Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (4)


Recommended Posts

Ceaos si eu aci,evadai de langa Diana.Ca am terminat si ATITZA LOSIE ,a terminat si bibele cu lapte, dar de adormit din parti.Da' se tot smiorcaie dupa mine sa nu plec.Eram cat p-aci sa atipesc de vreo doua ori,dar m-a trezit ea.Acum n-am mai tinut cont de miorlaieli,i-am zis ca si eu vreau sa imi beau laptele,sa stea taica-su cu ea. MIRELA tu o veste buna n-ai la casa omului? [bang] Zici ca ti-a facut careva VO-DOO [:D] Las' sa fie si bietul Dani fitzos,el macar are motiv cu dermatita aia [haibat].Treci tu si noaptea asta cumva,baga ceaiuri la greu.De buzunar usurat de la pampers nu-mi vorbi,cred ca am fost campioana,dar acum [bis] Unul-maxim doua in 24 h consumam.Lux curat [cool] DENISA cum e Emma cu febra? Si ce-ti luasi cadou? In seara asta Diana a mancat pizza [:D] Mai bine zis aproape toate ciupercile de pe juma' de pizza mare,plus un pic de sunca si de porumb.Aluatul nu era genul ei [^] In schimb a cerut dupa aia pufuleti si dupa pufuleti stafide [:D] In timpul asta mi-a spus poezii.Am tot rugat-o si s-a indurat de mine sa-mi zica vreo 5 ,acum nu va imaginati ca si erau corecte si complete ....[;)] De exemplu la TLEI IEZI CUCUIEZTI baga USA MAMII ... CUCUIEZTI in loc de DESCUIETZI.Si ce aduce capra pe urma, e dezastru ecologic: LAPTE-N TZATZE FLUNZE BUZE IN PINALE MALAIES [bang] A lasat deoparte subsoara,calcaiesul,drobul de sare (din spinare [:D]) Ce sa zic,macar are bunavointza [:D] A zis frumos PISICUTA PIS PIS PIS,haios si incalecat PISICUTZA NOASTRA-I HOATZA si CATELUS CU PARUL CRET,dupa mine aproape perfect UN PITIC ATAT DE MIC ,deloc IEPURAS COCONAS si ceva cu VULPEA ("NU" categoric , dar le-a ascultat atenta),iar pe MOS CRACIUN CU PLETE DALBE n-am lasat-o eu sa-l mai spuna,ca mi se urca tensiunea de cat l-am auzit [bang] Nu am mai tinut minte ce s-o pun,dar am auzit-o zicand cu mami o multime mult mai dragutze,tot am zis ca mi le notez si eu ,ca de multe ori o aud zicandu-le prin casa singura si nu stiu cum s-o corectez sau completez [batcap]. Si ca ma tot laudam ca a fost soare azi ... acum seara a tras o ploaie cu bulbuci si tocmai dupa ce iesise mami cu Diana afara,noroc ca le-a prins la magazin.Mi-a inapoiat-o tati pe Diana,usor umezita [:D] Cam atat,imi termin cana de lapte ,mai o raita la ziare si la culcare cu mine.
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " . Nu e de parerea ta cel ce te aproba, ci cel ce te imita. (Grigore Moisil) "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hola, Denisa , la multi ani cu intarziere , si din partea noastra !!!! Mirela cum mai esti ??? Mira , mergeti la socrii de pasti ? [hopsieu][:( Moni , nu se pune apa la robinetul ala , e doar asa de jucarie, din fericire ca poate toata casa mi-ar fii plina cu apa [surf] Ieri i-am luat la Clara un iaurt de baut cu fibre si a fost ok . Azi nu mai vrea sa il bea [:(]. Ana si Clara Francesca (16.01.2006) http://www.dropshots.com/ana_m
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau gagici,n-am mai apucat sa intru ca azi s-au intors astia de la finante pentru discutia finala si atat au lalait-o, de n-am mai apucat nici lucrul meu sa mi-l fac [bang] Colac peste pupaza acum o sa ma pregatesc de interviuri,ca trebuie sa particip si eu.Azi facem selectia preliminara si programarile,ca angajam doi ingineri in loc de unul [alcool] Si unul o fi probabil director general, unul de productie. Adica o sa imi intervievez viitorul sef,ca-n tzara lui papura voda [:D] Imi vine sa fug in munti,oricum maine incep si astea si eu am de facut declaratii ... dar uite cu ce tampenii trebuie sa ma mai ocup [poc] Diana e bine,s-a trezit la 10,a mancat cam aiurea,a fost pe-afara,acum o sa treaca la nani... Ma pun sa imi fac o cafea,ca sunt zombie deja si pana diseara e mult.
