Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...! (102)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ada eu sunt fericita ca progresam la capitolul olita. Stie cand o scapa pisu sau kk, zice inainte dar pana ieri nu a vrut sa faca in alta parte decat in scutec sau chilotei. Ieri a facut pisu in olita la bunica si azi acasa. Dar stiti cum am motivat-o? Am zis ca merge Tudor la olita si pe ea nu o mai lasam. A mers repede in baie si cu ditamai mingae ce o tinea in brate s-a asezat pe olita. Dupa cateva momente s-a auzit olita cantand.[bis][bis][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi la capitolul olita stam prost, practic nici n-am inceput operatiunea olita ca nu vrea sa stea pe ea. am zis ca luam o pauza si apoi mai incercam. Cu Dragos a fost mult mai usor cu olita. Gabi, felicitari Ioanei, sa faca tot pe olita! [bis] Ada, ai terminat bagajele? Noi acum mergem la Oradea, vreau sa-mi caut rochie pentru nunta din 9 august cand vom fi nasi. Ne "auzim" diseara...daca nu ajungem tarziu.
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, super fain ati motivat-o! Si la noi functioneaza asta cu "nu te mai lasam pe tine, numai pe Iulia". Si ca papa Iulia mancarea lui...si alte de-astea. De-acum o sa fie tot mai usor. Alina, bafta la gasit rochie. Am auzit ca la Oradea este si ceva loc de unde se si inchiriaza rochii minunate. Oricum, cu rochia cu care mergi nasa e foarte probabil ca nu te vei mai imbraca niciodata. Spun din experienta... Eu fac bagaje doar cand doarme Vlad ca nu vreau sa se prinda si sa sufere si mai tare cand plecam.[q] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui adablackcat
Cu Vladut o sa stea Cati de dimineata pana seara cand il preia Teo pentru baita si culcare. Sunt foarte incantata ca nu mai trebuie sa fac doua drumuri de Alba, si se si scurteaza timpul in care Vlad sta fara mine. Cu banii tot acolo ies, ca ce dadeam pe benzina si ce mai duceam mancare si altele ii dau la Cati, si toata lumea e multumita. Macar nu mai ies bube pe Vladut, si o sa se sature de mers acasa la Cati, ca toata ziua ne inebuneste cu asta. Sunt tare curioasa cum o sa i se para la Teo sa stea in fiecare seara cu piticu'. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No Gabi, am inteles acum.[:D] Pai o sa vina Cati de dimineata si o sa plece amandoi la ea acasa, ca Vladut abia asteapta asta. Si doar atunci o sa plecam. Mi-e greu sa ma gandesc la momentul asta, o sa-mi fie dor de pitic. Dar o sa vin cu forte proaspete. Poate la anu' reusim sa plecam si noi ca toti oamenii, toti 4. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...