Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...! (102)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alina la multi ani si voua ca si cuplu. Sa sarbatoriti si peste 50 de ani la fel de fericiti si sanatosi. Miha , nu a mai spalat Tudor vase de ieri dimineata... Aseara a fost ocupat cu Dragos al Alinei33, iar dimineata dupa ce au mancat i-am impachetat rapid ca au plecat la bunici.Oare de la clima din masina ti se trage durerea? Si eu am rinita, cred ca tot de la masina mi se trage... Ioana si-a spart gura aseara inainte de culcare...asa ca acum e Angelina Jolie...[bang]cu buza de sus umflata...bine ca nu si-a rupt vreun dinte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani Alexandra si Carina[s] Alina aniversare fericita si LMA lui Calin!Ce a primit de la tine si tu de la el cu ocazia aniversarii? Miha nasol cu spatele si umarul tau.Cum e fara femeie?nu mai cauti?Bine ca te mai ajuta taica-tau.I-a luat pe copii la el?Voi nu mergeti in concediu?![:D] Gabi tare autodestructiva mai e Ioana saracuta.Tudor e la bunici?nu se plictiseste? Ioana cum se descurca Ovi cu copiii?El sta in fiecare zi cu ei dupamasa?Tu la ce cabinet lucrezi si cum se face ca numai dupamesele? Flavia la mai multe kg jos?parca erai adepta femeilor mai "rotunjoare"sau nu mai tin eu bine minte? Ildy nu ne mai scri? Merg la Serban ca sughite saracutul de dinainte de a incepe sa scriu eu,desi nu am ce sa-i fac. Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [bebic] Serban Andrei(11.06 2008) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gagici La multi ani ALEXANDRA si CARINA Sa crestesti mari ,sanatoase si tot ce va doriti. La multi ani Calin Alina m multi ani fericiti impreuna alaturi de sotiorul tau . Gabi [pup] Ioanei ,saracuta mereu se accidenteaza. Ada ti-a mai trecut durerea. Miha cred ca Victor a vrut sa nu te plitisesti ,era prea liniste. Flavia felicitari surorii tale pentru sarcina ,sa fie una usoara. Maria -rubi ai fost la dr? Na acuma sa ma laud si eu un pic ,ca am baiat mare deja si sunt bucuroasa ,de vreo cateva zile nu-i mai pun deloc pampers ziua si se cere tot timpul nici macar odata nu a scapat pe el ,deci progresam ,mai ramane sa renuntam la cel de seara dar o luam asa incet. Ieri am fost la dr. si asa cum am stabilit data trecuta vineri pe 25 ,va veni printre noi bubulina noastra. Asadar mai am 2 zile ,cele mai grele parca pe deoparte astept intalnirea iar pe de alta parte as amana cat as putea, de groaza ce imi este. Pa na la urma voi opta pentru anestezie locala ,sper sa fac fata sa nu lesin pe-acolo. AMR 2 ZILE Ildi [gravi] si [sofer] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele,la noi alta belea acum: Diana e cu febra 39 dupa vaccinul de ieri [bang],toata ziua a fost cu febra incepanad de azinoapte. Eu incerc sa lucrez ca am urgente de facut,dar deja de 3 ori au luat curentul,ultima oara a tinut vreo 15 minute [poc]
MONI SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1#date/2008"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
[url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=44e27bc599b84137e848b4"] PRIMII DOI ANI [/URL]
"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga [url="http://www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html"][cit] [/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4"][disco] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s] Carina si Alexandra [s][s] Sa le aduceti numai bucurii parintilor vostrii. [s][s] Calin [s][s] Toate cele bune alaturi de familia voastra frumoasa. [s] Pentru cei 11 ani de la casatorie. La cat mai multi impreuna.
Moni, sanatate Dianei si tie spor la lucru. Ildi, ce putin mai e ... Felicitari lui David, e baiat mare, ce mai! Carmen, da, intotdeauna am fost mai rotunjoara si asa imi place, doar ca as vrea fara burta [:D], daca s-ar putea. As mai vrea sa dau jos pt ca ma gandesc ca in concediu voi pune macar 1 kg. Pe de alta parte deja am haine care nu mai stau klumea pe mine si io garderoba n-o mai schimb. Anca, sa-mi spui unde gasesti scutece de apa ca trebesa iau si eu luna viitoare. Fetelor vreau si eu lista aia cu medicamentele de dus in calatorie sa incep sa-mi fac stocul, care ma ajutati? Io am o durere de cap de mi-e greata, nu stiu de la ce. Avem si mult de lucru la servici si e un dute-vino la noi si o caldura de te coci ca aerul merge doar cand si cand pt ca unii sunt mai sensibili la AC.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, stiu cum e cu lipsa curentului, si eu disper de multe ori... Pupici Dianei sa-i treaca febra. Asta ce vaccin e? Chiar, fetelor, nu era ceva vaccin la 2 ani? Sau e la 2.5? Ildi, bravo lui David ca e baiat mare deja. Si noi suntem exact in aceeasi situatie. Ziua nu-i pun deloc, nici cand doarme de amiaza nu scapa pe el, o singura data s-a intamplat cand a dormit mai mult. I-am pus doar cu enterocolita asta, bine ca i-a trecut. Bafta multa sa vina Ivett pe lume in cele mai bune conditii![:D][pup][flo] Miha, cum mai esti? Te-ai uns cu ceva? Eu sunt ok acum, n-am fost la doctor ca nu-mi sta in fire [bang][:D], am luat de aseara ospen1500 ca mi-a fost clar ca e ceva de rau, prea tare ma durea. Acum nu ma mai doare la fel, doar cand inspir profund simt disconfort. Alina, ati sarbatorit? Ca in we nici vorba, nu? Ca e plecat Calin. Iulia va duce dorul rau de tot, tuturor "formistelor" si copiilor aferenti. Acum stau amandoi in pat langa tati si se uita la Animal Planet. Iulia nu tace nici o secunda.[bang] Azi a cazut Vladut in cap de pe un dulap. S-a urcat la carti... A plans putin si gata. Eu imi revin mai greu.[:D][bang] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Carina & Alexandra [s] Sa cresteti mari, destepte, sanatoase si sa va bucurati parintii [pup] [s] Calin [s] Multa sanatate si putere in munca [cheers] [flo] La multi ani fericiti impreuna, Alina & Calin [flo]
Flavia, eu am pus cu noi mai multe homeopate.: Stodal, formule de tot felu [:D]. oscilloccocilum (stiu ca n-am scris bine [:D]), Nurofen, ceva picaturi ptr otita (Otocalm), ceva ptr ochi (Garasone), picaturi de nas, antibiotic (ca nu se stie niciodata), debridat, eurespal si cam atat. Asta a fost ptr Raul, o farmacie completa, dar mai bine sa fie decat sa nu fie. Iar ptr noi, aproape nimic [:D] Ildi, mai putin si-ti vezi minunea [pup] Miha, imi pare rau de spatele tau [pup] Nu stiu ce am mai vrut sa zic si ce nu, ma bucur ca v-au placut pozele. intradevar a fost superb in concediu desi vremea n-a fost chiar pe masura asteptarilor dar nu ne-a impiedicat sa ne fie bine. de cand am venit acasa, rancezim ca legumele [:D] de duminica n-am mai strans paturile, mancare vad ca ne aprovizioneaza mami, asa ca trai pe vatrai [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...