Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dar daca as fi eu amanta ??


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
citat din mesajul lui Miluna
Pe alte forumuri un topic cu titlul asta ar avea mare succes [:D] Dar aici sunt in general femei tinere, familiste, proaspete mamici. Asa ca chiar daca nu luam in considerare moralitatea, in aceasta etapa a vietii sunt puiutii pe prim plan si mai putina disponibilitate pentru potentiali amanti [alcool]
ai dreptate miluna , si in plus suntem o comunitate destul de mica , unii dintre noi se cunosc si in afara fomumului .. cred ca am vrut un subiect de genul 'au cuvantul cei care isi inseala partenerul/a' .. si realizez ca asta n-o sa se intample. ca doar nu sunt nebuni sa se dea de gol. [ups] sau poate pe acest forum toti suntem persoane corecte din acest punct de vedere, ceea ce nu poate decat sa ma bucure. [flo][flo] accept rosiile aruncate [zid]desi nu sunt amanta , nu am fost iar ideea de a fi nu o iau in calcul. nu vreau sa devin o antipatica. Kinderas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paiiiiiiii, a fost o tipa, aspiranta la titlul de fufa...pardon amanta, nu mai stiu ce nick avea, dar a rasculat tot forumul. Tipa casatorita, statea intr-o casnicie formala, se scuza cum ca ar fi indreptatzita sa inshele intrucat sotzul ei avea amant si tanjea cu jind (cred ca e pleonasm, dar vroiam sa subliniez) dupa un doctorash de-al ei la care mergea la consultatzii. In topicurile ei, ca a avut doua... se vorbea si de femeile care miros a snitzele si au sarit multe snitzelarese de popou la vremea aia. Nick-ul ei incepea, cred, cu litera E. Era o fata deshteapta , trecuta de 30 de ani, cu functzie buna, lipsita de prejudecatzi si-shi scuza fiecare ideal imoral cu destula dibacie, pana s-a plictisit de atacurile femeilor care sufereau cu adevarat de pe urma amantelor - aspirante la locul intai in inima copilului, femei disperate de madularul barbatzilor interzishi care vor sa fuga din casnicii cu responsabilitatzi si neveste uratzite de rutina vietzii, a bucatariei si a creshterii, precizez, in exclusivitate a progeniturii care sta in calea fericirii sale depline (a lui mai precis, in caz ca nu s-a intzeles). Aberez. Mi-e somn de mor, dar pricepetzi voi ce am vrut sa spun.[alcool] A si a mai fost un baiat care avea un bebe cu o fata care nu mai vroia sa mai fie cu el, cu toate ca acesta o ceruse de nevasta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as duce la psihiatru, psiholog, preot si alte cele sa ma dezlege de raul care a dat peste mine! M-as mai duce si la mama si i-as cere sa-mi de o bataie inainte ca poate m-as rezi si mi-ar intra si mi-as aduce aminte de cei sapte ani si educatia pe care mi-a dat-o. Daca nu ar merge nici asta m-as uita in ochii coplilului meu si mi-as da seama ca sunt o tampita.Daca nic asta nu merge fratilor ar trebui sa punem o lista cu spitale pentru cei cu dereglari mintale ca numai acolo se mai poate face terapie. Parca Sapoca?[:D] Nu stiu? Eu asta as face daca mi-ar trece macar prin minte sa calc stramb! Cat despre cele calca stramb: chiar credeti ca le este moale din pozitia pe care o au? 60-70% se aleg cu buza umflata dupa ce tineretea si frumusetea se duc ba unele se mai aleg si cu un permanent gratuit de la unele sotii mai curajoase sau care au soti cu 'caracter'. Sincere nu este ceva la care sa visezi! Eu una ma rog si in culcare si in sculare sa nu imi traeaca asta nici macar prin cap!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui tuinea
Eu m-as duce la psihiatru, psiholog, preot si alte cele sa ma dezlege de raul care a dat peste mine! M-as mai duce si la mama si i-as cere sa-mi de o bataie inainte ca poate m-as rezi si mi-ar intra si mi-as aduce aminte de cei sapte ani si educatia pe care mi-a dat-o. Daca nu ar merge nici asta m-as uita in ochii coplilului meu si mi-as da seama ca sunt o tampita.
Ha, ha, ha ce dragut ai scris, la asta chiar nu m-am gandit, esti mortala. Si eu ca si tine zic doamne fereste, mai stii cum e dragostea cred ca in astfel de situatii iti pierzi mintile, nu mai conteaza nimic, te gandesti doar ca nu faci nimic rau ca nu ai de ce sa-ti privesti copilul in ochi si ca mama n-ar avea de ce sa-ti traga o bataie. Eu n-am fost niciodata in situatia asta si nici nu-mi doresc, iar pentru femeile care se multumesc cu rolul de amanta n-am decat mila. Dupa parerea mea o amanta nu este o femeie curajoasa din contra, este slaba pentru ca nu poate pune capat unei casnicii nefericite (daca asta ar fi unul din motive), pentru ca nu este in stare sa-si gaseasca un barbat liber pe care sa-l ingrijeasca, sa-l iubeasca si sa-l alinte atunci cand este obosit, nervos, vesel sau bolnav, ii place sa fie manta de vreme rea, sotia mai poate refuza o partida de sex dand vina pe o migrena sau mai stiu eu ce, amanta insa trebuie sa fie pe pozitii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui zepellina
[quote]citat din mesajul lui Rufus
Nu-i vorba de aruncat cu rosii. Problema e ca bunul simt se aplica si pe strada, si la servici, dar si acasa. Asta-i tot. [flo] Eu sunt in cautarea acestui bun simt...si asa de disperata incat imi vine sa plec si din oras
Vine, vine...exact cand nu te astepti. Dar ai grija, sa fii cuminte... [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...