Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

E maniac de jocuri si eu sunt un pachet de nervi !


Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

So? de ce a ramas asa in aer subiectul asta? Nu ca as vrea sa stiu neaparat continuarea telenovelei, ci ma intereseaza in mod real ce ai mai facut, Dahriana. Ma apuc sa citesc subiectul ala cu Femei care iubesc prea mult, sa vad poate ati continuat acolo. Era la un moment dat o persoana de specialitate a zis, care l-a apostrofat pe Guestus ca-i tot dadea cu femeile care se ingrasa [:-@], nu poate oferi ceva ajutor sau sugestii on-line? Pana acum nu am vazut nici o solutie, adica fetele au trebuit in general sa puna punct relatiei, eu intreb... nu e cale de scapare? Adica nu se "repara" situatia oricum ar fi? Ca e mai simplu cand situatia e mult mai grava de fapt, dar cand pui in balanta si totusi sunt o gramada de motive care te tin langa el parca ai vrea sa rezolvi problema dependentei de jocuri si nu sa arunci totul la gunoi. [help]!! Nu se mai implica nimeni pe aici? [bang] P.S. Nu sunt de parere ca inceperea altei relatii e o decizie corecta, nici pentru tine nici pentru noul iubit. Ranile trebuie vindecate, trebuie pus punct si apoi de la capat, de nu [drac] astia apar mai incolo si creeaza probleme in noul capitol al vietii. Sau poate ma insel, nush, daca relatia ta a progresat frumos, atunci nu sunt decat motive de bucurie. [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...