Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

[bang] CE SA FAC?!


Recommended Posts

Pai stai ca asa mai vii de acasa. La inceput era vorba ca sotul se scoala noaptea si aduce inghetata,acum de fapt sotul e detasat la mama-naibii si vine cand poate in weekend..Ei,poate fata are niste lipsuri la saltea.. Unele femei au nevoie de sex, nu e nimic greu de inteles. Si poate pentru ea abstinenta nu e o solutie. Desigur ca tu nu o intelegi,daca al tau e acasa. Ia sa iti plece vreun an.. Laura si minunile [url="http://img184.imageshack.us/img184/328/pict0102pi3.jpg"]Lara, printesa de catifea[/url] [url="http://img100.imageshack.us/img100/2368/kopievonpict02091ao6.jpg"]Louisa, cea mai scumpa Craciunita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Amantzia nu are scuza. ca e sau nu mai hrony nu e motivatzie suficienta sa-shi bata joc de barba-su sau sa rishte familia care trebuie asigurata pentru copii ei, ca am inzteles ca are doi. Daca are nevoie mai mare de burba-su poate foarte frumos sa-i aduca la cunoshtintza ca nu o satisface destul si sa-shi schimbe domnul serviciul ca risca sa ishi aduca un eventual amant acasa. Doamna ce a facut a tacut si s-a descurcat. Misheleshte. Daca un barbat inshala ce e la gura noastra.....: porcu, iresponsabilul, magarul, etc. Daca o femeie inshala: taci, ca nu stii ce motive are femeia... poate are nevoie de mai mult sex ca e barba-su plecat prea mult. Va rog, e deplorabil sa scuzi adulterul. Spunetzi ca e scuzabil lu barba-su cand o afla, sau copiilor cand o baga barba-su divortz de ea. Genul asta de femei au un nume, in special cand o fac de prea mult bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca sunt singura care considera ca in replica "de prea mult bine" apare o nuanta de autoironie dureroasa. sunt patita - m-a inselat, am aflat pe drumul spre maternitate printr-o neglijenta de a lui, m-a batut. in ordinea asta, toate cu 2h inainte sa nasc. nu il voi parasi, cel putin nu deocamdata. dar cu prima ocazie mai "rasarita", voi face fix acelasi lucru. condamnabil sau nu, tot adulter se va numi. experienta m-a invatat insa sa nu ma bag neinvitata in relatiile altora. e un teren alunecos. plus ca ... "cel fara pacat sa arunce prima piatra".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui Lauraa
Asa, nu mai zic si eu sa iti vezi de treaba ca ti-au zis destule deja. Sfatul meu personal: cumpara-ti femeie o tava pentru vinete si nu mai merge sa insisti cu sunatul prin vecini. Boala romaneasca fara leac...[xx(] Laura si minunile [url="http://img184.imageshack.us/img184/328/pict0102pi3.jpg"]Lara, printesa de catifea[/url] [url="http://img100.imageshack.us/img100/2368/kopievonpict02091ao6.jpg"]Louisa, cea mai scumpa Craciunita[/url]
mda, exact. si ce atata consternare pana la urma? tot nu e treaba ta si nici a noastra - bagatul nasului in familia altuia/alteia. e treaba sotilor daca s-a ajuns aici, ce au de impartit, unde au gresit si de ce nu merg toate ca la carte, ce-au pierdut pe drum. si zici ca arata bine amantul, in kilotzi asa?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc ptr toate sfaturile voastre,au fost mai mult decat binevenite. Cum spuneam si intr-un post anterior,e bine sa-mi vad de cratitele si barbatul meu, am o mama destul de suferinda si cred ca merita toata atentia mea... so... cainele moare de drum lung si eu [:D][bang] o zi buna tuturor! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...