Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...! (102)


Recommended Posts

Anca, inscrierile se fac la anu in aprilie mai, ceva de genul asta. Locuri vor fi, ca pleaca din ei la scoala. Taxa pe zi e de 7 lei, s-a majorat la un moment dat. Nu stiu cat vine pe an, depinde cat lipseste de la gradi , platim lunar. Dragos si Iulia sunt la grupa de engleza, dar si la celelate grupe se face engleza. Deci, cand veniti la mine? [:D] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anca, cred ca pe anul viitor mai sunt locuri (nu acum din toamna). Noi platim 7 lei pe zi mancarea,5 lei pe luna paznicul si 5 lei pentru servetele, sapun, hartie igienica (mai demult le cumparam noi si duceam in fiecare luna, dar imi convine sa dau banii). N-am calculat cat e pe an. Sunt grupe de lb.straina (engleza si germana) si grupa de romana, nu stiu mai multe detalii. Ada, nasol ca nu mai vrea Vladut sa stea la bunici...si lui ii placea...Daca sta cu Cati poate e mai bine ca-i si acasa. Eu as veni la tine, dar nu mai am cand saptamana asta.[:(]
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, lasa ca Alex e invers, ii place atat de mult la cumnata-mea, ca nu a mai vrut sa vina acasa, cand ne-am dus dupa el ieri nici nu a vrut sa ne vada, nici nu s-a apropiat de mine, de imi venea sa plang de numa si tot drumul spre casa a urlat dupa cumnata-mea. Acolo a fost sfant, iar acasa face istericale la greu, de ma termina. Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto] "Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului." Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, waw de cand n-am mai intrat am avut ce citi. "La multi ani Clau si distractie placuta in continuare" scuze de intarziere . Am vazut pozele sunt de-a dreptul superbe. Cristina felicitari pentru sarcina, chiar daca noi ne-am mai intalnit. Alina a super pozele de la ziua Elizei, cred ca v=ati distrat de minune. Si Eliza e o scumpa. Va tin pumnii sa puteti pleca in concediu. Moni nu stiu sa te ajut cu recomandari pe partea asta. La Janto am fost si eu cu Daria cand a fost mica. Cat despre inot numai daca gasesti vreun prof dispus sa faca numai cu Diana si sa-l platesti tu ceva mai mult ca sa-i merite. La varsta asa cred insa ca e suficient daca intri tu cu ea in bazin si da din maini si din picioare. Ceea ce conteaza e miscarea in apa nu efectiv sa stie sa inoate. Alina M ai baiat mare. Las macar de relaxezi si tu. Te pregatesti pentru zilele urmatoare care nu vor fi usoare. Ada eu vin cu placere oricand.[:D] Ne-am simtit super la tine. A doaua zi cand ne-am urcat in masina Alex m-a si intrebat mergem iar la Ada? Am ramas datoare si cu poze de la tine ca am un aparat plin.Ce ma enerveaza ca nu stiu sa-l descarc. Dar nu vrea Susus sa ma invete nici cum. Pupici pentru Vladut bolnavior. Carmen ce mai face Serbanica? Cum e, doarme noaptea? Noi am fost ieri la Minis cu famila Gabi. A fost super, copii mari s-au jucat de numa. Ioana cuminte ca de obicei nu s-a desprins de Gabi. Eu am facut un torticolis la omoplat pana spre gat, nu mai pot sa ma misc, nici sa intorc capul. Ca sa-l iau pe Victor in brate scot niste urlete de numa numa. De aia sunt si la PC la ora asta. ca n-am fost nici afara nici treaba nu prea pot face. Victoras a deprins si intoarcerea de pe burta pe spate. Acum se da de-a rostogolu cat ii patu de lung. Ma duc sa plimb putin calcatorul. Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Noi am fost ieri la Minis cu famila Gabi. A fost super, copii mari s-au jucat de numa. Ioana cuminte ca de obicei nu s-a desprins de Gabi.
