Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Coduri Reksio (2)


CIRIPANDEL

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui klaudell
Buna, eu si baietelul meu avem o problema la Reksio si OZN-ul; nu putem trece de nivelul trei, ”calatoria”, cand cartita este total dezorientata si sunt doua imagini pe hublou cu planete care se invartesc prin fiecare. Ce trebuie sa facem??? Nu merge nimic si nu reusesc deloc sa ma inteleg cu copilu`, a descoperit acuma jocul si nu se mai dezlipeste de el. Va rugam frumos daca ati trecut de acest nivel sa ne spuneti si noua ce trebuie sa facem!!![bang][bang][bang]
Dand click pe planete, trebuie sa le pui pe traiectorii absolut identice in cele doua hublouri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Am nevoie de ajutor: varmiu joaca ,, Reksio si masina Timpului'' si nu stie ce e de facut acolo la: Dupa ce mergi cu calul(robert parca) ala din Roma cand trebuie sa ii zici ,,Hoya hoya '' sau ,,Hey hey'' dupa ce ai imblat prin viitor, te duce intr-un castel si sunt acolo tablouri si trebuie cumva apasate? Apasase pe unu cu un trandafir negru apas , dar nu se intampla nimica nou! Cine il poate ajuta?[q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...