Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 37)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Alina ! Sa fii sanatoasa si iubita si cu bani multi ! Viorica, felicitari ! Sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos ! Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by viorica avram
problema mea e alta acum: trebuie sa gasesc urgent pentru shalini o gradinita cu program prelungit ca la iulica s-a cam stricat treaba. au plecat toti copiii de varsta ei si a ramas singura.
Mai sunt 2 gradinite in tiglina 1, una langa scoala 2, alta langa Oraselul copiilor (adica asta nu stiu daca mai functioneaza, dar merita incercat). Mai la vale, poti incerca la Cristal sau la Omul de zapada. Pe Morilor e una nou deschisa, Tom si Gerry, dar nu stiu daca au si program lung. Alina, la multi ani, sa fii fericita si sa ai numai bucurii!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Vilma! tocmai am inscris-o la Gradinita Sf. Nicolae, cea de langa Pedagogic. incepe de luni. Va pupacesc! Viorica[url="[gravi]5+ si [copil]shalini4.8 ani [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=viorica&year=2008&month=11&day=10&babycount=2"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embem"]bebe2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Aseara ma fost la cafe journal, am o greata si o stare nasoala de la mancarea lor .........de mor, folosesc ceapa prajita la greu oamenii astia, adika eu fata cuminte am cerut frigarui, da nooo frigaruile lor vin cu niste cartofi taranesti plini de ulei isi ceapa prajita si un sos bbq zic ei, care tot asa e plin de ceapa prajita[xx(] . pai nu se compara cu mancarea de la corso, plus ca la corso ai de unde alege, orikum cafe j. nu mai e pe lista preferintelor mele. Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mele, din pacate eu azi n-o sa ajung, oricare ar fi locatia. Nu ca nu mi-as fi dorit, ci pt ca ma simt groaznic!! Nu stiu daca e o banala raceala sau e gripa, dar singurul meu gand, acum, e sa ajung acasa, sa beau ceai, sa ma infund de buline si sa stau in pat. Am sperat ca pana la ora asta o sa-mi revin, dar vad ca mi-e din ce in ce mai aiurea...cu nasul ca un robinet stricat, cu ochii de drogata.. Scuze, poate data viitoare! Va [pup] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...