Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Coduri Reksio (2)


CIRIPANDEL

Recommended Posts

desfa floarea si ia seminta daio broastei si urcate pe maracini pana cand ajungi cel mai sus. apoi intreaba braoasca si coboara. ia galeatada clic pe balaur si se va face ghiata apoi dute pe partea cealalta si urca pune duhul jos si pune a treia dorinta.palatul va veni cu ciumburac.intreabal de cel care atat de groaznic se imfurie si peaca la universitate. [EU][EU][EU]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 131
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui teotudora
La Reksio si capitanul Nemo nam ajuns la Sangrila dar nu stiu ce trebuie sa fac la cei cu acordeoanele ca sa pot intra in templu. Va [flo]rog mult daca puteti sa ma ajutati. Multumesc!
Hmm, trebuie sa pui monedele intr-un anumit numar...ai observat c-au niste farfurii cu monezi? Nu mai tin minte cate monezi trebuie pe fiecare...dar iti sugerez sa asezi monezile si apoi sa dai click pe partiturile acelea...de pe stand:) Ar trebui sa inceapa asa: ''Bine-ai venit in Shangri La!'' si apoi vor canta:) Reksio e cainele viteaz...Eu ajut cum pot in problema aceasta:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui teotudora
Iar m-am impotmolit la Reksio si capitanul Nemo.Cum trebuie sa asez bucatile ce harta din carnetul de arheolog?Am trecut de Sangrila dar m-am oprit unde v-am spus.Acum sunt la Mu.Va rog sa ma ajutati poate am sa va fiu si eu vreo data de folos.[olala]
A, daca te referi la harta spre Mu...Pe parcursul aventurii, ai intrat in incaperile kretonilor antici, la capatul fiecareia era un desen important. Aceste trei desene, alcatuiesc harta. Apoi, in submarin, tu ai de refacut aceasta harta. Fii atenta cum le asezi, trebuie sa-ti iasa o sageata[detectiv] Reksio e cainele viteaz...Eu ajut cum pot in problema aceasta:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...