Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 37)


Recommended Posts

Buna dimineata ! AZi va servesc eu cu o cafea mare si dulce , iar la toarta cestii gasiti si martisorul ![:D] La multi ani Vlad si Bianca ! Sa fiti veseli si sanatosi si mai ales norocosi !!!!! Giuliela, imi pare rau, nu stiu pe nimeni disponibil, dar daca aflu iti spun. Iubitelor, sa aveti o primavara insorita si cu multe impliniri ! Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata Baba mea, tind sa cred ca e predestinata...nu de alta dar de cand ma stiu...o am pe 7. Cica de la data de nastere [:p] Altii si-o aleg in functie de instincte. Eu cred ca vineri va ninge...nu de alta dar dupa cum ne descurajeaja astia de la meteo, nu-mi fac iluzii ca va fi o zi prea frumoasa. Ma enerveaza ca a plecat soarele si s-a racit asa, dintr-o data. Deja ma acomodasem cu cele 20'j de grade si taaaare bine-mi mai era. Chiar asa, ce cadouri sa luam pt gradi?? Habar n-am si nici nu stiu incotro sa ma indrept. Am doar o vaga idee a ceea ce as vrea: sa fie de efect, frumos, ieftin si bun [:D] Nu de alta, dar am 3 doamne, 2 ingrijitoare, 2 asistente, si cine ne-o mai iesi in cale... Dati si voi niste idei, va rog! Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am scapat numai cu o doamna, la celelalte se strange centralizat. S-a deschis vis-a-vis de Bubicoul din centru, unde se faceau inainte abonamentele pentru transport in comun, un magazin cu decoratiuni interioare. Si am mai vazut unul pe la Albatros, dupa magazinul de mirese. O sa trec pe acolo.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...