Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

quote:
citat din mesajul lui tierry
Rilbuc, eu sunt cumva de cealalta parte a baricadei...adica la mine sotul a facut ce face partenera ta si eu sunt cam in pielea ta [xx(] Eu ma chinui sa ma decid daca merita sa salvez relatia, daca a fost doar o ratacire de moment sau chiar traiesc cu o persoana duplicitara in casa...[bang] Tind mai mult spre a doua varianta.. Ah si ca sa raspund la intrebare si al meu isi tine bine sub cheie parole, mailuri, etc...
Pai hai sa-l testam :))
"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele." Alfred Capus http://community.webshots.com/user/rilbuc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
citat din mesajul lui csampetru
cand ma intelegeam bine cu prietenul meu, imi stia toate parolele. de la un timp am inceput sa ne certam aproape zilnic, iar mie mi s-au aprins calcaiele dupa alt barbat. atunci, am schimbat parolele si niciunul nu mai are parola de la contul celuilalt desi relatia noastra merge inainte si eu "joc la dublu". am pe unul in romania, si pe unul in afara. nu-s mandra de asta, dar asta e situatia. asa ca, lipsa neincrederii si faptul ca vreau sa-i ascund ceva m-au facut sa schimb parola si sa nu i-o mai dau desi a insistat mult. poate la tien nu o fi asa.
si pe alt forum ai scris povestea ta, mereu sub alte forme. Pana la urma ne lamuresti care este realitatea? [biz] ----------------------------------------------------------------------- „timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...