Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 37)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! fac eu cinste cu cafea[:D]si cu ce vreti pentru ca am de sarbatorit. SUNT INSARCINATA![bis] in sfarsit dupa 3 ani de chin. Va doresc o zi la fel de buna ca a mea![pup] Viorica [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url] [url="[gravi]4+siShalini[copil]4.8ani [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=viorica&year=2008&month=11&day=10&babycount=2"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embem"]bebe2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alinadorina
[hopsieu] Buna fetelor , sunt si eu nou venita pe forum. Ma primiti si pe mine la voi?[8D] [biz] Alina
Bine ai venit!!! Te asteptam la suete! Vio sa fie intr-un ceas bun, ai ai o sarcina superusoara si sa va bucurati de cea mai grozava fratioara a Shalinei [flo] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Fetele nu v-am uitat, sunt prin zona, mai arunc un ochi dar la scris puturoasa ca de obicei.[:D] Mai intai felicitari noilor burticute, sa aveti sarcina usoara si bebei sanatosi. sa va zic si de noi ceva: de luni am fata la camin si doarme acolo cu intermitente..adica o zi da si una ba [bang][bang]....e cuminte la ea in patut dar nu vrea sa doarma. Binenteles ca de ieri a apucat-o si raceala si aici e la moda sa mearga cu mucii in barba la camin si eu ma declar "moderna" [:D].Nu sunt deacord cu mersul la camin racita dar face scandal dimineata ca vrea la gradi plus ca nu e singura racita acolo. Asa ca ma supun dorintei copilului. La camin merge la mama la Roman, ca noi suntem o perioada in delegatii. Ideea e ca nu-mi place raceala asta..la Brasov nu a racit deloc de cand ne-am mutat si acuma ne-am intors la racelile care le aveam si la Gl [xx(].Acuma sunt curioasa sa vad cate raceli pe luna face??? Cam asta de la noi, va pup si imi mai bag nasul pe aici. Elena & Denisa [url="http://s254.photobucket.com/albums/hh106/Ele2008/"]NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor care mi-au raspuns cu privire la bona...oricum se pare ca o sa rezolv problema destul de repede...sunt pe cale sa pun mana pe niste numere de telefon. Sper ca totul sa iasa ok.

 

Viorica Avram felicitari ptr bebe si sa ai o sarcina cat mai usoara. Eu mai am de asteptat putin pana vad exact cum stau lucrurile dar s-ar putea sa te prind si eu din urma..Oricum dupa starile de greata si varsaturile din ultima saptamana sigur sunt si eu pe aproape.

 

 

Iulia si bebe [copil] Albert Iustin (15.09.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,fie ca ziua de 8 Martie sa va aduca toata lumea la picioare,zambetul pe buze si toata fericirea de pe pamant,sa fie un prilej de bucurie pentru noi toate,sa simtim mai putin apasarea grijilor si sa ne umplem gandurile si sufletul de caldura primaverii.La multi ani! Viorica,felicitari pt visul implinit!Sa ai parte de o sarcina usoara si un bebe sanatos! Ana,mami de:Bobi(24.02.1998),Roberto(8.08.2001) si Rihanna(10.05.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc pentru urari![pup] nu stiu cat de usoara va fi sarcina ca prima a fost grea dar merita si eu sunt dispusa sa suport! va doresc sa fiti fericite si iubite! la multi ani de ziua femeii si petreceri frumoase astazi. va pup pe toate! Viorica[url="[gravi]4+ si [copil]shalini4.8 ani [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=viorica&year=2008&month=11&day=10&babycount=2"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embem"]bebe2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by liliac1
quote:
Originally posted by alinadorina
[hopsieu] Buna fetelor , sunt si eu nou venita pe forum. Ma primiti si pe mine la voi?[8D] [biz] Alina
Bine ai venit!!! Te asteptam la suete! Vio sa fie intr-un ceas bun, ai ai o sarcina superusoara si sa va bucurati de cea mai grozava fratioara a Shalinei [flo] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Buna fetelor si sunt si eu o galateanca, va urez la toate La multi ani ! cu ocazia zilei de 8 Martie. Liliac, am si eu o intrebare...tu esti fata cu care m-am intalnit la clinica Markov din Piata-Mare?...in data de 6 martie (joi)...stateai de vorba cu Aida mama lui Ema...am facut cunostinta eram cu un copil mic in brate . valy mama lui Edutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...