Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Medlife (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui samira76
buna seara fetelor! ma primiti si pe mine printre voi???[flo] eu am facut fiv simplu la medlife.....acum suntem in astepare.....sunt in ziua 13 de la embriotransfer.....miercuri trebuie sa merg la clinica sa fac Bhcg.....si pana atunci nu vreau sa fac test de sarcina....vreau direct Bhcg maaaaaaaaaaaaaaaaaare...... sunt pacienta sotilor Predoi
ai reusit? eu am facut ci bolintineanu dar am pirdut sarcina la 5 sapt bafta multa alexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, mirimir - sunt tare amarata de vre-o saptamana de cand am ridicat rezultatul de la bitest: mi-a iesit 1:50 risc sindrom down. Si asta nu e tot: am facut o eco la prof. Pelinescu si mi-a spus ca nu vede falanga din mijloc de la degetul mic de la mana stanga si ca aceasta poate fi un semn de SD. Asa ca recomandarea lui si a dr. Predoi este de amniocenteza la care m-am si programat peste 2 saptamani. Suntem tare intorsi pe dos si eu si sotul meu, incerc sa nu ma mai gandesc ca ma cuprinde o disperare de nici nu pot respira si nu ma mai pot opri din plans. Nu am vorbit cu nimeni pana acum si poate nu am facut bine ca v-am spus prin ce trec; aveti voi problemele si grijile voastre ca sa va mai incarc cu ale mele. Aveti grija de voi si sa stiti ca eu va tin pumnii incontinuare. [pup], gianina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, eu nu prea am ce cauta pe aici (adica nu sunt in evidenta nimanui de la MedLife), dar voiam sa va spun ca pretul unei IA a crescut la 780RON, am sunat eu ieri la clinica, si asta include si monitorizarile. Prima consultatie costa parca 180RON. Voiam doar sa va rog sa modificati pe prima pagina... [flo][flo][flo] Cosi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gianina34, Sunt alaturi de tine, nu dispera pentru ca asa este , testul n-are relevanta 100%.Ma rog pentru tine si micut, ai incredere si mai ales gandeste pozitiv.Foarte bine ca ne-ai povestit pentru ca poate ajuta sa te eliberezi de o asa povara.Iti tin pumnii si nu uita gandeste pozitiv.[flo][flo][flo][flo] [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mirimir multumesc mult pentru incurajari. Ce eram eu disperata inainte, acum cand mai am 3 zile si am un prim rezultat daca bebele este inregula, sunt intr-un hal de nedescris. Am dureri de burtica la orice miscare,in locul unde m-au intepat, am contractii. Si bebele este atat de agitat; il simt incontinuu, de dimineata de cum ma trezesc si pana adorm. Noaptea visez numai prostii si ma trezesc mai obosita, tensionata si agitata decat atunci cand ma culc. Este groaznica asteptarea asta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...