Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 37)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eliza, sa nu spui ca numai tu ai fost [q] Eu in continuare ma simt "folosita", fir-ar ea de raceala...acum trebuia sa ma loveasca [:(]. Si ma doare si burta ingrozitor. Nu-s ce naiba-i asta...cred ca trag sa mor, dar nu ma las, nu de alta, dar mai am inca o gramada de treburi de rezolvat. Aida, cand preconizati ca ajungeti din nou in Galati?? Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai am fost, ca doar asa vorbisem, si dupa ce-am asteptat de una singura vreo 10 minute am dat telefoane si am adunat repede doua prietene.Noroc ca lucreaza in zona si au venit imediat. Aida, nu mai stiam nimic de tine, chiar ma intrebam ce-ai facut!Mai esti in Galati?Maine dimineata am examene, dar poate ne vedem duminica.Da un semn!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat in 6 la Galati si de atunci suntem la Constanta , iar maine plecam la Timisoara [bang][bang] daca ploua tot asa o sa fac cu nervii. In 7 aprilie ne reintoarcem la Galati pentru a 2-a cura. Se pare ca atuci o sa stam cam 20 de zile ... inca nu stiu O zi buna sa aveti! Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/album/561549983JBJYaj"]POZE[/url][pis] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eliza cu scuzele de rigoare ...daca isi mai au rostul si cu parere de rau, raportez ca de ieri stau cu wc-ul in brate mai rau ca atunci cand eram gravida, si asta de la mancarea de la ca'ju..... am fost terminata ieri, am plekat acasa devreme de la munca si nu stiam nici in pat cum sa stau sa nu imi fie rau.[q] Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ori toata lumea e cu probleme de sanatate ori cu alt gen de probleme...dar sa stim si noi [:D] Eu dupa ce m-am luptat cu raceala, a dat "curentu'"n mine. Macar de-ar fi cu folos, dar nu e, ca factura la "curent" e cam ridicata. Asa ca am o stare nevralgica de toata frumusetea. Durere de cap, masele, urechi, gat, nimic sigur si nu doar intr-un singur loc. Daca dorm pe dreapta, ma doare urechea, daca ma intorc pe stanga, ma dor maselele, asa ca am de ales: cand nu mai suport una, o incerc pe cealalta. Si ma infund cu analgezice [q] Nici nu stiu la ce fel de medic sa ma adresez... Alina, tu cum mai stai cu ale tale probleme?? Fetele, cum v-ati mai distrat in we, ce ati mai facut in ultima perioada?? P.S. As face eu cafeluta azi, dar mi-e ca o sa-mi iasa dupa starea pe care o am, asa ca...un ceai?! e bun? Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliana merci de intrebare, tot rau stau cu greturile, dar in we asta am avut o pb si mai mare, am ramas fara bunika mea draga care m-a crescut, asa deodata, nu s-a asteptat nimeni, asa ca greturile mele au ramas pe locul doi. sper sa imi revin curand. Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...