Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nasterea la Spitalul judetean Ilfov, fost Titan


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui alexa-rozi
YLARI sa-ti traiasca fetita si sa fie sanatoasa!Ai idee cam cit te duce o nastere normala la acest spital?am inteles ca tu ai facut cezariana,dar nu ai auzit la fetele de pe acolo care au nascut natural cam cit se da la doctor,moasa,etc?Alexa[gravi]33+[baietel]Razvan Adrian
align="right" id="quote2">Buna, scuze de intarziere... Dragutza, tipa care a stat cu mine in rezerva a nascut natural si i-a dat 4 milioane.YLARI http://community.webshots.com/user/YLARIhttp://b1.lilypie.com/tFAgp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor. si eu voi naste la spitalul Titan si sunt foarte multumita de cum a decurs sarcina mea pana acum (am 25 saptamani). DR.MEU ESTE DR Tarig, un om cu adevarat desavarsit. nu am cuvinte la adresa dumnealui,imi este foarte frica de nastere, dar am incredere in acest medic minunat. va pup pe toate si sarcini usoare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor pentru raspunsuri[pup].M-am mai linistit in privinta banilor,din cite vad nu sunt scoruri foarte mari iar fiecare da cit poate.

Lau24 eu mai am putin si voi naste,astept din clipa in clipa momentul.Si eu am foarte mare incredere in dr.TARIG si intradevar e un om deosebit inainte de toate si un medic dedicat.Am numarul lui de telefon si mi-a zis sa-l sun la orice ora din zi sau din noapte pentru orice problema si asta din clipa in care am devenit pacienta lui.Va voi tine la curent despre cum va decurge nastere mea la acest spital si despre conditii,personal etc.

[gravi]37+[baietel]Razvan Adrian

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lau24
buna fetelor. si eu voi naste la spitalul Titan si sunt foarte multumita de cum a decurs sarcina mea pana acum (am 25 saptamani). DR.MEU ESTE DR Tarig, un om cu adevarat desavarsit. nu am cuvinte la adresa dumnealui,imi este foarte frica de nastere, dar am incredere in acest medic minunat.va pup pe toate si sarcini usoare
align="right" id="quote2"> Buna fetelor, eu sunt noua atat la spitalul Titan cat si pacienta a dr Tarig, asta dupa ce am schimbat mai multi doctori. Dupa discutia avuta cu dl dr. Tarig am ramas placut impresionata si asta datorita atentiei pe care mi-a acordat-o atat mie cat si bebeu-lui meu (sarcina mea are 30 de saptamani).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, sunt o viitoare mamaica de baietel, am 30 de saptamani si sunt noua pacienta a dr. tarig asta dupa ce am schimbat 2 doctori (Dr Albu si Dr Mihalache Florina), din motive de sanatate nu imi este recomandat sa nasc pe cale naturala ci prin cezariana. As dori sa stiu si eu daca vreuna dintre voi a mai nascut cu dr tarig si care este scorul pt cezariana si cum arata sectia maternitate (inca nu am ajuns pana acolo).

 

Va multumim anticipat atat eu cat si bebe-ul meu Vladut.

 

[gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna fetelor,

 

Si eu voi naste la acest spital in aprilie2009, fetele care au nascut mai recent si cele care urmeaza sa nasca curand le astept cu vesti despre cum a fost, care mai sunt tarifele (cand se dau?_eu voi face cezariana) si orice alta info este utila mai este uitil...

Inteleg ca nu avem voie cu lucrusoare pb bb, dar cam care sunt lucrurile de care vom avea nevoie /voie acolo?

 

Eu sunt la Dr Dana Alexandrescu...mai este cineva la ea,ce stiti de ea?

 

Multumesc,va pup.[pup]

 

 

[gravi] 17+ cu [fetita] Maria

Vine barza![9cer]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Sunt insarcinata in 17 saptamani si vreau sa-mi gasesc un doctor cu care sa nasc (cezariana; mai am una). Am facut de curand amniocenteza cu dl dr. Predoi la Medlife, despre care stiam ca lucreaza si la Spitalul Ilfov (Titan). Stie cineva daca mai este la acest spital si cum as putea da de el? O sa incerc si prin Medlife, dar nu l-am vazut pe lista medicilor care acorda consultatii, asa ca incerc prin spital. Ma puteti ajuta cu informatii despre dansul? Multumesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...