Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri ( 6 )


Recommended Posts

Yoy ce bine suna reteta tortului ... imbibat bine bine... Eu am 1.70 fix fix fix...si inainte de a ramane gravia veam cam 62-63 de kile..acu am 64 dar parca nu-i aceasi lucru..cred ca burtica ma supara...sau colacelul de salvare? Dani a facut reactie la vaccin..pete mici rozalii pe picioaruse una pe fata, e cam naucit...sper sa nu fie totusi varicela..., ah! si are ganglionii umflati! cica asta ar fi alta reactie tot de la ror...a tusit saracul toata noaptea... angi.... ce-as mai chefui si eu..dar n-am mamaie cu cin sa las pruncu... Mi-am adus aminte de o gluma...statea o baba la colt de drum cu o gasca-n brate. Se apropie un flacau inalt si o intreaba:´O dai maica?´ la care baba raspunde:`as da-o, dar n-are cin sa-mi tzina gasca..` Sa ma mai laud...ne iese al 9-lea dintisor! nu-mi vine sa cred ce repede i se umple gura. cele 4 maseloace sunt complect iesite...is asa mari.... Dbunny cu [copil] Daniel(23.11.2006) [url="http://www.flickr.com/photos/dbunny/sets/"]poze Daniel[/url] [url="http://www.dropshots.com/dbunny_28"]Filmulete cu Prichindelu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by kokorina DODO....chiar ca mersi de cafea,eu am baut doua una dupa alta asa de buna a fost....voi cum santeti?pupici la bogdanel
Koko multam'[asia] de intrebare suntem bine,ne pregatim geanta pt internare.Bodo este vesel ,inca,caci nu stie cel asteapta si nici nu stiu cum sa-i spun inca. Pentru toate fetele o cafa [cafea] cu ce prieste fiecaruia si o gustarica [papica] [ruga] Doamne ajuta! Acesta este blogul puiului meu [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/eleeleabu20021029_-8_Bogdan-Andrei.png"] Varsta lui Bogdan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare regasitelor!!! va pup pe toate. [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] rapid - ca nu se stie cat ma tine netu. mama lor de rds - imi vine sa le pun o bomba la sediu. deja e prea de tot - e al "nu stiu" catelea w/e fara net. Daca nu fac schimbari si nu trag fibra optica in urmatoarera luna ... ne mutam la upc. Fibra este deja trasa pe scara - daca va amintiti - v-am mai pove eu ca au taiat firele vechi si ne-au lasat in ceata un w/e - apoi au venit si le-au refacut - DA. tot pe cele vechi. IDIOTII!!! acum sunam la ei de vineri intruna - abia acum a venit si de pe la 2 ma tot chinui sa trimit un mail important - care asteptam de vineri sa- l trimit. Se intrerupe des - nu stiu cat ma tine - deci rapidos. pupam tot natu. n-am apucat sa vad poze - revin eu. am citit cu scroll-ul - sorry - dar reiau eu pe indelete. pupici la DODO si Bogdanel -si tinem pumnii stransi. [pup] pupici la Calinu si mami Roxana - dar eu cred ca e rubeola - asa am facut si noi - la mai mult de o luna distanta fata de ror. febra 3 zile si bubite mici si rosii (ca intepatura de ac) pe spate si pe burtoc - astea au durat 2 zile. O forma usoara de rubeola. Mai intreaba. Pupam si bafta la analize - oare le-ai facut deja? pupam toate fetele si fug sa mai citesc - sa pun poze, sa va mai pove cat mai pot - pana nu-mi taie astia iar macaroana. [pup]
Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la analize, iar miercuri mergem la taiere. Dimineata nu mai avea nimic, ori mi s-au parut, ori nu stiu ce sa mai zic. Ce-am vazut eu aseara nu era pe toata burtica, doar in partea dreapta , pe linia buricului si cam pe o portiune cu un diametru de 5=6 cm. Bai ce ma nervozati cand citesc cate kile aveti! Si va mai si vaitati ca sunteti grase![:D] Pai io v-am luat pe toate, na, sa va fac in ciuda, sunt cea mai .....cea (la nr. de kg)[:D], va bat de la distanta pe toate. Cand m-am maritat aveam 54 de kg, la prima sarcina am pus aproape 30 de kg, la a 2-a vreo 28, la a 3-a 25 si acum vreo 21, per total am ramas cu 34 de kg in plus,[bang][bang] si asta ca 2 kg am dat acum, in cateva zile, si probabil voi da si in zilele urmatoare cat voi fi prin spital. Daca reusesc sa ajung la 70 fac chef de chef!( stiti ca am fost si la un medic nutritionist, dar n-am mai ajuns iar cu analizele, am programare pe 26). Pe mine dulciurile si pepsi ma omoara, sunt ca drogatii aia, daca nu beau un pahar de pepsi cel putin pe zi...fac urat[:D]. Fug ca am treaba, mai intru maine dimineata cat sunt la scarbici. Roxana,[mamica]de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...