Da!A fost super ieri, nu stiu cum a trecut ziua, drept urmare nu ne-am urnit inspre casa pana la 21.30 si am ajuns la 23. Ioana oscila intre mine si Victor pe care nu contenea sa il dadaceasca. Matia a ignorat-o complet, chiar daca l-a chemat toata ziua "Matia hai mine".[:D] Ada, multumim de invitatie, sa vedem cum va fi vremea ca se anunta ploi pana vineri. Poate se mai schimba prognoza... Miha am citit in ziar ca s-a deschis ieri dupa masa podul intre Maderat si Tarnova.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut pozele lui Clau,super locurile ,parca ma simt in reclama de la Milka sau ceva branza speciala [:D] Alina si ale voastre sunt faine.Ce de treaba a avut Ade la nisip.Voi porumbeii aratati tare bine in poza iar Dragos e un smecher. Ada am vazut si pozele de la intalnire.Ioana eu cred ca nu te-am mai vazut live de nici nu mai stiu.Va cred ca au mai vrut copiii o data la joaca in curte si a doua zi.Am fi venit si noi.Poate mai organizam o data. Alina.a pozele tale nu le-am gasit in mare graba.Poate imi mai dai o data linkul. Flavia mi se pare ca ai slabit mai mult de 1 kg. Moni,cat despre dr Petrica cred ca mergem si noi pt ca dr de familie ne-a spus sa-i punem 2 scutece lui Serban asa preventiv.Nu-mi vine pe caldura asta sa-i pun si 2 scutece. Serban e cuminte,se trezeste sa manance noaptea si adoarme.Are pe la 5 dimineata program de tanguiala,parca e un mosneag atata se vaita.Ideea e ca nu-i nici treaz dar nici nu prea doarme.Am incercat sa-i dau sa manance,sa-l schimb dar totul e relativ.Mi-e ciudat pt ca Mela bea laptele meu muls si avea un orar,asa cu tata la cerere...e la cerere [:D]. Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [bebic] Serban Andrei(11.06 2008) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] pentru sarcina Cristina. Iti doresc o sarcina usoara fara nicio problema. Cu ocazia asta sa ma laud si eu ... voi fi din nou matusica, e la inceput si sora mea asa ca se lupta cu somnul. Carmen, abia astept sa va vad si pe voi ca nu ne-am vazut de mult. La fel si cu multe alte fete. Bogdan manca cand era mic cam la 1 ora jumate. De slabit am slabit 3 kg, de la 61 la 58. Io sper la mai multe, da nu fac nimik in sensul asta si sper ca in concediu sa nu pun mare lucru. Ce mai face Diana? Niko??? Moni si noi tot la Petrica am fost. Cat e de profesionist nu stiu, dar se poarta frumos cu copii. E vechi in meserie, totusi. Anca, cum stai cu cautatul de lucru sau cum faci? Bucura-te ca sta Alex fara tine, macar asa stii ca poti sa te bazezi pe cineva din cand in cand. Alina, Dragos e baiat mare deja si decat la bloc unde se plictiseste mai bine la tara. Cristina, fetele nu se plictisesc in vacanta? Voi nu mergeti nicaieri? Ada, noi saptamana asta nu cred ca ajungem pe la voi ca am cate ceva de facut aproape zilnic. Miha, bravo lui Victor pentru progrese. Imi pare rau pt tine, sper sa-ti treaca repede.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, felicitari surorii tale si sarcina usoara! [bis] Ada, mergi maine la dr. sa te consulte ca sa fii bine pana mergi in concediu. Carmen, no voi sunteti mici, dar ce sa zic eu cu "tzatza la cerere" si acum? [:D] Mela tot asa grijulie e cu Serban, nu e geloasa? Diana o mai alapteaza pe Timeea? Gabi, Miha, ce fain ca v-ati dus la Minis![^] Ceva poze nu ati facut? Merg sa fac dus, sunt f obosita ca azi am facut smotru in dormitor. Saptamana trecuta am mutat mobila, azi am scos mocheta, am spalat geamul,perdeaua, am pus mocheta noua...
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...