n-am gasit nimic mai elegant...ufff, trebuie sa caut niste materiale...si sa ma duc in depozit dupa ele (aveti idee pana la ce ora e deschis ?) si apoi pe la croitorese.... Va pup , nu promit sa ajung vineri la intalnire, dar am sa incerc .[bis] Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliana - multumesc frumos pentru primire si pentru informatii. Ma intereseaza iunie si iulie. Sper sa gasesc una potrivita pentru micuta. Am auzit o discutie acum cateva luni cu privire la o gradinita draguta undeva pe langa Papadie ( Casa de Cultura), ai idee cum se numeste si daca au vreun site sa ma pot documenta inainte?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata galatencelor... Liliac1,am trimis un PM...multam' anticipat si astept cu nerabdare raspuns si sa luam legatura...[pup] Va pup si poate ne intalnim...o sa am ceva vreme sambata dupa concurs,vreo 3-4 ore.Concursul e la Liceul pedagogic. O zi buna tuturor! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura In sfarsit cateva vesti de la tine. Sa fiti sanatosi in continuare. Lasa gandurile negre deoparte, ca nu-s aducatoare de nimic bun. lum0880 Gradinita se numeste "Tom&jerry" Da o cautare pe google si-o sa gasesti informatii despre ea. Nu am gasit sa aiba site propriu, dar sunt o multime de pagini care iti dau nr de tel. Suni si afli raspunsurile la intrebarile tale. Te asteptam la Galati. alinutzo pai voi sunteti cu locatiile din oras. Eu sunt doar cu DVD-urile [:D]. Mai, sunt atat de batuta-n cap ca habar n-am de locuri de-astea de mancat o salata in liniste [:(] Noroc de voi ca ma mai instruiti din cand in cand. Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut gagici! Maine....sau ma rog, astazi ca e deja 2 noaptea, prestez prajitura[yami]asa cum v-am promis. M-am intalnit cu Vilma si spunea ca vine si ea daca ne intalnim undeva in Tiglina. Unde am putea merge in afara de Amadeus? Alina, ai vreo sugestie? La mexican la ora 17 sau 17.30 e ok? Roxana, mami de [bonjovi] Stefan (24.04.04) si [copil] Andrei (05.06.07) [URL="http://community.webshots.com/album/560562208aEOGLy?vhost=community"]POZE[/url] [URL="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=1ec57a2f5e7d27227f9175&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]FILMULETZ[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...