Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

infidelitate?


Recommended Posts

khrisu,imi pare atat de rau pt tine... cumte descurci asa? si cu BB si cu burtica? cand tb sa fii cat se poate de calma [bang] ai grija de tine si sper ca o sa ai putere sa treci cu bine de toate [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Khrisu, imi pare sincer rau ca treci si tu prin situatii rgoaznice.Sper sa treci cu bine peste ele. Te-am auzit zicand ceva de reportofon,...poate merg prea departe, dar m-ar tenta si pe mine sa stiu daca intradevar ma minte in continuare sau e sincer.De unde ai facut rost de acel reportofon ? Andra si bebe Alessia http://photos.yahoo.com/andradia77
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eheee... daca mi-ar fi zis cineva ca pot duce atatea in spate as fi zis ca nuuuuuu.. Povestea am prezentat-o asa rezumat..dar timp de o luna jumate (cand cica am iertat si am facut eforturi sa-l aduc acasa) numai eu stiu ce am indurat. Parca eram la concurs..aranjata (desi am disgravidie si acum..crek pe fond nervos.nush) zambitoare, toate sa fie la locul lor..ca na.. eu is de vina ca s-a dus la alta... Ei bine lucrurile nu stau chiar asa... s-a dus pentru ca ea e pur si simplu altceva... ca nici macar nu e mai buna la pat (am "auzit" si eu si mi-a zis si el)... ce fraiera am fost..m-am consumat enorm..cand am ramas insarcinata aveam 62 kile..iar acum la 32 saptamani am 63 de kilograme. Bebele e bine (cel putin asa a iesit la morfologie) sarcina e dezvoltata normal doar ca eu is din ce in ce mai lesinata. Doamne fereste sa se intample ceva cu copilul....asta ma framanta cel mai tare acum. Au fost multe socuri... am cazut efectiv de pe scaun cand ascultam comentariile lui despre viata dubla (confesiuni catre un prieten) Astea au durut cel mai tare. Discutiile dintre ei doi, minciunile pe care ii tot spunea despre casnicia noastra, despre mine. Ca vezi doamne, ea are morala crestina si nu s-ar fi incurcat cu el daca situatia lui din familie ar fi ok. Copilul nu l-am data bunicilor decat doar pentru cateva ore (asa a fost mereu)... am considerat ca e responsabilitatea noastra...si uite ca tot se ducea la ea cu tot cu imaginea familiei (eu cu burta la gura si cu copilul langa mine). Deocamdata ma ajuta cu copilul..e implicat si asa a si fost pana acum, si sunt constienta ca-mi va fi infinit mai greu dupa divort. Dar nici in conditiile astea nu pot trai la nesfarsit. Chiar daca s-ar cuminti eu tot nu l-as ierta si-mi voi face viata amara. Nu are rost... Imi cer scuze pentru off-topic dar povestea se aseamana foarte tare cu cea prezentata aici. Poate are ceva de invatat ccc77..posibil ca adevarul sa fie mult mai dureros decat cum il prezinta sotul acasa. Deci atentie!! Noi am fost impreuna 8 ani pana sa ne casatorim, plus inca 4 ani de casnicie... am crezut cu tarie in caracterul lui.. ca nu ar fi in stare sa ma minta, bla, bla... si uite ca nu a fost asa. KHRISU [gravi] 32+, mamik de baietel [trombon]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Khrisu imi poti spune te rog de unde ai luat reportofonul, sau poate stie altcineva.In ceea ce te priveste, desi nu cred ca sunt in masura sa-ti dau sfaturi acum, cred ca cel mai bine e sa incerci in perioada asta pana se naste bebele sa te detasezi de TOT, sa nu te mai gandesti la el, doar la copil.Copilul e cel mai important, iar barbatii cred ca nu merita deloc suferinta noastra.Eu cred ca as sta cat mai departe de el pana se naste bebele ca sa nu treci prin alte situatii stresante. Andra si bebe Alessia http://photos.yahoo.com/andradia77
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui niccooll04
uneori citind povestile voastre ma intreb daca nu cumva barbatii nostri au citit postarile noastre si dupa aceea au actionat . Doamne cat sunt toate de asemanatoare
Intamplator am dat peste subiectul asta si m-am crucit cand am gasit povestile astea care sunt aproape identice. De asta zic..cred ca domnii nostrii intra intr-un anumit tipar. Spunea cineva ca a asuportat inca un an de minciuni si promisiuni ca o va parasi pe amanta. Povestea asta mi-a intarit convingerea ca nu gresesc cu nimic daca actionez acum..ca imi fur singura caciula daca sper ca va fi bine odata. Binele care a fost nu se va intoarce niciodata, si asta din momentul in care increderea s-a dus. KHRISU [gravi] 32+, mamik de baietel [trombon]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate sau fericire am avut sansa sau nesansa sa aflu aproape tot adevarul..sa "asist" la discutiile dintre ei doi..sa aud cum ea ma face proasta, idioata (eu ii tot trimiteam mesaje) si el tacea. ea ii dadea anumite sfaturi si el venea acasa si executa cuminte. Cu toate astea am avut taria sa tac si sa vad pana unde poate merge. Am vazut cu ochii mei caracterul jalnic, marsavia lui. Daca as fi luat doar anumite fapte in considerare: m-a inselat, ii pare rau etc. oh.. era incheiata treaba demult iertata. Am putut sa trec peste infidelitatea de natura sexuala dar nu pot trece peste tradare. Inca mai am fisiere pe care nu le-am ascultat... cine stie ce mai descopar la momentul potrivit. Acuma e doar curiozitate..ca am trecut deja peste. Sunt impacata cu mine...Da am suferit, am vazut focurile iadului, am fost si in rai (cand mi-a cerut el iertare). Acum am doar un amar in suflet ca am irosit cei mai frumosi ani ai mei cu cine nu merita. Ca nu am reusit sa gasesc un tata bun pentru copiii mei. Viitorul copiilor ma roade cel mai tare... dar sper sa le fiu si tata si mama. KHRISU [gravi] 32+, mamik de baietel [trombon]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...