Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate... (70)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sigur nu eu le-am scris dar parca m-ar fi citat! Din ciclul: "Nu lua asa in serios viata, la urma urmei oricum nu scapi viu din ea” ! LEGILE VIETII : (de zi dupa zi ...) "Atunci cand ai nevoie sa descui o usa, cu mainile ocupate de zece pungi mari si grele... cheia se va afla in buzunarul opus maini pe care cu greu ti-ai eliberat-o". (Legea: Degeaba suni) "Singura data cand poarta se inchide singura, e atunci cand ai lasat cheile pe dinauntru". (Legea: Futu-i pastele ma-sii de cheie) "Cand ti se pare ca totul merge foarte bine... e pentru ca ai trecut cu vederea ceva important...". ( Legea: Imi trag palme) "Daca reusesti sa-ti pastrezi calmul cand toti din jurul tau sunt disperati... e pentru ca nu ai priceput pe deplin gravitatea problemei". (Legea: Inca n-a picat fisa) "Problemele nu se creeaza, nici nu se rezolva, ele doar se transforma !". (Legea: Asta nu e viata) "Vei ajunge fugind la telefon exact cat sa mai auzi cum cineva inchide receptorul". (Legea: Ghici cine a fost) "Cand se intampla sa fie doua filme bune la televizor, sunt pe doua programe diferite, dar msigur la aceasi ora". ( Legea: Isi bat joc de noi) "Orice corp omenesc scufundat intr-o vana facand o baie relaxanta cu spuma face sa sune telefonul!". (Legea: Cine dracu suna la ora asta) "Orice corp omenesc asezat pe WC face sa sune soneria de la intrare!". (Legea: Nici sa ma cac in liniste nu pot) "Viteza vintului creste direct proportional cu pretul coafurii recent facute!". (Legea: Chelul nu se agita) "Daca, dupa multi ani, te decizi si arunci ceva ce nu ai folosit demult.... nu vor trece nici trei zile si vei avea absoluta si urgenta nevoie exact de acel obiect!". (Legea: Sa-mi bag piciorul) "Mereu cand ajungi punctual nu va fi nimeni sa te vada, dar cand intarzii doar 5 minute... vor fi toti deja prezenti ... si toti se vor uita la ceas si vor clatina din cap! (Legea: N-am aripi la picioare) "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariussimiuc
Stie cineva pana la cat e deschis la "piramida lui Dubet"? Adica pana la cat au program cu publicul?
Pai, depinde. La ce institutie ai treaba? cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Connie eu l-am inscris pe al meu baietel de acum 2 luni, atunci am fost prima oara si am vb cu directoarea si l-am inscris recent. Am auzit numai cuvinte de lauda despre gradinita..pacat ca e cu program normal si nu pana la ora 4 cum mi-as fi dorit. daria_29
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by l_carmen2003
Sigur nu eu le-am scris dar parca m-ar fi citat! Din ciclul: "Nu lua asa in serios viata, la urma urmei oricum nu scapi viu din ea” ! LEGILE VIETII : (de zi dupa zi ...)
Carmen, colega din fata mea ma crede sigur dusa; de dimineata, din cand in cand, rad de una singura! :)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Stefan!Sa cresti mare sa fii sanatos si norocos! Oana ,trei secunde o despart pe Catalina de ziua de 11..:)daca se grabea putin doctorul serbam copiii in aceiasi zi. Fetelor multumim pentru urari. Dimineata am avut petrecere la gradinita,au papat copiii aperitive(n-am reusit sa le pozez decat cand mai erau [url="http://home-and-garden.webshots.com/photo/2238717800081950625qlLZzb"]cateva[/url] )rosii cherry cu cascaval,maslinuta cu sunca de piept de pui,ou de prepelita cu ardel gras,piftelute de pui (cu susan) cu ridichi,toate puse pe scobitori cu stegulete,apoi a suflat Catalina in lumanari si au papat [url="http://home-and-garden.webshots.com/photo/2603546180081950625wuJotw"]tortulet[/url] si suc de portocale,dupa care s-a dansat...si s-a dansaaat..da nu va mai pun poze..:) Eu am spus ca azi ma odihnesc (insa plecam la karate acusi) caci mine o iau iar de la capat,cu tortulet si aperitive si un fel 2 mai consistent caci duminica vor fi mai multi adulti decat copii. V-am pupacit si inca o data multumim ptr urari(la tort nu va invit caci s-a papat tot la gradi!!)! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, [s][s][s] sa-ti traiasca puiutul si sa va bucurati de el. Uite ca a mai trecut un an si ai baiat mare de 5 ani..hehehe...si atunci cand ne-am intalnit in Copou, la prima cuconiada...avea un an si ceva, doi... Adi ii urez si Catalinei LA MULTI ANI [s][s][s], sa fie sanatoasa si sa va aduca multe bucurii. Sunt superbe si tortul si toate aperitivele...chiar am admirat si torturile din album... Mai fetelor, a trecut si vara trecuta si toaman si iarna..oare reusim sa ne mai intlanim? Pupici, Gabriela si baietii [dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...