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " . Nu e de parerea ta cel ce te aproba, ci cel ce te imita. (Grigore Moisil) "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pt urari tuturor doamnelor. Emma nu mai are febra de duminica dimineata,e mucioasa insa,au coborat in gat si o racaie si nu o lasa sa pape mai nimic si e cam indispusa unoeri,eu is relativ ok ca ma doftoricesc,Alex e ok pt.moment. Azi treb sa spal,sa merg iarasi la mall pt returnat ceva si cumparaturi si e o vreme de itzi vine sa zaci sau sa numeri bani dc ai[bang]-asa ca va pup PE TOATE si numai bine, ca ma asteapta o saptamina super busy cu vineri-simbata si duminica pline de iesiri si vizite. Denisa [mamica]'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007) Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, cred ca trebuie sa fie tare frustrant s-o vezi pe clara cu mancarimile alea si sa nu poti face mare lucru. Pe Ioana o mai ciupeste cate un purice si vai ce caz face si ce se mai scarpina, cateodata pana isi face rana. Anca, imi pare rau ca nu esti incantata de doctorul din Bv, mai bine nasti si printesa unde l-ai nascut si pe Andrei si termini povestea. Prea complicat(mai bine nasti cand vrea bb sa iasa nu cu declansat) si zic eu prea departe de Bucuresti. Bee, nu prea imi dau seama cu cine seamana copii mei, sunt o combinatie...Ioana are ochii lui Robert, din acest motiv aduce mai mult cu el...Rares are mai mult de la mine dar gura sigur este ca a lu` tasu, habar nu am. Sunt frumosi[:D]. N-am tuns-o niciodata pe Ioana, in sensul ca nu am ras copilul in cap dar dupa mot am bagat foarfeca in parul ei si am egalizat-o ca avea smocuri mai lungi pe alocuri. Te cred ca nu-ti place sa tot fie Ana prin alte parti decat langa tine. Ingrid, super tare faza cu vreau alta mama. Ioana pe mine ma enerveaza cu vreau la X acasa, sau apare nu stiu cine si se posteaza in brate la ala de uita de mine. Denisa iti urez si eu La multi ani cu un pic de intarziere. sa fii fericita si sa ti se implineasca toate dorintele. Imi pare rau ca a facut febra Emma si nu s-a putut distra cu fetele. Mira, da tu ai de lucru mami... Mirela imi pare rau ca sunteti bolnaviori. Aveti grija de voi. poate am timp sa mai intru sa va povestesc si despre noi. daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007) [url="http://www.dropshots.com/marchplayer"] filmulete [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara gagici.Eu sunt rupta,acum astept sa inceapa Dadaca sa ma destind macar juma' de ora dupa asa zi.Si maine alta zi si mai si [bang] Diana e cu mami in dormitor,a scos in varful patului toate hainele "de viitor" (pentru primavara,vara si toamna )si le probeaza. A dormit vreo 3 ore jumate azi (de la 15 la 18,30),credeam ca nu se mai trezeste ... Dintre perlele de azi ,a dat comanda sa cumparam par la papusa bebe [:D] Apropo de cumparaturi.Mi-a zis mami ca i s-a terminat saptamana trecuta "strugurelul" de buze,iar Diana a avut favoarea sa il arunce la gunoi.Si ieri la magazin a observat in vitrina la magazin strugurel si a inceput sa strige: N-AM ACASA! N-AM ACASA! si nu s-a lasat pana n-a luat mami altul. Asta o fi buna la trimis la cuparaturi,e fix ca taica-su,m-am scos,stie mai bine ce trebuie cumparat in casa [:D] Ma bag la film acum [recevere]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " . Nu e de parerea ta cel ce te aproba, ci cel ce te imita. (Grigore Moisil) "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Nu-s disparuta, doar am avut o zi mai agitata. Si n-am avut vreme de PC. O sa incerc sa mai intru diseara dupa 10, 11, daca mai am energie (si daca nu-l apuca harnicia pe Radu care a zis ca in noaptea asta face proiectul de instalatii electrice. [alcool] Poate daca stau langa el. Sau poate daca se drogheaza!). Daca nu maine. [pup] si sanatate la pitici si la mamici! Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007) http://www.dropshots.com/dochia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BEE saluti! Am deschis si eu capitol nou aci,ca maine sigur n-am timp,iar mai tarziu nu stiu daca-s in stare ... http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=118180 Noi avem acum ora de plastelina [bang]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " . Nu e de parerea ta cel ce te aproba, ci cel ce te imita. (Grigore Moisil) "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana nici acum nu a adormit [bang] Nu-i de mirare la cat a dormit azi.Si se tot vaicareste sa stau langa ea,ma dispera. ANDA va transmite la toate salutari si pupici,tot incearca sa intre p-aci dar nu apuca.Si-a schimbat serviciul ,va lucra in Strasbourg din iunie,dar acum e inca in traininguri.George cu examene,iar Mark cu cresa si pisicile.In mai probabil or sa vina acasa,deci ... [bis] Iar ma strigaaaa .. cred ca pana dimineata nu mai adoarme fata asta [mariaj]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " . Nu e de parerea ta cel ce te aproba, ci cel ce te imita. (Grigore Moisil) "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...