Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! ( 37)


Recommended Posts

Salut dragelor!!!

Scuzati absenta dar am mari probleme cu computerul....de cand are sotul meu laptop nu mai binevoieste sa se ocupe si de al meu.....

 

 

[s][s]

 

Laura, La multi ani pentru Daria, sa fie fericita si sa va aduca numai bucurii [floare3][floare3][floare3][floare3][floare3]

 

Viorica, am aflat de la Stefan ca Shalini este in clasa cu el. Imi tot povestea ca a venit o fetita noua la gradi si ca lui ii

place de ea ...[;)] Cum merge sarcina? Esti bine?

 

Liliana, stai linistita, sunt sigura ca nu asa a simtit, a spus la nervi cuvintele alea.... Sper sa treceti cu bine peste incident. Ti-a trecut raceala?

 

Mihaela, bine ai venit intre noi, sarcina usoara si un bebe sanatos, destept si frumos [pup]

 

Alina, imi pare rau de bunica ta. Condoleante, Dumnezeu s-o ierte!

 

Ce ziceti, mai incercam o mobilizare pentru intalnire? Vineri, la 17.00, Horse Shue, Amadeus... Lista e deschisa, poftiti de va inscrieti [si-eu]

 

Roxana, mami de [bonjovi] Stefan (24.04.04) si [copil] Andrei (05.06.07)

 

POZE

FILMULETZ

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mamiseli Bine ai venit la noi! Si o sarcina cat mai usoara. Lasa emotiile deoprate ca trebuie sa fii puternica pentru bebe. roxi ma simt in continuare de parca a trecut un tanc peste mine. Nu stiu ce sa-mi mai fac. Ieri am zacut la pat cu Coldrex, paracetoamoale, spirt la cap...si vad ca azi pot macar sa respir cum trebuie. Nu spun ca am nasul ca o soseta flausata purtata vreo 10 zile in bocanci, la 40'j de grade [q] Nu mai sunt in stadiu de "ma ustura" ci am rani deja... Dar trece! Bine ca nu e altceva mai nasol. Si bine ziceti voi de-o intalnire, dar sper sa ma refac pana atunci. Oricum, eu va anunt daca e sa pot veni sau nu. Va [pup] si va doresc multa sanatate!!! Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offff, maine este vineri.....lista este goala, deci nu va avea loc intalnirea nici de data asta. Nu-i nimic, reprogramam....vinerea viitoare. Haideti fetelor, ne miscam si noi mai cu talent? Nu ne-am mai vazut din decembrie....si atunci in cerc restrans. [pup] Roxana, mami de [bonjovi] Stefan (24.04.04) si [copil] Andrei (05.06.07) [URL="http://community.webshots.com/album/560562208aEOGLy?vhost=community"]POZE[/url] [URL="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=1ec57a2f5e7d27227f9175&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]FILMULETZ[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, condoleante, ce veste trista.... Mamiseli, bine ai venit in grup, felicitari pentru sarcina. Ai cateva mamici aici care sunt gravi cu al al doilea bebel, asa ca sper sa te informeze ele despre preturile actuale. Liliana, insanatosire grabnica. Hai ca vine caldura si scapam de raceli. Roxi, eu nu cred ca pot sa ajung vineri, am program full.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! eu nu mai astept nici un bebelus! am pierdut sarcina joi.din pacate. pot sa spun ca eu am fost la ciobotaru. e foarte dragut. a stat langa mine cat am fost in spital, si am fost foarte multumita de el.am incredere in el. nu stiu cat costa consultatia dar eu am facut eco si consultatie si am dat la romar 125 ron. cred ca preturile sunt la fel peste tot. va doresc o duminica frumoasa![pup] Viorica si [copil]shalini4.8 ani [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata/ziua! Viorica, imi pare rau ptr tine. Si eu am fost in aceeasi situatie. N-a fosr sa fie. E destul de dureros. Putere sa treci peste ... Alinam, condoleante. Mamiseli felicitari pentru sarcina si bine ai venit in grup!! Oana si Andra (21.10.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...